Montague Keen a Veronika Keen: Poselství od Montyho z 30. července 2017

169
Foto: Pixabay.com

Boj nabírá na obrátkách. Neexistují žádné hranice, kde by se Kabala zastavila, jak se chce udržet u moci. Je to stále zřejmější i těm nejskeptičtějším z vás. Vidí lidskou rasu jako ten nejhorší odpad, který musí být ze Země odstraněn. Dívají se na vás svrchu. A přece vás využívají, abyste dělali pro ně špinavou práci a platí vás za to, že zabíjíte svou vlastní rasu. Bohužel, je dost z vás, kteří to pro ně chcete dělat. Přemýšlejte na chvíli o těch, co byli placeni, aby zorganizovali 11. září a 7. červenec a podobné události. Všichni jste měli dost času přemýšlet o obludnosti toho, co bylo provedeno. Kolik stříbrných dostali za to, že zabili svůj vlastní druh? Jak mohou ti lidé žít s tím, čím jsou vinni? Byli využiti a stále jsou využíváni. Měli by být loajální k vlastní rase.

Váš svět začíná být zaplaven klony. Lze je snadno vyrobit v továrnách, které jsou na to specializovány. Všichni jste viděli klon Hillary Clintonové v akci. Ptejte se sami sebe, v jaké zemi vám není dovoleno věci šetřit nebo pokládat otázky. Všude kolem sebe vytvořili bariéry, za něž vám není dovoleno proniknout. Co dalšího ještě skrývají? Sami si to zjišťujte. Je to velmi zajímavý jev. Bylo to vytvořeno, aby vás to zmátlo a udrželo to Kabalu u moci.

Když Veronika ležela minulou noc v posteli, byla jí ukázána církev, nemluvńata a malé děti. My jsme ji upozornili na to, o co se jedná. CÍRKEV SBÍRÁ ENRGII DĚTÍ. POUŽÍVÁ JI, ABY POLAPILA VŠECHNY DĚTI NA SVĚTĚ. Toto polapení má za následek, že se musí znovu a znovu vrátit na Zemi a sloužit církvi. Je to zločin.

Přivlastní si je jako miminka při křtu a ve věku 7 let při svatém přijímání. Církev sbírá tuto nádhernou energii, aby ji pak použila proti vám. Souhlasili jste s tím? Je vaší povinností požadovat, aby byla všechna energie vrácena k využití lidstvu. Sbírání nevinných duší pro zlé účely je opovrženíhodné a musí přestat. Rodiny dětí vedou své dětí jako jehňátka na porážku a nevidí, co vlastně činí.

Mnohokrát jsem poukazoval na to, že když duše vstoupí do světa, Kabala zkoumá, zda má splnit nějaké poslání. Pokud ano, pak dělají všechno možné, aby toho člověka zabili, aby mu bylo znemožněno splnit své poslání. V případě Veroniky se jí ukázali Šediváci, když jí byl 1 rok. Byla vyděšena. Po celé dětství měla následkem toho noční můry. Ve věku 2 let byla „zmrazena“. Trvalo tři týdny, než se z toho dostala a dodneška má takové ataky. Udělali jí to znovu když jí bylo 5 let a v 16. Ve věku 6 let jí dali něco do duchovního těla, aby ji zastavili. Opět to udělali v 21. Když jí bylo 65, narušili její energetické spojení mezi srdcem a oběhovým systémem. Já jsem to prožíval s ní. Mnoho nocí jsem ji držel v náručí a plakal jsem Nechtěl jsem ztratil lásku, která mi byla tak drahá. Musel jsem se dívat, jak nedávno má žena musela prožít další dva pokusy, když jí chtěli vzít duši. Pouze s vaší pomocí a s pomocí několika oddaných přátel se ji podařilo přežít.

Teď vám řeknu, že mladý muž, který je zavřený ve vězení v Americe, musel jako dítě prožívat stejné útoky. Také on zápasil s překážkami, aby přežil, aby mohl sloužit lidstvu. To, co mu bylo provedeno, je zločinné. Prosím, vytvořte energii potřebnou k tomu, aby zvítězila spravedlnost, aby mohl on a moje drahá žena udělat, co je potřeba udělat pro přežití nás všech.

Pravidelně dochází i k jiným druhům útoků, jako včera, když se počítač nespojil s internetem. Zabralo skoro 4 hodiny, než se podařilo problém zvládnout. Její mobil nefunguje. Když potřebovala něco vytisknout, papír se zaseknul v tiskárně. Když vařila večeři, nedala se jíst a musela se vyhodit. V takové dny nemůže dokonce ani vařit vodu, zabrání jí v tom. Když se chtěla na chvíli podívat na televizi, nefungovala. Také dochází k neustálým problémům s autem.

Vytahují z ní energii, dokud není zcela bezmocná. Mladý muž, který je ve vězení, ji včera večer volal a ona mu řekla, co se jí děje. ON JÍ ŘEKL, ŽE SE MU PO MNOHO LET DĚJÍ PŘESNĚ STEJNÉ VĚCI. Myslel, že blázní, tak to nikomu neřekl. To Veroniku šokovalo. Děje se to za pomoci hacknutí. Dělají to i mnoha jiným. Když se to dovídáte, možná vám to pomůže pochopit, proti čemu stojíte. Ti z Kabaly nemají svědomí. Ničí všechno, co jim stojí v cestě. Nečekejte, až vám zaklepou na dveře. Je třeba přejít k činům a to teď.

Probuďte se, než bude pozdě. Vystupte z kolotoče Kabaly. Podívejte se kolem sebe a sami viďte, co bylo uděláno, aby vás udrželi polapené v poslušnosti. Podívejte se na ty, co tahají za nitky. Mají jedno společně. Vidíte, co to je? Sami se ptejte, jak je to možné. Je 99% tak hloupých? Byla používána černá magie, aby vás oklamali a vy jste jim uvěřili. V tajných společnostech jsou používány všechny staré rituály černé magie, aby si udrželi vládu nad lidstvem. Podívejte se na ně, jak chodí kolem se svými směšnými proprietami – jsou to paraziti, žijící z lidské mizerie. Energie vašeho utrpení jim dává moc.

Ochraňujte všechnu dobrou energii, která byla uvolněna. Je to vaše čára života. Kdykoli je to možné, spojujte se s přírodou a použijte její energii, aby vás a také vaše bližní energetizovala. Probuzení není nikdy snadné, ale musí to být. Umožní vám to vytvořit novou realitu, jejíž jediným cílem bude vytvořit mír a harmonii. Všechno negativní bude odstraněno beze stopy. Máme velké plány a naše dva světy se spojí, aby umožnily, že se to stane.

Potřebujete, aby byl tento mladý muž vysvobozen, abychom mohli dokončit náš plán. Mějte odvahu, přátele, můžete to dokázat.

Má drahá, vím, že se cítíš sama. V duchu jsem s tebou. To, co jsme kvůli lidstvu ty i já vytrpěli, je někdy příliš. Když dostatečně velký počet lidí použije svou energii na obnovení spravedlnosti, stane se to.

Jsem na tebe hrdý, má drahá.

Tvůj navždy oddaný Monty.

Website: The Montague Keen Foundation, http://Galacticchannelings.com/

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro http://Galacticchannelings.com a www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk