Lukáš Dvorský: Zakázaný autor Jan van Helsing

259
Foto: Pixabay.com

Proč právě Jan van Helsing? Možná se asi většina lidí ptá: kdo to má jako být ten chlap? Rozhodl jsem se, že si dám záležet a na Jana Van Helsinga jsem zaostřil svůj zrak. Chystám o něm ještě více. Předem chci napsat, že nejde o žádnou reklamu jednoho autora:-)Sám jsem přečetl zatím jeho dvě přeložené knížky do češtiny (,,Ruce pryč od této knihy“ a ,,Kdo se bojí smrti“) a nebojím se říct názor, že vám změní život, ostatně můžete posoudit sami přečtením.

Je až neuvěřitelné, jak lehce můžeme životem plynout, když se budeme řídit zákony vesmíru a tento autor je toho živým důkazem.

Krůčky v životě

Jan Udo Holey (*22.3.1967) je německým autorem píšícím pod pseudonymem Jan van Helsing. Své knihy publikuje ve vlastním vydavatelství Ama Deus Verlag. Od roku 1985 podnikal cesty po USA, Egyptě, Jižní Americe a Asii, kde navazoval kontakty s lidmi z okruhu tajných služeb ale i z templářských a zednářských lóží a dalších skupin. Získané poznatky publikoval v roce 1993 v knize o tajných spolcích – “Tajná společenství a jejich moc ve 20. století” (Geheimgesellschaften und ihre Macht im 20. Jahrhundert).

Kniha byla velice populární, prodalo se na 100 tisíc exemplářů a byla přeložena do osmi jazyků. Ve Švýcarsku a Německu byl však její prodej kvůli údajnému podněcování k antisemitismu zakázán. V roce 1995 bylo vydáno pokračování “Tajná společenství 2 – rozhovor s Janem van Helsingem” (Geheimgesellschaften 2 – Interview mit Jan van Helsing). Kniha opět narazila na odpor německých a švýcarských úřadů.

Další autorovy publikace se věnují různým historickým, konspiračním a esoterickým tématům. Jeho knihy se staly nedílnou součástí literatury spiknutí, své první dvě knihy publikoval v nakladatelství Ewert. Mnozí se snažili a stále hledají vysvětlení pro nevyřešené problémy z minulosti a současnosti. Ať už je to nikdy nevyřešené zabití Johna F. Kennedyho nebo 11. září 2001. Protože otázky zůstávají otevřené, existuje mnoho oblastí, ve kterých lidé budou vděčni za věrohodné vysvětlení!

Na Jana van Helsinga byl podán zatýkací rozkaz a proběhly také nájezdy na jeho dům, vyhrožování smrtí, demonstrace před jeho domem. Udo Holey alias Jan van Helsing je druhý ze tří dětí a brzy v mládí byl inspirován, aby měl nezávislé myšlení. V rodokmenu rodiny figurují jasnovidci, léčitelé,… atd.

V roce 2006 založil Jan van Helsing secret.TV, první německou televizní stanici zabývající se alternativní vědou, duchovnem a pozadím politiky. Dnes je Udo Holey (Jan van Helsing) vlivný podnikatel na vysoké úrovni, který se setkává s těmi nejzasvěcenějšími lidmi na světě a jak sám říká, oni vyhledávají jeho nikoliv on je. Je to zákon rezonance. Sami se rozhodněte, jestli je člověkem ujíždejícím na drogách a hloupým bláznem, nebo člověkem, který je psancem a nedbaje svého postavení se neztrácí v tomto světe a odhalil pravdu, která ho osvobodila?

Knihy ve zkratce

Po absolvování školy v Crailsheim, Bammental (blízko Heidelbergu), Cambridge (UK) a Mnichově začal Jan van Helsing na konci 80. let cestovat křížem krážem naší planetou, což praktikuje dodnes. Během těchto cest se setkal nejen s mnoha duchovními lidmi, ale i se zpravodajskými mágy, tato setkání a výměna znalostí ho nakonec vedla k napsání první knihy v roce 1993 “Tajné společnosti a jejich síla 20. století “. Ta byla publikována v březnu 1994 v nakladatelství Ewert a za několik měsíců se stala bestsellerem.

O rok později, v roce 1995, vydal knížku “Tajné společnosti 2“. Obsah této knihy však natolik zasáhl určité skupiny mocných ve Švýcarsku a Německu, že se musel soudit a byl zařazen do skupiny zakázaných autorů z důvodu antisemitismu. Byla to největší aféra, co se týče zákazu knihy od roku 1945 v Německu. Ve stejném roce otevřel Jan van Helsing knihkupectví v centru Norimberku. Zabavené knihy byly od té doby vráceny zpět vydavateli.

Následovala další knížka v roce 1996 – “Kniha 3 – třetí světová válka”, ve které se Jan van Helsing a jeho přítel Franz von Stein setkají, když cestují po světě, se 100 věštci, kteří předpověděli během posledních let dvě války přesně. Tato kniha předpokládá v roce 1996 útok na Světové obchodní centrum (str. 300), atentát na Zorana Djindjiče (str. 131), novou válku v Iráku, německou ekonomickou krizi a osud těch, kteří v jeho prvních dvou knihách jsou popsáni jako “Illuminati”. Tato kniha je důležitější než kdy jindy, i když již byla zveřejněna v roce 1996, popisuje i proroctví, týkající se blízké budoucnosti.

V roce 1997 vydává knihu “společnost Aldebaran”, která se zabývala tématem německých tajných zbraní Třetí říše (tzv. létající talíře) a individuálními kontakty s mimozemšťany v Německu.

Publikován je v roce 1998 první román s názvem “The Inner World”, ve kterém přináší čtenáře blíže k teorii o duté zemi. Příběh začíná výskytem tajemného člověka, který se objeví v Norimberku ve známém knihkupectví New Age a vypráví neuvěřitelný příběh.

V červnu v roce 2000 vyšla kniha “Děti nového tisíciletí”, která odráží fenomén “indigových dětí – médií” a na základě četných případových studií vysvětluje, jak se u dětí narozených nyní výrazně zvýšila jejich telepatická schopnost. Mediální děti mohou částečně mluvit s mrtvými nebo se dokáží spojit s andělem strážným, což znamená, že jejich přítomnost a jejich speciální dovednosti jsou více než potřebné pro rozvoj naší společnosti a naší planety. Některá z těchto dětí nejen, že předpověděla válku v Iráku, ale také zřeba informace o tom, co se nachází řekněme hned vedle našeho domu.

V roce 2004 však skutečně přišel fenomén Jana van Helsinga a to s knížkou “Ruce pryč od této knihy!”. Tato publikace byla vydána i v České republice. Jan v této knize odkryl mnoho informací o iluminátech, esoterických věcech, možnosti získání kontroly nad svými vlastními životy. A kdo má moc, ten nese velkou odpovědnost. Je to doslova nadčasová knížka. Z vlastní zkušenosti vřele doporučuji. Je tak důležitá, protože stále více a více lidí, a to navzdory jejich úrovni znalostí o duchovních záležitostech, v dnešním světě neví, čím začít.

V dubnu 2005 vyšla kniha “Kdo se bojí smrti?”. I tato kniha byla vydána v České republice. Je to nejosobnější autorova knížka. Jan v této knížce píše, jak se setkal ve snu se smrtí (anděl transformace), která mu ukázala cestu a názorně předvedla pár věcí a zákonů mimo náš smyslový život. Za dva týdny však má sám autor těžkou nehodu a začne pátrat po souvislostech v dřívějším snu

Společně se Stefanem Erdmannem vydává v říjnu 2008 další non-fiction knihu “Lži tisíciletí”, která boří mýty oficiální verze historie pyramid v Gíze. Ve svém výzkumu ukázali, že mnoho aspektů dnešní oficiální doktríny je založeno pouze na doměnkách a zůstává na některých vědeckých zasvěcencích ji vyvrátit.

V r. 2009 vydali publikaci “Kniha za jeden milion euro” spolu s Dr. Dinerem, známým úspěšným trenérem v Německu, kde doslova pracují na zákonech vesmíru a jejich účincích v realitě.

V lednu 2010 vedl Jan van Helsing rozhovor se svobodným zednářem na vysokém stupni (postu) a následně jej sepsal do knihy “Tajné společnosti 3 – Válka zednářů”. V listopadu 2010 se Jan van Helsing a Stefan Erdmann opět vydali na tajemná místa. Tentokrát se jejich cílem stala Jižní Amerika. To, co bylo původně plánováno jako cesta bez konkrétního cíle, se v průběhu času vyvinulo k dobrodružství, při nněmž opět unikly k těmto autorům zásadní informace.

Jan van Helsing: “Když by mi asi před půl rokem někdo řekl, že jednou vydám knihu o Hitlerovi, tak bych určitě řekl, že je to hloupost.“ Jan van Helsing se totiž rád věnuje jen věcem z přítomnosti nebo událostem, které mají vliv na přítomnost a budoucnost, v minulosti se nerad hrabe.

Vydali spolu se Stefanem Erdmannem novou knihu s názvem “Hitler přežil v Argentině”, která byla publikována v červenci 2011. Kniha je výsledkem spolupráce s novinářem v argentinské Abel Basti a se 23 lidmi, kteří tvrdí, že se setkali s Adolfem Hitlerem v Jižní Americe.

Zatím bylo zveřejněno 13 knih, 2 DVD a 2 audio CD od Jana van Helsinga, z nichž první čtyři knihy byly původně zveřejněny u vydavatele Ewert v Lathen. Na začátku roku 2000 Jan koupil všechny nazpět, takže nyní všechna práva jsou vyhrazena titulem Amadeus Verlag. Do češtiny jsou přeloženy v knižní podobě knihy: „Ruce pryč od této knihy!“ a ,,Kdo se bojí smrti..?“ Jan van Helsing nejen, že mnoho let dopředu předpověděl politický a ekonomický vývoj, ale také vysvětluje přesvědčivě, jak svět běží založen na globálním terorismu a tím vzniká neoprávněné sledování občanů v Novém Světovém Řádu.

Autor: Lukáš Dvorský
Zdroj: www.exopolitika.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk