Monika TaUra Zítková: Jak kosmické změny ovlivňují naše fyzické tělo

268
Foto: Pixabay.com

Všichni jsme spojeni s vesmírem. Jsme vesmír, který se vyjadřuje jako člověk, což znamená, že když se na obloze objevují změny, cítíme to a vnímáme i my. Den/noc, slunečné dny/zamračeno. Změny ve vesmíru můžeme pociťovat nejen na emocionální a duchovní úrovni, ale i na fyzické úrovni.

Přemýšlejte o tom tímto způsobem… víme, že Měsíc má schopnost ovlivnit příliv oceánu a my víme, že jsme také stvořeni téměř z 80% vody. Představte si tedy, jaký vliv má Měsíc na nás? Stejně tak jsou schopny nás i různé planety na obloze aktivovat na fyzické úrovni, ať už přinášejí nízkou energii nebo vysokou energii, vnější energii nebo vnitřní energii.

Co to znamená Nízká energie z pohledu Astrologie?

Kosmos vyzařuje nízkou energii, když máme mnoho planet v retrográdu, nebo když existuje významný tranzit nebo posun, který vyžaduje, abychom se vrátili a dívali se na věci z minulosti proto, abychom se mohli pohnout kupředu.

Tato nízká energetická frekvence může vytvářet překážky, což nás vede k tomu, že se cítíme uvíznutí, stagnující, letargičtí a pomalí. Mohou nastat problémy s trávením, nebo můžeme zjistit, že ztrácíme motivaci zaměřit se na věci, na kterých pracujeme. Příznaky jako nadýmání, letargie, podrážděnost, ucpaný nos, zácpa, svalové bolesti nebo bolesti v zádech mohou být také patrné.

Může existovat touha spát více a ustoupit dovnitř, což platí zejména v případě, že energie je také směrována dovnitř.

Co to znamená Vysoká energie z pohledu Astrologie?

Kosmos vyzařuje vysokou energii, když začínáme nový cyklus, kdy planeta přechází do nového znamení, když máme zatmění Slunce nebo Měsíce, a když máme Nový Měsíc nebo Měsíc v úplňku. To vše jsou období, kdy dostáváme koncentrovanou dávku energie z planet výše. Naše intuice a psychické schopnosti mohou být také zvýšeny během období vysokých energií, což může způsobit aktivaci třetího oka a s tím spojené i bolesti hlavy.

Tato vysokofrekvenční energie může způsobit pocit uvolnění a tím může zesílit jakékoli potlačené bolesti a nemoci. Můžeme mít také zesílené dobré pocity, což způsobuje, že se cítíme být inspirováni. Vysoká energie nás mohou, také učinit citlivějším s čímž je spojená náchylnost ke kašli a nachlazení a dalším virům. Vysoké energetické frekvence mohou také vést k problémům s krevním tlakem, ztrátě rovnováhy nebo závratě, zhoršení stavu kůže a pupínkům/akné. Také se může projevit tendence k nespavosti, strachu a všeobecnému pocitu neklidu.

Co je to Vnitřní energie z pohledu Astrologie?

Kosmos nás žádá, abychom šli dovnitř, kdykoliv ukončíme starý cyklus nebo se připravujeme na další kapitolu v našich životech. Vnitřní energie může také nastat během retrográdních období, podzimního rovnodennosti a zimního slunovratu. Vnitřní energie často přichází jen okamžiky před a okamžiky po významné změně nebo posunu, protože je to čas, který si potřebujeme přizpůsobit abychom ho věnovali sobě..

Vnitřní energie může vlastně pomoci odstranit fyzické příznaky a může aktivovat proces hojení a uvolňování těla. Vzhledem k tomu, že je energie nasávána, jsou fyzické symptomy často pociťovány na vnitřní úrovni.

Co jsou to Energie směrem ven z pohledu Astrologie?

Kosmos nás žádá, abychom vyzařovali naši energii ven poté, co jsme začali nový cyklus, nebo když se objevil nový posun energie. Vnější energie je také cítit během jarní rovnodennosti, a letního slunovratu. Tato vnější energie nám může pomoci inspirovat a povzbudit nás a může také stimulovat proces hojení těla. Vzhledem k tomu, že energie směřuje ven, jsou jakékoli příznaky často pozorovány na vnější úrovni.

Vnitřní i vnější energie pracují s vysokými a nízkými energetickými frekvencemi a mohou změnit způsob, jakým cítíme a přijímáme všechny tyto energie. Je také důležité poznamenat, že fyzické příznaky a symptomy jsou často pociťovány, když se vyskytnou překážky nebo základní problémy, které je třeba řešit.

Pokud si všimnete vzoru ve vesmíru a ve svém zdraví, může také poskytnout vodítka k vaší léčebné cestě. Uzdravení se. Pokud například budete mít po celém planetárním posunu nebo úplňku bolesti hlavy, může to znamenat, že vaše intuice je zablokována a potřebuje vydání. Stejně tak, pokud se cítíte unaveni a letargičtí během období nízké energie, mohlo by to být proto, že je třeba, abyste si udělali čas na sebeobranu a na malou chvíli ustoupili dovnitř. Nejlepším způsobem, jak to s lehkostí projít, je přemýšlet o svém symptomu a pak se na něj podívat z energetického hlediska.

Například, pokud máte bolestivé, suché hrdlo, můžete se zeptat sami sebe:

– Co držíte, jakou energii potřebujete, abyste se dostali na vnější úroveň?
– Jak se můžete vyjádřit ven?

Fyzické symptomy jsou vždy známkou nerovnováhy. Jediné, co můžete udělat, je vyživovat a chránit své tělo tím nejlepším způsobem, co můžete a zároveň se naučit řídit svou energii během kosmických posunů prostřednictvím rituálů, meditace, cvičení a tak dále.

(Poznámka autorky: všechny informace uvedené v tomto článku jsou pouze informativní. V případě jakýchkoliv větších potížích vyhledejte odbornou pomoc.)

Autor: Monika TaUra Zítková
Zdroj: https://www.suenee.cz/jak-kosmicke-zmeny-ovlivnuji-nase-fyzicke-telo/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.cz