Phiona Hutton: Přijměme dědictví svých předků

110
Foto: Pixabay.com

V našem moderním světě jsme se velmi oddělili od linie svých předků. Od linie těch, kteří jsou stále naší součástí. Od kořenů naší vlastní bytosti, které se vinou kolem našeho jádra a udržují ho silné a správně nasměrované. Zapomínáme na ty, kdo tu byli před námi, a ztrácíme je z dohledu. Možná si vzpomeneme na pár předchozích generací, ale za nimi už není nic. Žádné spojení ani moudrost.

Je velmi důležité přijmout vše, čím jsme. I naše předky, alespoň do té míry, kterou jsme schopni dohledat. A s těmi, které dohledat nemůžeme, se spojit prostřednictvím přijetí. Každý náš předek proudí stále naší bytostí. V každé naší buňce se nachází otisk jejich životů a cest. V každé naší emoci je jejich energie a životní síla. Pokud se cítíte ztracení, osamělí nebo máte pocit, že vám něco chybí, spojte se s nimi. Věnujte kousek svého domova jejich památce a úctě. Jejich radostem i těžkostem, které prožili. Žijte svůj život naplno ve jménu každého z nich a vězte, že nejste nikdy sami, bez ohledu na to, jak moc to tak vnímáte, zvláště fyzicky. Vytvořte si místo doma i ve své vlastní duši věnované úctě svých předků a jejich životů, moudrosti a vedení.

Phiona Hutton
Zdroj: http://andelskydenik.blogspot.com/2019/06/prijmete-dedictvi-svych-predku.html

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.cz