Michael E. Salla: NASA nechce hovořit o důkazu života na Marsu

92
Planeta Mars. Foto: Dollarphotoclub.com

UFO Sightings Daily ohalilo, že vozítko NASA, Spirit, pořídilo sadu pěti záběrů během zhruba sedmi dní, které ukazují to, co se jeví jako nějaké zvíře blízko typických hornin. Dva z pěti záběrů ukazují nějaký objekt, který se objevuje tam, kde před nějakou dobou nic nebylo. Objekt je asi stejné velikosti jako míč na basketball, který se jasně pohybuje – a nikoli jednou, ale několikrát.

Zdá se, že objekt má relativně velký krk a dobře zapadá do okolního prostředí. Závěr, ke kterému dospěl Scott Waring, vlastník UFO Sightings Daily, je pozoruhodný. Vozítko Spirit zachytilo snímky nějaké původní formy marťanského života, která se dobře mísí s okolními skalami.

Záběry Spiritu byly poprvé nalezeny tři roky před Waringem. 14. května 2014 se však rozhodl toto poslat jako doplnění na svůj blog, kde poskytl více podrobností o analýzách pohybujícího se předmětu na obrázcích vozítka. Waring poskytl chronologické záběry, které jasně ukazují, že se objekt dvakrát objevil tam, kde předtím nebyl. Neobjevily se žádné známky úpravy snímků, které byly všechny vzaty ze stránek NASA JPL (Laboratoř tryskových pohonů), jež byly vytvořeny za účelem uchovávání záběrů vozítek na Marsu. Waringův závěr je, že záběry odhalují nějaký druh živočicha, který se pohybuje na povrchu Marsu.

Je obtížné ignorovat vlastní snímky NASA, které jasně ukazují objekt velikosti basketbalového míče, který se pohybuje na Marsu. Takže proč o tom NASA něco neřekla? Myslím, že bychom měli dát někomu z NASA šanci odpovědět.

14. května 2014 jsem napsal na přidružené vědecké fórum NASA NASASpaceFlight.com, abych dostal zpětnou vazbu od expertů ohledně záběrů vozítka Spirit. NASASpaceFlight.com bylo svým vlastníkem, Chrisem Berginem, koncipováno tak, že poskytuje podporu od manažerů vesmírných letů NASA vůči inženýrům z různých národních vesmírných programů ve formě fóra pro sdílení informací o vesmírných misích. Zde je to, co jsem napsal:

Je tu sada snímků vozítka Spirit asi v rozmezí týdne (Sol 1830-1836), které ukazují nějakou typickou horninu. Na záběrech se objevuje nějaká původní forma života. Někteří tvrdí, že je to původní forma života. Rád bych poznal názor expertů na to, co to je. Připojil jsem tři záběry, které ukazují to, co vypadá jako objekt (zápis je od zastánce života).

Můj email byl rychle odstraněn Berginem a bylo mi na neurčitou dobu zakázáno fórum navštěvovat. Uvedený důvod byl, že fórum o UFO nediskutuje, přestože jsem se ve své žádosti o zpětnou vazbu toho, co Spirit nafotil, o UFO vůbec nezmínil. Je zcela zřejmé, že experti nechtějí diskutovat o otázkách týkajících se vlastních vědeckých nástrojů NASA, které naznačují možný život na Marsu, nemluvě o existenci UFO.

Pět snímků mise vozítka Spirit ukazuje jakýsi objekt, který se zcela jasně pohybuje. Vzhledem k tomu, že se experti NASA odmítají bavit o takových možnostech, poskytuje to důvod souhlasit s Waringem. Přesvědčivý důkaz byl nalezen, na Marsu se potuluje nějaký původní život.

© Copyright 2014; Michael E. Salla, Ph.D.

Video: Video zde: http://exonews.org/…ss/ 

Překlad: Karel Rašín
Zdroj: Exopolitika.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk