Miriam Arianna: Současné energie

270
Foto: Pixabay.com

Milí přátelé, nyní působí velmi silné energie, které můžete vnímat na všech úrovních. Jsou to transformační vlny, které nám pomáhají k proměně našeho života, učinit změny, které jsou potřeba, abychom žili opravdové a šťastné životy. Během vánoc od slunovratu a následného úplňku jsme procházeli očistou, bylo to náročné. Nyní se naše tělo i duše přizpůsobuje vibraci roku 2019, který vnímám skvělý už teď.

Vjemy, které můžete vnímat:

– pocit, že nevíte kdo jste, nepopsaný list života
– pocit, že jste se nově narodili a jako byste tu byli poprvé
– dezorientace v prostředí a celkově v životě
– pocit, že nevíte, co se děje a proč a jak jednáte
– uvědomění potřeby změn
– nízká chuť k jídlu nebo naopak zvýšená potřeba jíst
– co vás dřív bavilo, vás nezajímá
– máte vize a sny a přitom víte, že není třeba plánovat
– plány, které jste měli rušíte, vnímáte, že chcete něco jiného
– energeticky se nevnímáte, tam kde jste
– únava, bolesti očí, bolest zad
– vnímání energie v těle mnohem intenzivněji
– zesílené zvuky v uších

Pokud máte tyto nebo další vjemy, vítejte v novém paradigma, ve svém novém životě. Jestliže jste na sobě poslední měsíce či roky intenzivně pracovali (čištění, rodové linie, transformace sebe sama), tento stav je stav bez zátěže minulosti. Zatím to vnímáte v energetické podobě. Než se tento stav prolne do hmoty, chvíli to trvá, vše se integruje. Dne 6. 1. nastává novoluní a zatmění, je to silné období, které nastartuje mnoho změn ve vašem životě. Je čas, kdy je třeba jednat na základě vnímání srdcem, život si zjednodušovat a žít v lehkosti, radosti a štěstí. Jít svou vlastní cestou a přijímat i to, co bylo pro nás dřív nepřijatelné. Někdy je to totiž, to nejlepší, co nám může pomoci žít život, jaký chceme. Důvěřujte životu, pusťte potřebu kontroly a nechte, ať se vše děje, tak jak je to pro vás nejlepší.

Pracujte v klidu, odpočívejte, pečujte o tělo i duši, pijte čistou vodu, otevírejte srdce sobě, nezatěžujte mysl, vnímejte srdcem. Můžete udělat ohlédnutí za minulostí a pokud ještě něco vnímáte nevyřešeného, prosvětlete to láskou a světlem a nechte to jít. Poděkujte sami sobě, co vše pro sebe i pro zemi děláte. Každý krok k lepšímu, který uděláte, každá očista, laskavý skutek, to vše přispívá k proměně života na Zemi k lepšímu. My měníme tento svět.

Přeji krásné dny v novém životě

S láskou Miriam Arianna

Zdroj: FB MIRIAM ARIANNA

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz