Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF: Požehnaný vědomý život

216

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF – alternativní psycholožka, terapeutka, lektorka, arteterapeutka a umělkyně, autorka a majitelka ochranných známek na intimní terapii – Terapie Hlubokým dotekem® – vaginální mapování® a gluteální mapování®, Certifikovaná lektorka Access Bars® a Access Energetic Facelift® z Access Consciousness, jediná Moon Mother® level 2 a 3 v ČR, pořádá semináře osobního rozvoje pro ženy a páry s prvky šamanismu a vědomého doteku, předává individuálně Požehnání lůna podle Mirandy Gray, žehná i mužům a párům, dává ženám Léčení ženské duše, léčí ženskou sexualitu pomocí své metody a terapie – Terapie Hlubokým dotekem® – vaginální mapování® a gluteální mapování®, zpívá a nahrává meditace, vede 10 let skupiny Rodinných konstelací, vede kurzy a individuální sezení Access Bars® a Access Energetic Facelift® v Praze a v Brně.

K zastižení převážně v Brně v Centru Miracle – Křehlíkova 48, Brno – Slatina.

Více info na www.psychoterapeutka.eu
na Facebooku Psychoterapeutka.eu
na youtube kanálu

Kde jsou její meditace a písně zdarma ke stažení a poslechu. Vidět jí můžete na spoustě videí a festivalech, kde má své přednášky a workshopy.

Video: Cestyksobe
Zdroj: YouTube.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz