Pavel Šebek: Poslední varování

382
Foto: Pixabay.com

Při pohledu z okna vidím na zemi dva drobné ptáčky, jak něco hledají a klovou zobákem v zemi. Neznám ten druh, nevím, jak se jmenují, avšak duchovní impuls z tohoto našeho setkání je neumlčitelný. Vím, že se něco bude dít.

Po chvíli se mému vnitřnímu zraku nad obzorem objevuje obrovská ptačí černá silueta. Poznávám hosta, nedávno jsme se viděli. Thovt, král ptačí říše, přilétá naprosto nečekaně a svojí obří postavou zaujímá celé mé zorné pole. Jeho přívětivá tvář se na mě usmívá a ihned přechází v rychlý a krátký monolog:

“Vyřiď lidem, ať přestanou jíst maso zvířat. Toto je poslední varování. Maso všech ptáků, drůbeže, bude přinášet smrtelnou nemoc, proti níž nebude léku. Nemoc se bude šířit i z masa vařeného, tepelně upraveného. Lidé musí pochopit, že Světlo na Zemi se šíří, a tím ruší násilí a smrt. Člověk si potřebuje zvýšit své duchovní vibrace právě změnou stravy. Vyšší duchovní úroveň bude lidem nejlepší ochranou přede všemi nebezpečími.”

Autor: Pavel Šebek, duchovní terapeut
Zdroj: https://cestou-svetla8.webnode.cz/…ni/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk