Maia Marie Špaček: Zdroj zná všechny detaily…

170
Foto: Pixabay.com

Mnoho lidí na sobě pracuje. A velmi se snaží využívat všechny dostupné podpůrné techniky proto, aby získali to, po čem touží. Někteří si také myslí, že musí neustále dopodrobna perfektně definovat své vize, aby jejich Zdroj skutečně pochopil, co chtějí. A o tomto tématu je mé krátké sdělení. Vaše Vyšší Já však zná dopodrobna všechny vaše žádosti, kterými se vibračně stává v jejich nejdokonalejší verzi.

To, o čem si myslíte, že musíte neustále a přesně definovat, máte už hotové téměř v ten okamžik, kdy díky jistým kontrastů, jež vidíte, nebo prožíváte, vyšlete svou touhu, která je vylepšením a růstem. Vibrace, kterou v tomto okamžiku vysíláte, nelze slovy přesně vyjádřit a popsat. Vše je tedy následně připravené i s těmi nejdokonaleji sladěnými detaily ve vašem Vortexu, které vyzařujete, aniž byste je vědomě uměli sdělit. Vaším úkolem a vlastně jedinou prací pro materializaci toho, po čem toužíte, je to, že naleznete soulad s vaším Zdrojem. Jakýmkoliv způsobem.

Můžete k tomu používat různé druhy her: „Nebylo by hezké, kdyby…“, „Virtuální účet s vypisováním šeků za krásné zboží“, „Psaní oceňovaní o aktuálních tématech“, „Představování si malých okamžiků toho, jak se cítíte, když to, co chcete, máte“, „Meditace“, „Kouzelná krabice tvorby“ apod.

Všechny tyto inspirace vás ladí s vaší skutečnou podstatou. Udržují vaši pozornost na tom, co chcete a v pocitech, že už to máte. Jste však bez potřeby dokonale a přesně definovat to, co si přejete v jakékoliv oblasti bytí. Všechny vaše žádosti jsou poskládány do té nejdokonalejší harmonie i s detaily, které si nepamatujete.

Když jsem si např. vystřihávala těla, která se mi líbí do své „Kouzelné krabice tvorby“, měla jsem více obrázků a řekla jsem…a mám tu nejkrásnější harmonii toho všeho – vždyť Ty víš. :-) Hledejte tedy jen způsoby, které vám zvyšují sladění a vy při nich cítíte radost. Soustřeďte se tam, kde chcete, aby to rostlo a připomeňte si, že čím více emočně podbarvená myšlenka je, tím má větší sílu a hybnost. Věnujte se detailům jen do té doby, dokud z nich máte moc dobrý pocit. Buďte bez věnování se detailům, při kterých už začínáte cítit pochybnosti a nedůvěru.

A vězte, že vše je už do detailu hotové, ale přitom nic není dokonale uděláno. Tvoří se tak další prostor pro stálé vylepšování a touhy, které vás věčně inspirují k životu a radosti.

Já Jsem Maia, Záměrný Stvořitel Svého Velkolepého Života

Autor: Maia Marie Špaček
Zdroj: www.jajsem.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk