Montague Keen a Veronika Keen: Poselství od Montyho z 6. srpna 2017

184
Foto: Pixabay.com

Zdravím vás, přátelé. Corey Goode a Cobra zorganizovali akci, za pomoci které se můžete aktivně zúčastnit převzetí své moci zpátky.

Jde o společnou meditaci při zatmění Slunce 21. srpna 2017. Celé lidstvo se může spojit jako JEDEN CELEK a společně vyhlásit svou suverenitu. Využijte moc tohoto zatmění, abyste osvobodili lidstvo z otroctví.Buďte si jisti, že se Kabala pokusí zneužít tu energii pro své zlé účely, ovládání a zničení lidské rasy. Dovolili jste jim, aby vám volně vládli a byli jste zticha. Proto jsou dnes věci tak, jak jsou. Lidstvo je likvidováno. Počty lidských spermií jsou nebezpečně nízké. To zajistí, že nebudete schopni se reprodukovat.

Kabala vytvořila v laboratořích smrtelné nemoci a šíří je vzduchem, potravinami a vodou a samozřejmě, jejich nejúčinnější zbraní je očkování. Doposud jste trpně přijímali všechno, co vám nutili, aniž jste se ptali. Dokonce jste souhlasili s transhumanizmem. Co vás jenom přinutí, abyste se probrali a podnikli akci?

Tato meditace bude hodně silná a bude vás dost na to, abyste čelili všemu, co Kabala podnikne. Vyzývám vás, abyste tuto příležitost považovali za ukázku své síly. Vás je 99%, takže je na vás, abyste chránili lidstvo. Jakmile si vezmete svou moc zpátky, přijdou další, aby pomohli.

Má drahá žena zahájila kontakty s bytostmi z Andromedy před 13 lety, krátce poté, co jsem zemřel. Přišli v seanci mnohokrát a ujistili ji, že jsou připraveni nám pomoct technologií, která je pro nás nepředstavitelná. Vidí, jak lidstvo bojuje. Existuje mnoho záznamů z těchto setkání. Požádali ji, aby své otázky psala a oni je zodpoví a upomínali ji, pokud na nějakou zapomněla.

Poskytli informace o projektu Blue Beam/Modrý paprsek a jak ho odhalí, pokud s ním USA vyrukují. Pomoc je dostupná. Bude vám okamžitě poskytnuta na požádání. Bylo připraveno mnoho vortexů a portálů, ale stejně je třeba ještě udělat hodně práce, aby se zajistilo, že budou pro naše přátele otevřeny všechny cesty, aby nám mohli pomoct. Nemohu ani dostatečně zdůraznit důležitost této příležitosti na odstranění ze světa všeho, co je zlé a zkažené. Každý z vás je důležitý. Váš společný záměr a akce jsou velmi významné. Nastala vaše chvíle, tak ji nepropásněte. Mnozí vám říkali, že srpen bude důležitý měsíc. Prosím, zahrňte do vaší meditace 21. srpna našeho mladého muže, Davida, který je pro budoucnost lidstva velmi důležitý. Proto si Kabala dala s ním tu práci, aby ho dostala do Ameriky a dala ho za mříže. Je to zcela nevinný mladý muž. Kabala ví, že jeho poslání je pro lidstvo důležité a použila své zkažené praktiky, aby ho dostala do vězení. Je důležité, abyste ho při meditaci 21. srpna zahrnuli do své meditace. Je tak smutné vidět, jak využívají a zneužívají lidi. To musí přestat.

Stačí vám podívat se na dávnou historii Vatikánu abyste viděli, že je vystavěn na těch nejhorších válkách proti lidstvu. Úroveň jeho hrozných praktik si ani nedovedete představit. Dnes se halí do pláště důstojnosti. Nenechte se ošálit. Podle skutků poznáte je.

Jednomu procentu se podařilo ovládat vás pomocí jejich zkorumpovaného peněžního systému, zkorumpovaných vlád a samozřejmě, náboženství. To vše je děláno ovládáním mysli a propagandou. Ti z vás, kdo mají jako jediný zdroj informací televizi a noviny, mají ovládnutou mysl. Takoví lidé věří všemu, co je jim řečeno a na nic se neptají. Nepoužívají svůj mozek a vědomí, aby se snažili odhalit lži. Jsou jak loutky, ty zkaženost nevidí. Je na vás, abyste sami našli pravdu. Je dostupná. Nikdy v dějinách lidstva nebylo dostupných tolik informací. Mluvte spolu, možná budete překvapeni, jak se mnozí jiní cítí stejně jako vy. Jenom pamatujte na to, že pokud je to v televizi nebo v tisku, JE TO PROPAGANDA. Kabala vlastní všechny televizní stanice a tisk. Jsou všude, schováni ve stínu a jejich ďábelské plány byly spuštěny.

Lidstvo má schopnost odstranit všechnu moc a vliv Kabaly. Pravda a spravedlnost zavládnou v okamžiku, když se rozhodnete, že již nechcete zničení lidstva. Podívejte se pozorně na Kabalu. Jsou to paraziti, žijící z utrpení lidstva.

Zničení Evropy bylo jejich cílem. Proto byla vytvořena Evropská unie. JE JEDNODUŠŠÍ ZNIČIT JEDNOTKU. Proto byl tak důležitý Brexit, protože oddálil jejich ďábelský plán. Viděli jste tzv. uprchlíky, všechny placené SORESEM, jak znásilňují, plení a ničí bílou rasu. Musíte se naučit na to dívat, jaké to opravdu je. To vše bylo naplánováno v r. 1925. Experti vás obelhali. V každé zemi si našli cestičku k moci. Vždy spolupracují, aby dosáhli svých cílů. Nyní se musíte naučit také spolupracovat, abyste zachránili co se dá a naplánovali budoucnost bez těchto parazitů. Když bude obnovena energie, Kabala již nebude schopna na Zemi dál existovat. Odejdou stejně jak přišli. Pokud by si jim nepovedlo udržet se u moci, na tuto eventualitu jsou připraveni.

Zlatý věk máte přede dveřmi. Víte, co je zapotřebí, aby překročil váš práh? 21. srpna máte příležitost otevřít dveře lepší budoucnosti pro všechny. Již žádné utrpení, žádné zabíjení, žádná chudoba, žádné smrtelné nemoci, které oni způsobili. Vaší odměnou bude mír. Probuzení, jaké si nedovedete představit. To, co teď žijete, je peklo, ale čeká na vás nebe.

Má drahá, je vždy těžké, když Kabala najde způsob, jak zničit vše, co bylo dobré a co ve světě dobře fungovalo. Za posledních 13 let si to zažila mnohokrát. Tak to dělají. Nikdy se nevzdávej naděje, že se to spraví, protože ta práce je pro všechny důležitá.

Společně budeme úspěšní.

Tvůj navždy oddaný Monty

Website: The Montague Keen Foundation, http://Galacticchannelings.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro http://Galacticchannelings.com a www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk