Michael E. Salla: Vynořil se důkaz, že Marilyn Monroe plánovala odhalit zřícené UFO, které viděl JFK

405
Marilyn Monroe. Foto: Pixabay.com

Nedávno byl zveřejněn důkaz podporující autenticitu uniklého dokumentu CIA o údajných odposleších Marilyn Monroe a jejích přátel, krátce před její podezřelou smrtí 5. srpna 1962. Dokument o odposlechu odhalil, jak Monroe plánovala, že uspořádá tiskovou konferenci o tom, co jí řekl prezident Kennedy o návštěvě na tajném vojenském středisku letectva, kde viděl trosky a havarované UFO.

Dokument o odposlechu Monroe poprvé unikl v roce 1992 k rukám badatele UFO a byl uveřejněn v roce 1994. Od CIA však nebyla potvrzena jeho skutečná pravdivost, a tak zůstal prostor pro zpochybňování. Tento nový důkaz, který byl odtajněn včera (14. 4. 2014) ukazuje, že tento dokument potvrzuje jakousi formu standardní utajené informační zprávy, používané CIA v roce 1963. Buď někdo porušil zákon paděláním nebo využil tuto formu standardní informační zprávy CIA pro utajované zprávy používané za času smrti Monroe, anebo to byl doopravdy dokument o odposlechu Monroe a jejích přátel.

Zde je to, co údajný dokument o odposlechu, s datem 3. srpna 1962, měl říct o povědomí Monroe o Kennedym a UFO:

1. Rothberg mnohokrát naznačil, že ona [Monroe] měla říci nějaké tajemství, bezpochyby na základě její rostoucí nespokojenosti s prezidentem a generálním prokurátorem. Jedno takové „tajemství“ se zmiňuje o návštěvě prezidenta na tajné letecké základně z důvodu inspekce věcí z kosmu.
2. Subjekt opakovaně volal generálnímu prokurátorovi a stěžoval si na způsob ignorování své osoby prezidentem a jeho bratrem.
3. Subjekt vyhrožoval uspořádáním tiskové konference a prozrazením všeho.

Tím, kdo objevil zpravodajskou svodku CIA je Lee Nicholson z Outpost Forum. V jeho zprávě, kterou odeslal 14. 4., popisuje, co nalezl po návštěvě v elektronické čtecí místnosti CIA:

„Během procesu výzkumu pro tento článek jsem strávil několik hodin v elektronické čtecí místnosti CIA a hledal dokumenty z 60. let ve snaze najít příklady podobných typů písma, které jsme viděli v našem zmíněném dokumentu…. Objevil jsem informační zprávu CIA s datem 18.3. 1963 s nadpisem “Projected Soviet Space Launchings,” jež byla odtajněna 16.7. 2011. Tato informační zpráva CIA je autentická a téměř dokonale zapadá stylem a projevem uniklého „dokumentu o Marylin.“

Nicholson pokračoval v popisu nových faktů, které se vynořily ze srovnání mezi odtajněným dokumentem CIA a dokumentem odposlechů Marylin:

„Ve skutečnosti úzké srovnání shromáždilo několik důležitých skutečností. Zaprvé, nyní můžeme vidět, že oba dokumenty používají přesně stejný typ písma nebo formulář informační zprávy. Podle všeho by autor měl mít stohy těchto ´prázdných´ formulářů, které by vložil do psacího stroje, aby přidal podstatné informace před utajením a distribucí. Můžeme také vidět, že oba dokumenty obsahují stejný druh písma, což je ve skutečnosti typ Courier běžně používaný písaři v IBM v 60. letech.“

Nicholson pak popisuje sérii paralel mezi odtajněním informační zprávy z roku 1963 a uniklým dokumentem odposlechů Monroe. Jeho závěr byl, že se těsně shodují, což naznačuje, že dokument o Monroe je pravý.

Důsledek toho, že dokument o odposlechu Monroe je pravý, je ohromující. Odhaluje to, že den před svou smrtí plánovala Monroe tiskovou konferenci, kde by prozradila to, co jí prezident Kennedy důvěrně řekl o UFO. Skutečnost, že jí CIA monitorovala a odposlouchávala její telefonní hovory přímo obviňuje CIA z její podezřelé smrti a ze zatajování informací týkajících se UFO.

Michael E. Salla, Ph.D.

http://exonews.org/new-evidence-emerges-monroe-planned-reveal-jfk-saw-crashed-ufos/
Překlad: Karel Rašín
Zdroj: Exopolitika.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.cz