Margot Gabrielle: Novorozenci Nové Země – Čisté plátno duše

84
Foto: z archivu autorky

Nevím jak vy, ale já se cítím jako novorozeně. Z éteru se posledních pár dní stále ozývá “Novorozenci Nové Země”, a mě dochází, že je to vlastně logická posloupnost po porodních kontrakcích Nové Země, o které jsem psala nedávno.

Cítím nevinnou radost ze spojení se Zemí, spokojenost s tím, co je, klid a harmonii, a když se přežene chvilková bouře nebo očistné slzy, jen děkuju a cítím se v tom tak nějak příJemně a přirozeně.

Je to snad historicky poprvé, co se cítím uvolněná v “nicnedělání”. Bývala jsem frustrovaná z toho, že nemůžu využít svou tvůrčí energii a pracovat vedle synáčka. Častovaly mě impulsy náhlé inspirace (umělci pochopí), které mi byly spíš na obtíž, protože se nedaly za daných okolností nijak využít.

Jen přetavit ve snahu být spokojená s tím, co mám – což se nakonec vždy nějak povedlo, ale obvykle se to neobešlo bez hořkosti a pocitu nespravedlnosti.

Teď se v tom pouhém, jednoduchém bytí konečně rozlil pocit uvolnění a přirozeného přijetí. Ono to může znít jako klišé, ale jak víte, mezi teorií a skutečně prožitou praxí je krapet rozdíl :-).
Cítím se tak nově, protože podvědomé vzorce jedoucí na pohon ega, se deaktivovaly, rozplynuly. Víte, já osobně jsem s egem kámoš, protože si pamatuju na doby, kdy se mi jeho rozpuštění v mnišském klášteře poněkud vymstilo, když jsem se poté vtělila do dalšího, diametrálně odlišného života.

Přesto cítím, jak se i naše ego mění. Pouští se po proudu života a zjemňuje se. Neklade odpor – přidává se k vědomí, k duši, k tělu, a užívá si společnou jízdu na vlnách proměn. Vše se v nás sjednocuje, dualita se rozplývá, a přirozeně ji nahrazuje tanec polarit v harmonii.

TATO DOBA NÁS UČÍ, ŽE STAVY EUFORIE A EXTATICKÉ RADOSTI MOHOU BÝT STEJNĚ ZRÁDNÉ A ŠKODLIVÉ, JAKO STRACH A DALŠÍ VNITŘNÍ DÉMONI, PROTOŽE KDE JE VYSOKÝ VZLET, TAM JE I VELKÝ PÁD. HUDBOU NOVÉ ZEMĚ JE ROVNOVÁHA A HARMONIE. TO JE TEN DŮVOD, PROČ SE MNOZÍ PŘÍLIŠ AKČNÍ NEBO TVOŘIVÍ LIDÉ ZPOMALUJÍ NA RYTMUS – TEP SRDCE MATKY ZEMĚ.

Nemám nejmenších pochyb, že až teď, po vytlačení vzorců staré země z těla, budu zanedlouho opět vpuštěna do tvůrčí síly a nové etapy poslání. Už se pro nás rýsuje nový domov a já se moc těším, až se zase potkáme na dalších akcích.

Chci proto všem Novorozencům Nové Země, nebo těm, kteří ještě prochází porodními kontrakcemi, vzkázat: vydržte! Ať se děje cokoliv, je to požehnané, a již brzy vás čeká jen to nejlepší, co si dovedete představit!!

Dopřejte si to pomalé tempo, spojení s jednoduchostí, s přírodou, se sebou, s vašimi milovanými. Nemějte obavy o to, jak se uživíte, pokud stále nejste vpuštěni do akce. Pamatujte, že Existence nepracuje lineárně, ale cyklicky a po spirále.

Pokud posloucháte svou intuici – i kdyby to mělo znamenat, že máte okamžitě odejít z práce, nebo jen odpočívat – zákonitě jdete vstříc své hojnosti. Nedostatek peněz se drží jen tam, kde sami sebe držíme v nedostatku možností a potřeb, po kterých tělo a duše volá. Pokud pochopíte tento jednoduchý zákon, zjistíte, že život se o vás stará vždy a za všech okolností. Vaše mysl nemůže pobrat, jak, ale děje se to.

VELKÉ ZPOMALENÍ ČI PŘÍMO ZASTAVENÍ SOUVISÍ S PORTÁLEM SLUNOVRATU, KTERÝ POMALU, ALE JISTĚ KULMINUJE, ABY PŘIVEDL DO NOVÉ ZEMĚ CO NEJVÍC NOVOROZENCŮ. DOVOLTE SI PROTO VYDECHNOUT A SVÉZT SE NA VLNĚ JEDNODUCHÉHO BYTÍ.

Naše těla – vědomí se mocně rekalibrují a to, co vám není teď jasné, již brzy bude. Nebojte se o svou tvůrčí energii. Navrátí se vám v intenzivním přílivu lásky, pokud se jí teď nebudete snažit silou – mocí chytit.

Pro ty z vás, kteří se také cítí jako Novorozenci a už se těší na ukotvený stav – vědomí Nové Země, vyzářené do fyzické reality, zrekapituluji příznaky, které můžete pociťovat:

– výrazné zpomalení, zastavení tvůrčí činnosti
– potřeba odpočinku a vydatného spánku
– možné výkyvy nálad, náhlé a rychlé čištění emocí
– prožitek odevzdání se a intimního spojení s Bohem
– potřeba být co nejvíce venku, v přírodě
– vděčnost za jednoduché bytí, za každý nádech a výdech
– pocit ,,vygumování” starých programů
– pocit čistého, nepopsaného plátna v duši
– vlny nepopsatelné vděčnosti za život
– pocit sjednocení ega s duší a tělem

Přeji nám všem požehnaný porod a prožitky znovuzrození.

P. S.: nové foto s namalovanou hennou přikládám proto, že se brzy opět cyklicky vrátím ke službě, kterou jsem po porodu odložila k ledu – Henna a Jagua Ceremony, přechodové rituály se zdobením těla. Těším se na vše nové, co nás spolu čeká v Nové Zemi.

S láskou, Margot Gabrielle

Zdroj: https://www.facebook.com/…lle

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk