Meditace planetárního srdce 11., 12. a 13. března 2016 a Dopis trubadúra míru Jamese Twymana

97

Meditace planetárního srdce – Když je planeta Země naší matkou, Indie je jejím srdcem. Dne 11., 12. a 13. března se James Twyman a Unify.org připojí k 3.5 milionu lidí shromážděných v Dillí, Indie v průběhu Světového kulturního festivalu, aby se soustředili na jednu z největších synchronizovaných meditací v dějinách. Naším cílem je, aby 100 milionů lidí posílalo léčivou energii pro uzdravení planety. Když je planeta Země naší matkou, pak je Indie jejím srdcem. Meditace planetárního srdce má za cíl vyslat světelný pulz, tak silný, že odpoví samotná Gaia.

Minulý měsíc byli James Twyman, členové Abrahamovského svazu a další oddaní poutníci na syrských hranicích, zatímco miliony lidí posílaly energii lidem, trpícím terorizmem a násilím. O deset dnů později, po tři a půl roce občanské války, bylo dohodnuto příměří. Je možné, že velké množství lidí, zaměřujících svou energii do situace, kde se odehrává krize celosvětového významu, může pomoct, aby došlo k posunu energie této krize? Věříme, že ano a doufáme, že to můžeme opět dokázat.

Naším cílem je spojit miliony lidí, připravených v určené chvíli meditovat za mír, když nastane světová krize. Toto je příležitost, abyste se stali součástí hnutí za mír, které je něčím víc, než pouhým doufáním, že se něco změní. MY TU ZMĚNU USKUTEČŇUJEME. Žádáme lidi, aby se ve 12.00 v každé (své) časové zóně ve dnech 11., 12. a 13. března 2016 zastavili a meditovali za léčení Matky Země a posílali svou energii Matce Indii. James a miliony dalších, kteří se tam sejdou, budou jako hromosvod, budou přijímat energii a posílat ji Zemi.

Prosím, sdílejte tuto zprávu!!

Zaregistrujte se na: www.WorldPeacePulse.com

Dopis od trubadúra míru Jamese Twymana

Myšlenka zaměřit velkou celosvětovou synchronizovanou meditaci na Sýrii mne zasáhla jako blesk. Řídil jsem auto poblíž domova v Portlandu, Oregon a když přišel tento inspirující nápad, nával energie způsobil, že jsem téměř doslova ztratil vládu nad vozidlem.

Rád bych, abyste pochopili, co mne k tomu přivedlo a jako to bylo ohromující.

Skoro přesně před deseti byla moje bývalá žena Linda zavražděna v Evanstonu, Illinois, pouze několik týdnů předtím, než se měla připojit ke mně a naší dceři Angele v Oregonu. Byl to emoční šok, kdy pochybujete, zda se z něho vůbec můžete dostat a v mnoha ohledech se vám to nikdy nepovede. V té době jsem se již účastnil mnoha celosvětových meditací z míst jako Bosna, Irák, Severní Irsko a Jižní Afrika, často to bylo, když v těch zemích zuřila válka, ale teď bylo vše jiné. Na všech těchto mírových misích jsem cítil ochranu, vždy jsem věděl, že pokud by se mi mělo něco stát, že tam bude pro naši dceru vždy Linda. Najednou to neplatilo. Několik týdnů po matčině smrti mne Angela požádala, abych již nejezdil do tak nebezpečných zemi a já pochopitelně souhlasil.

Od té doby, co zabili Lindu, jsem nebyl v žádné zemi, kde byla válka, takže když jsem náhle pocítil ohromné nutkání cestovat do Sýrie a provádět muslimské, židovské a křesťanské modlitby na dohled od vesnice ovládané ISIL, zdálo se mi to nemožné. Dal jsem slib a ten bylo třeba dodržet, zejména teď, když ze mne Angela udělala před osmi měsíci dědečka.

Několik dnů jsem s tou inspirací bojoval; přemýšlel jsem, zda ji mám zahnat pryč, do hloubi mé mysli anebo zda mám následovat směr, který ukazovala, bez ohledu na následky. Čím víc jsem na to tlačil, tím víc byl ten hlas rozhodnější. „Kvůli tomu ses narodil, a je na čase vrátit se zpátky do práce.“ Ten den jsem mluvil s Angelou a vysvětlil jí, co cítím a ona hned pochopila. Neříkám, že byla z té cesty nadšena, ale věděla, jak je pro mne důležité následovat cestu Trubadúra míru.

Původně jsem měl v plánu vstoupit do Sýrie přes Turecko. Kurdská oblast byla pro mne nejbezpečnější cesta, pokud jsem se chtěl dostat co nejblíže k ISIL. Kurdové byli spojenci USA, takže jsem věřil, že budu v relativním bezpečí, ale nebyla žádná záruka. V té době se příběh mé cesty dostal do médií. Dostával jsem žádosti o interview od novin, televizních stanic a dokonce od agentury Fox news. Jednoho dne se objevil v domě mé dcery televizní štáb a tehdy se to pro ni stalo velmi skutečné. Najednou jsem se stal předmětem hlubokého obdivu, kritiky i posměchu. Dokonce mne vyfotil  Bill Maher.

Najednou všichni mluvili o síle modlitby a meditace, zejména když se miliony lidí zaměří na nějakou krizi ve světě. Vědecké studie již prokázaly, že soustředění pozitivní modlitby má schopnost snížit statistiky zločinnosti, teroristické útoky a dokonce války. Viděl jsem to mnohokrát předtím. V r. 1998 mne pozval Saddám Husssejn, abych se zúčastnil Koncertu pro mír v Iráku – ve stejnou dobu, kdy se USA a jejich spojenci připravovali k vojenské akci proti jeho vládě, zatímco miliony lidí zaměřovaly svou energii na mírové řešení, byla podepsána dohoda. Stalo se to mnohokrát poté a já si brzy uvědomil, že synchronizovaná meditace a modlitba nejsou pouze mocné, ale že jsou snad nejmocnější sílou na planetě.

Pro meditaci týkající se Sýrie a ISIL bylo vybráno datum 1. února,

protože se to shodovalo s Týdnem náboženské harmonie, vyhlášeném OSN. Miliony lidí již byly připraveny připojit se toho dne k meditaci a my jsme cítili, jak stoupá energie a tlak. Obdržel jsem desítky výhrůžek smrtí, stovky výhrůžných mejlů a několik telefonátů z ministerstva zahraničí. Nakonec skoro při každém letu, když jsem nastupoval do letadla či vystupoval, jsem byl vítán velmi úředně vypadajícími federálními úředníky, které moje cesta převelice zajímala. Měl jsem pocit, že jsem pod mikroskopem a uvědomoval jsem si, že ta cesta není tolik o mně, ale spíš o milionech lidí, kteří se chystali ke mně připojit v modlitbě, a byl jsem rád, když jsem dorazil do Izraele.

Plány se měnily skoro každý den. Když jsem zaslechl, že má zájem se ke mně připojit skupina náboženských vůdců z Abrahamovského svazu – organizace, řízené z Jeruzaléma, rozhodli jsme se, že místo abychom jeli přímo do Sýrie, že se setkáme v syrské vesnici, kontrolované Izraelem na tolik diskutovaných Golanských výšinách. Odtud budeme moct doslova vidět na bojiště, zatímco budeme mimo dosah zbraní teroristů. Připojilo se ke mně devět statečných lidí z celého světa, všichni byli oddaní této vizi stejně jako já. Brzy ráno v pondělí 1. února vystoupila z autobusu skupina poutníků a náboženských vůdců a pohnuli jsme se směrem ke Golanským výšinám.

Vesnice Majdal Shams je syrská. V r. 1967, ve válce mezi Izraelem a arabskými zeměmi, ovládl tuto oblast Izrael, ale vesnice si zachovala spojení se Sýrií. Bylo to perfektní místo, abychom se zde shromáždili, na kopci, z něhož bylo vidět celou oblast, která byla pod stálým vojenským ohrožením. Dověděli jsme se, že tam celý den zuřila bitva, ale předtím, než jsme přijeli, najednou přestala. Vztyčili jsme májku míru, kterou nám věnovala Společnost modlení se za světový mír a shromáždili jsme se k meditaci. Poté, co židovští, muslimští a křesťanští vůdci sdíleli své modlitby a zpěvy, začalo patnácti minutové ticho. Věděli jsme, že se k nám připojily miliony lidí na celém světě a téměř jsme cítili, jak na nás prší modlitby za mír. Bylo ohromující ticho. Rozhlédl jsem se kolem, na tu přibližně stovku lidí, kteří tu byli a byl jsem naplněn ohromným pocitem lásky. Cítil jsem, že je s námi Linda, jako by se na celou tu pouť usmívala. Věděl jsem, že nápad, kterému jsem řekl ANO, byl větší, než to, co jsem mohl pochopit rozumem a přece, má duše to plně chápala.

Díval jsem se na telefon a když hodiny odměřily patnáct minut, stalo se něco neuvěřitelného. Řekli nám, že v oblasti žije několik vlčích smeček a když jsem zaslechl první zavytí, naplnilo mne to nevysvětlitelnou energií. Pak se k prvnímu přidal druhý a za pár vteřin celá smečka, což mohlo být jen pár desítek metrů od nás. Zvedalo se to jako chór očistného světla. Bylo to, jakoby ti vlci chtěli dosvědčit úžasnou a důležitou chvíli v dějinách – okamžik, kdy jsme si uvědomili, že naše kolektivní síla může vytvořit svět, jaký jsme si vždy představovali. Byly s námi miliony lidí a i když jsme to byli jenom my, kdo jsme slyšeli vlčí chór, věděli jsme, že to bylo poselství pro celé lidstvo.

O deset dní později podepsali diplomaté z USA, Ruska a dalších zem v Mnichově dohodu o zastavení násilí a o tom, že bude umožněno, aby proudila humanitární pomoc hladovějícím lidem v Sýrii.

Přestože ta smlouva již byla v ohrožení, přinejmenším víme, že existuje řešení, které nemá nic společného s vládami ani s armádami, ale že je to Armáda světla, která je zaměřena na prosazení Síly Lásky. Konečně nastala chvíle, abychom si vzali zpátky naše božské dědictví.

James Twyman
503-278-7331503-278-7331
JamesTwyman33@gmail.com

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk