Pijte lásku, koupejte se v lásce

73
Foto: Dollarphotoclub.com

Narodili jsme se z vody, 70 procent našeho těla je voda. Voda je výborným nosičem energie, který můžeme využít v posílení sebelásky, která je základním kamenem všech životních oblastí. Jak říká jeden citát:

„Ať už máte jakýkoli problém, příčinou je vždy zanedbávání sebe sama.“

První tip: vypijte každé ráno skleničku vody (nejlépe odstáté nebo převařené), ke které minimálně pět minut vysílejte lásku. Pomoci si můžete tím, že myslíte na něco, co ve vás vyvolává láskyplné pocity. Příkladem může být představa miminka, zvířecího mazlíčka, příjemné vzpomínky.. Poté vodu pomalu, s požitkem vypijte. Na poprvé u lidí s velmi malou sebeláskou může tělo reagovat nevolností, závratí apod., nechte tedy vodu působit a chvíli vnímejte sebe sama, své tělo. Pokud používáte reiki, můžete toto působení připojit, účinek se zesiluje.

Druhý tip: každý den ráno naplňte skleněný džbán nebo sklenici vodou a postavte na papír (může být ve tvaru srdíčka) s napsanou afirmací nebo slovy, které cítíte, že potřebujete. Nechte působit alespoň půl hodiny a pijte průběžně během dne.

Třetí tip: při sprše, koupeli si představujte, že se koupete v lásce, vnímejte plně a vědomě dotek vody na pokožce a užívejte si to. Voda by měla být co nejteplejší, ale tak teplá, aby Vám to bylo příjemné. Samozřejmě můžete koupel doplnit voňavými bylinkami, olejíčky a vůněmi..

Čtvrtý tip: napusťte si co nejteplejší vodu do lavoru a ponořte si do něj nohy na tak dlouho, jak Vám to bude příjemné a opět si představujte, že máte nohy ponořené v lásce, která stoupá do celého těla, do každé buňky. Ideální je to ve vaně, kde můžete stále připouštět horkou vodu.

Vytvořte si každodenní láskyplný rituál, na který se budete těšit a po třech měsících napište, jak se změnil Váš život.

Zdroj: http://www.2012rok.sk/wp/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk