Pleja Světlo Krystal: Doplnění sdělení k energiím Transformace

365
Foto: Dollarphotoclub.com

Přátelé, držte si klobouky, jedeme obrovskou rychlostí. Energie z vesmíru, přesněji řečeno, z galaktického centrálního zdroje, na nás dosti silně působí. Proudí k nám pořádné dávky Světla. Ten kdo je nasměrovaný k dobru, k lásce a neupřednostňující své ego, je připravený tyto vysoké energie pojmout a vibračně se tak posouvá dál.

Ale jsou tu i jiné síly, ty z nízkých světů, které nepřejí úspěšnost této Transformace a snaží se nás zbrzdit, a jak jinak než-li silnými tlaky (ovládání Mysli) na naše vědomí. Kdo se nechá ošálit vnějším světem iluzí, ocitá se pak v v chaosu, zmatenosti a vypadává z reality skutečnosti. Nízké síly se nás pokouší vtahovat do světa iluzí, a iluzí je vše co nepochází z Jednoty. Hlídejte si svou mysl a utvářejte si svět Jednoty, jako by jste se v něm už nacházeli, nehledě na to, že jiní to cítí opačně. Na špatné nereagujte ve stejné vibraci, ale naopak v klidu a bez negativních emocí. Mimochodem, ti co nepřejí této Transformaci, tak právě čekají na to, že budeme reagovat negativně, tedy v jejich nízké vibraci.

To ale nedopustíme, jsme tady proto abychom navyšovali své vibrace a ne je snižovali. My jsme těmi silnějšími, neboť nám vládne láska v srdci. Ale co je také důležité, že máme obrovskou podporu našich světelných bratrů a sester z Hvězd, nejsme na to velké dění sami, to je pro nás naplňující.

S láskyplností ❤ PLEJA

Tady a Teď

Autor: Pleja Světlo Krystal
Zdroj: https://www.facebook.com/pleja.kristal

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk