Milan Gelnar: Posouzení České republiky pro rok 2017

469
Foto: Pixabay.com

Postavení nebeských těles, ve vztahu v České republice vypadá velmi nadějně. Tzv. solární horoskop, který platí každoročně pro výročí vzniku ČR – v tomto roce tedy od 28. 10. 2016 do 28. 10. 2017 naznačuje, že to bude doba velmi, velmi náročná.

V tomto období, zejména v průběhu roku 2016 budeme zažívat tlaky v mnoha oblastech života. Nicméně to samé období ovšem pro rok 2017 – 18, tedy od 28. 10. 2017 do 28. 10. 2018, už vypadá mnohem lépe. Zdá se, že se tedy můžeme těšit na nějaké zásadní změny, které by naší zemi měly výrazně pomoci k tomu lepšímu.

Samozřejmě nebudou spokojeni všichni, ale jak to tak vypadá, zvítězit by měl především zdravý rozum. V partnerských vztazích s ostatními zeměmi, by mělo dojít ke změnám. Dařit by se mělo financím resp. vytvářeným hodnotám, také sebeprosazení, schopnosti komunikace.

Co se týká jednotlivých měsíců, tak už leden a vlastně i únor a březen, ukazují, že by se věci mohly pohnout příznivě kupředu. V dubnu lze očekávat nějaká odhalení temnějšího charakteru, ale také nemoudré reakce. Důsledky těchto událostí bychom měli pociťovat až do konce července. Srpen a září by měly být měsíce klidnější.

Říjen pak naznačuje náhlé změny, destrukčního, avšak pokrokového charakteru. Ty by měly být pro ČR prospěšné. Listopad by měl být bojovný, ale v prosinci by mělo být z pohledu hvězd, vše mnohem lepší až výtečné. Zde je ovšem třeba si uvědomit, že hvězdy pouze naznačují podmínky, ve kterých se budeme nacházet.

Každá duše má však svobodnou volbu a je jen na ní, jak v těch či oněch podmínkách bude konat. Jinými slovy i pro ČR z hlediska astrologie platí – každý osudu svého strůjce. Bude tedy záležet na nás všech, zda a jak budeme konat a podle toho se také bude odvíjet vývoj naší budoucnosti.

Autor: Milan Gelnar, astrolog
Zdroj: facebook

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk