Magda Techetová: Poselství našich andělů pro přechod do dalšího roku

374
Foto: Dollarphotoclub.com

S tím, jak se blíží konec starého roku a začátek nového, který bude navíc posvěcen úplňkem, máte nyní tu nejpříznivější energii pro jakékoli dokončování, uzavírání a propouštění všeho, co již naplnilo svůj smysl. Je to také skvělý čas pro úklid, roztřídění věcí a zbavení se těch nepotřebných (ať už vyhozením, darováním, prodejem či přeměnou v něco jiného – kreativitě se meze nekladou!) Nejedná se však pouze o fyzické věci. Úplně stejně je pro vás příhodné udělat si pořádek sami v sobě.

Vezměte si ve volné chvíli papír a psací potřebu a nechte ze sebe volně, bez jakéhokoli souzení, racionálního hodnocení nebo přemýšlení, vysypat všechno, co v sobě nosíte – všechny myšlenky a pocity, které chtějí jít ven. Nesuďte je, neanalyzujte je, nechte je prostě být. Vaše potřeba mít se neustále pod kontrolou, abyste působili určitým dojmem v souladu s představou druhých nebo svou vlastní, vytvořila obrovské bloky ve vaší mysli i v srdci a mnohá energie, která by měla vašimi myšlenkami a emocemi proudit, tam místo toho zamrzla jako voda v potoce. Aby se tedy znovu rozproudila, je třeba ji zahřát, prozářit, pohlédnout na ni.

Nestyďte se prosím za nic, co jste si mysleli nebo co jste cítili. Nechte to být. Nikdo vás nechce soudit. Nikdo vás nechce hodnotit. Nikdo nepotřebuje analyzovat, co jste si mysleli nebo co jste cítili a proč. Nechte to být. Dejte stranou jakékoli racionální soudy – nemají tu teď co dělat. Máte-li se uzdravit a pocítit v sobě znovu skutečný život a ne jen soubor přísně kontrolovaných projevů, pak je nutné, abyste svůj věčně hodnotící a kritický rozum drželi na uzdě a nedovolovali mu plést se tam, kde pouze vytváří bloky kvůli odmítání některých vašich částí.

Jak často si říkáte: „Tohle bych neměl/a cítit; tohle bych si neměl/a myslet; to je přece ošklivé tohle říkat!“ ? Jak často se odsuzujete, kritizujete a vyčítáte si, jak jste hrozně nedokonalí nebo nedostateční a jak nejste takoví, jací byste měli být, aby to bylo ‚správně a dobře‘?

Jako vaši andělé víme, že to, co ze všeho nejvíce potřebujete, abyste byli šťastní, je obrovské množství lásky a přijetí – od sebe samých. To VY musíte přijmout sami sebe i se vším, co se vám na sobě nelíbí! VY musíte uznat sami sebe a říct, že to nevadí, když na vás něco není takové, jaké jste chtěli! To VY sami si musíte říct, že se máte rádi, i když jste jiní, než si myslíte, že „byste měli“ být! Přijměte se sami takoví, jací skutečně jste, i s tím, co se vám na sobě nelíbí, co na sobě odmítáte a co nechcete a co byste chtěli mít jinak. Přijměte se prosím sami a uvidíte, jak šťastní konečně budete! Zbavte se té neustálé potřeby mít pod kontrolou každý kousíček své osobnosti! Vzdejte se strachu, že se k vám začnou druzí chovat špatně a budou vám ubližovat, když se nebudete neustále ovládat a kontrolovat a dělat se takovými, jaké si myslíte, že vás oni chtějí mít! Vaši skuteční přátelé a spřízněné duše chtějí VÁS, ne tu masku, kterou si každý den upravujete a leštíte tak, aby se zamlouvala jiným!

JSTE HODNI LÁSKY, I KDYŽ NEJSTE DOKONALÍ A NEDĚLÁTE VŠECHNO DOBŘE!

Přejeme si pro vás, abyste tento čas zasvětili lásce a projevili ji sami sobě tím, že se konečně přestanete ubíjet permanentní snahou mít všechno pod kontrolou svého odmítavého, věčně nespokojeného a neukojitelného ega! Tím, že sami sobě přestanete vysílat myšlenky a pocity typu: „Nejsi dost dobrý/á!“ Tím, že přestanete poslouchat ustrašená tvrzení svého ega, které vám namlouvá, že vás nikdo nebude mít rád, když se všem nebudete zavděčovat a když si dovolíte být takoví, jací chcete být vy. Tím, že budete důvěřovat Životu. Tím, že dáte přednost lásce před strachem. Čím méně se budete nechávat ovládat vlastním strachem a čím méně ho necháte určovat, co a jak máte dělat, aby se to náhodou někomu neznelíbilo, tím menší bude mít na vás vliv a tím méně věcí vás ve vašem životě bude strašit. Strach narůstá tím více, čím více pozornosti a prostoru mu dáváte. Ale totéž platí i o lásce.

Vyberte si lásku a věnujte jí svou pozornost. Je jedno jak. Láska má nespočet podob. Láska je ve všem, co vás těší a přináší vám radost, i ve všem, co ve vás vyvolává dlouho zapomenuté slzy, aby mohly konečně odtéct. Láska ve vašem životě je a vždy bude hlavní a nikdy neuděláte nic špatně, když budete lásku následovat. Dejte lásce přednost před vším ostatním – a ona to ostatní uzdraví.

Nechť je pro vás přechod do nového roku šťastným požehnáním lásky a nechť vás láska provází i celým následujícím rokem. Milujeme vás a vždy jsme a budeme s vámi.

Poselství andělů, Magda Techetová

Zdroj: http://andelskydenik.blogspot.cz/2017/12/poselstvi-nasich-andelu-pro-prechod-do.html

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk