Lenka Sykorova: Intenzita brány podzimní rovnodennosti

241
Foto: Pixabay.com

Vážení Milovaní Vzestoupení, procházíme kontinuálními vlnami Podzimní Rovnodennosti, kterou se chystáme projít během víkendu. Velmi silné energie vstupují na naši planetu. Jsou to velmi intenzivní vlny, které prochází přes tělo. Pro mnoho z nás je to velmi, velmi náročný čas, nicméně toto se stalo naším každodenním zaměstnáním, pro celý tým dobrovolníků. Jsem v režimu ústupu, další aktualizace budu sdílet příští týden, jakmile projdeme Portálem Rovnodennosti. V těchto dnech přichází náročná vlna a za ní mírnější a takto se to střídá i v noci, kdy často nepřichází spánek. Během mé mise bylo mnoho náročných částí, toto je jedna z dalších v nepřetržitém budování Nové Země. Kdykoliv procházíme Slunovraty nebo Rovnodennostmi, je to nejen čas velkých oslav, ale především velmi intenzivní přemosťování, pro mě osobně především během každodenních přírodních procházek, pozorování flory a fauny, meditací a sportu v rámci sebeposílení, stále v doprovodu galaktické rodiny.

V těchto časech je proto velmi důležité chránit svůj posvátný prostor étericky i fyzicky před vším, čemu nechceme věnovat pozornost, protože chceme věnovat svůj čas misi a jiným osobním věcem. Zablokuji všechny, kteří nerespektují mé touhy a osobní volby. Někteří by mě chtěli vidět osobně z pouhé zvědavosti, protože chtějí být v mé přítomnosti, dostat se do mého osobního prostoru, což není má potřeba, ale jejich volba. Místo testování mých reakcí věnujte tento čas svému Vzestupu. Éter nese všechny vaše myšlenky. Je to jednoduché. Jsem Svrchovaný Panovník svého života a Mistr Suverenity. Opravdu se chráníme a bez pocitu viny říkám takovým návrhům ne, i když hodláte pokračovat ve vašem chování dál, protože vy dovolujete, že váš osobní prostor lidé nerespektují, nejste suverén. To je běžná lidská struktura. Můj osobní prostor je posvátný. Jestliže se mnou chcete pracovat, poskytuji on-line konzultace, po zaplacení vám bude sdělen termín. Naším úkolem je být patronem sebe sama a naše energie nemůže být ničím oslabena, proto veřejně nevystupuji a ani to nemám v plánu. Je zde spoustu lidí, kteří vysávají energii jako upíři s tím, že musíme poskytovat Lásku kdykoliv, žijí ve svých robotických programech a falešné zdvořilosti. Ponořte se do sebe, ticha, integrujte své světlo a své stíny, kultivujte své fyzické tělo, uvidíte velmi brzy změnu sebe sama. Vytvářejte svůj vlastní prostor jako čistý a posvátný, budujte svůj dům Ducha jako silný prostor.

Intenzita energií je silná a potřebujeme dělat kotevní práce, protože jsme si tento úkol zvolili a my se musíme naučit zvládat všechny možné energie a obzvláště tyto vlny, které jsou silné pro nervovou soustavu i tělo a vyčerpávající. Intenzita bude narůstat. Do toho přichází všechny ty lidské věci, takže řešíme lidské ego a do toho příliv silných vln. Skutečně proto tu nejsme a my se musíme naučit podobné starosti vůbec neřešit, ale věnovat všechnu pozornost poslání. Kotvení Světla musí probíhat v klidu, je to Mistrovská práce. Jestliže jste si zvolili Vzestup, je to pro vás mnoho trénování. Udržovat svůj posvátný prostor čistý znamená obdržet vyšší energie a vše, na co jste aktuálně připraveni. Buď se budete točit v kole inkarnací nebo se posunete po spirále Vzestupu. Volba je na vás. Čím více lidí je probuzených a otevřených, tím lepší výsledky pro nás všechny. Budujeme společně.

Přes těla prochází energie, které mají tendenci nás na několik sekund silně zahřát nebo přehřát. Fyzicky je to v některých okamžicích náročnější, budete muset odpočívat. Těla si pomalu zvykla na přívaly energií a neustále se přizpůsobujeme multidimenzionálnímu bytí. Adaptujeme se každým okamžikem podle svého osobního plánu. Někteří říkají, že nic necítí, protože nejsou zapojeni v této misi, tomto poslání. Jste-li magneticky spojení s přírodou, pak je k vám elektrický proud kosmických energií velmi laskavý. Můžeme si připomenout, že od roku 1987 a příštích 2000 let bude procházet naše Sluneční soustava fotonovým pásmem, což znamená srážku fotonů s karmou, proto je očista náročná. Pokud neděláte kotvení kosmických energií do svého těla vědomě, bráníte se jim, nebo se jich dokonce bojíte, může to znamenat rozrušení, úzkost, tělo se bude třást. Velmi doporučuji chodit do přírody každý den. Díky pohybu venku je můj Vzestup mnohem komfortnější.

Uvědomujte si, že jste pilíř světla a pomocí dechu vědomě veďte energie skrze sebe. Uzemňujte se hluboko do země, věnujte se životní síle, cvičení, běhání, józe, jemnému tanci, hydratujte tělo….stále to v každé aktualizaci opakuji. Tělo musí zvyšující energie zvládat, stále se upravuje. Obzvlášť pracujete-li s počítačem a používáte mobil, uzemňujte se. Často objímám stromy, to mi pomáhá spojit se s kořeny a otevřít korunu pro energie z kosmu. Otevírám se tak stále nové přicházející energii. Kdykoliv můžete, vědomě přijímejte energie, místo chatování na mobilu….. Pro takovou práci neexistují žádné výmluvy. Kotvení světla je práce, která není vidět, není to jako běžné zaměstnání. Učíme to všechny. Všichni máme velkou úctu k tomuto procesu a respekt k těm, kteří se na tom podílejí. Vysoké energie musí být využívány s velkou pokorou.

Meditujete-li, dostaňte se do bodu nula, tedy protnutí vertikálních a horizontálních energií ve svém středu, klidu a vnitřního míru. Tento bod nula můžeme nazvat také galaktickým křížem. Používejte tento způsob, kdykoliv máte pocit silných energií, věnujte tomu plnou pozornost a je-li to vaše poslání, je to důležité pro společnost. Energie mají spirální charakter. Představte si nad hlavou spirálu energií galaktického pulsu a energie bombardující vás ze všech stran, jak se spojují v jednom jediném bodu – to je váš vortex srdce. Pomocí dechu je stahujte shora přes svůj pilíř Světla směrem do jádra země, kde jste je ukotvili a stabilizovali. Po té se energie vrací zpět do vašeho jádra a odtud je paprskovitě vysíláte kolem sebe, své ženské (levé) a své mužské (pravé) straně. Jakmile dýcháte a vědomě energie stahujete přes tělo, stávají se jemnější, mají tvůrčí efekt všude kolem vás. Kdykoliv během dne můžete na pár minut tento postup využít i pokud si najdete chvilku v práci. Tato kotevní práce nese s sebou velké benefity, příjemné lidi, hojnost. Naše energie aktivuje energii druhých lidí a inspiruje je. Pracujeme v podstatě bez přestávky, ani galaktické energie nemají přestávky. Kosmické energie se chystají být velmi silné. Stavíme v těchto dnech vysoký kvocient Světla.

Dnešní zpráva nemusí rezonovat s každým, záleží, jak cítíte energie. Požehnání vám, kteří věnujete energii a své čisté srdce Nanebevstoupení. Obejměte sebe a svoji misi, která je posvátná. Přeji vám krásnou iniciaci Podzimní Rovnodenností, je to další Znovuzrození. Děkuji za podporování. Vnímáte-li, že by tyto informace mohly pomoci lidem, děkuji za sdílení Lásky. Chcete-li podporovat moji práci finančně, aby energetický tok plynul, na blogu najdete informace. To je pro tento týden vše. Nezapomeňte na naši společnou obrovskou nedělní Globální meditaci v 17:11 a 20:11 hodin, které se účastní již tisíce lidí ze všech kontinentů.

Nádhernou, mystickou, magickou Podzimní Rovnodennost a spoustu Lásky. Miluji vás ♡

V Božské Lásce, Světle a Službě Lenka Sykorova

Autor: Lenka Sykorova
Zdroj: http://www.mayskykalendar.blogspot.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz