Lenka Sykorova: Červen – vertikální výstup bez jistících prostředků

379
Foto: Pixabay.com

Vedení srdce & degradace strachů & pyramida priorit

Červen je katalyzátorem pro další vyrovnávání – horizontální, vertikální, vnitřní i vnější pro pětidimenzionální mnohem více prosperující magii. Na této náročné přesto krásné frekvenční mýtině jdeme mnohem hlouběji do srdce a do vysokých stavů Mistrovství. Cesta Vzestupu nyní připomíná vertikální výstup bez maček a jiných jistících prostředků.

Pro mnohé je tento měsíc na programu překonávání strachu – strach o práci, o majetek, strach o peníze, živobytí, střechu nad hlavou…… Indicie je PUSTIT SE. Používat lineární objektiv neumožňuje vystoupat na vyšší frekvenční základnu pro vytváření nového, pravého a pravdivého života v prosperitě, radosti a všehohojnosti. Ego musí být přeškoleno, zastaralé smlouvy zúčtovány, aby po této krásné smrti mohlo přijít Znovuzrození. Staré energie budou kopat a snažit se stáhnout nás dolů. Může se to stát, když se budeme bát, dovolíme to, zapomeneme se zaměřovat na vyšší úrovně.

Mnozí začínají stavět pyramidu priorit, bořit staré zdi a budovat stabilní základy nového života. Vzpomínám si na mnoho takových pasáží v mém osobním Vzestupu, kdy jediným záchranným kruhem bylo položit se na frekvenční hladinu, v důvěře projít všemi situacemi……. padat a vstávat a trpělivě pokračovat. Zbavování se matrixových konstant přináší velké poznání sebe sama. Jen když se ponoříme sami do sebe, může nastat průlom.

Otevíráme novou kapitolu Vzestupu, s nimi nové úkoly. Silné Brány poskytují rozšíření jít za hranice aktuálního Vědomí. Absorbujeme mnohem hlouběji do hmoty, některé dny a cesty do nižších dimenzionálních úrovní jsou těžkopádné, stejně jako komunikace. Je to takové, jaké to je. Když se pohybujeme ve hmotě, vytváříme skrze sebe změny v materiální rovině.

Zavázali jsme se být Světelným pilířem, takže musíme zvládat všechna omezení, která na cestě jsou. Pro mě osobně je nutnost trávit mnoho hodin pod sluncem v náruči Matky Přírody, pohybovat se co nejméně ve znečištěném prostředí (město), co možná nejméně u počítače a věnovat se malování. Klíč do vyšších úrovní je hravost. Jsme vedeni vstřebávat mnohem více slunečního světla pro invokaci vyšších Světelných kódů, aktualizaci DNA a nejvyšší dobro zúčastněných.

Lidé jsou stále zmateni, co LÁSKA je a žijí v neuvěřitelné iluzi. Nedivím se, není tu žádný adekvátní vzor, Jednota na Zemi nikdy neexistovala. Jsme ti, kteří přišli rozbít staré názory a staré paradigma přes náš životní proud a sebe.Konec června nese velký potenciál, obzvláště jeho konec, kdy budeme iniciováni a obdarováni hojností Lamat. Je to také doba spojování vědomých partnerství.

Mnozí stále žijí ve strachu CO-SE-STANE-KDYŽ……. a to v jakékoliv oblasti života. Mnozí sdílí, jak těžký život mají. Všichni jsme si tuto inkarnaci vědomě vybrali. Bez ohledu na okolnosti, každý má sílu dostat se z každé situace a dovolím si sdílet, že i moje cesta byla velmi tvrdá. Vzestup je dřina, obrovská víra, touha po svobodě, statečnost, oddanost, víra a věrnost svému Já a je potřeba hodně síly. Každý je velitelem sám sobě.

Někteří se místo na sebe zaměřili na nás. Dívají se na nás stejně jako na ty kolem sebe. Jejich pohled a názor s námi nesouvisí, musíme se dívat nahoru a dopředu a pozvedat sami sebe.

Mám zprávu, že někteří se chystají kopie textů z mého blogu zpeněžit. Věnovala jsem mnoho času překladům (viz sekce Mayský Kalendář), aby vznikla tato verze pro sebe-posílení každého, kdo chce. Na www.mayskykalendar.blogspot.com jsou dostupné Mayské Zprávy zdarma 365 dní v roce. Nikdy jsem neměla v úmyslu obchodovat s těmito posvátnými texty. K tomuto konceptu chovám hlubokou úctu! Nebude trvat dlouho a Mayský kalendář skončí zcela. Zachytila jsem phishing za účelem získání hesel, informací, a také jsou i ti, kteří nechtějí respektovat můj soukromý život.

Být autentický neznamená chtít být oblíbený. To jsou staré kódy přesvědčení. Být autentický znamená tvořit z vlastního přirozeného a pravdivého jádra všechno, co nám dělá radost a co vnímáme jako svoji pravdu. To je aspekt Zdroje a tato Božská vůle je vůle každého z nás. Suverénní bytost, která nedělá to, co druzí předpokládají, očekávají, pro potěšení či z povinnosti. Kolik času věnujete tomu, že žijete váš vlastní pravdivý život z jádra své individualizace a jedinečnosti? V těchto časech roztříštěných energií nemůžeme spoléhat, až někdo tam venku mimo nás nám podá informaci o nás. Učíme se být více Božští v lidské podobě, lidském životě.

Mohu pro vás vypracovat matrici energie dne narození, nebo se spojit přes skype na konzultaci, zarezervovat volný termín. Informace a instrukce jsou uvedeny na těchto stránkách. Na žádné jiné otázky v emailu ani sociálních sítích nebudu odpovídat!!! Jakmile se naučíme milovat na vyšší úrovni a respektovat svobodnou vůli druhých, teprve pak integrujeme celistvost. Jakmile padneme vyčerpáni, dojde k integraci vyšších úrovní, projevení potenciálu a pochopení sebe sama.

Každý je schopen dát Lásku sám sobě a my dáváme Lásku už tím, že jsme a skrze naši práci. Musíme přestat podporovat staré myšlení, pustit se všech závislostí včetně závislosti na druhých. Ztělesňujeme typ Lásky, která je zcela zdarma bez očekávání, co si kdo myslí, bez očekávání reakce, potvrzení.

Věnovat se svému osobnímu životu je prioritou každého z nás. Miluji všechno, co je součástí mého života. Je to obrovský zážitek. Jsem u vytržení každý den z vůně květů divokých růží, jasmínových keřů, slunečních paprsků, třpytu vodní hladiny, padajícího pylu, svěžího vzduchu po dešti a diamantových kapkách na listech.

Jsem potěšena, že jste na těchto stránkách, s mnohými jsme spojeni telepaticky. Musíme být hrdí na to, co jsme od roku 2012 vytvořili! Je to grandiózní a velkolepé! S Úctou, Požehnáním, Oddaností a hlubokou Láskou.

V Božské Lásce, Světle a Službě Lenka

Autor: Lenka Sykorova
Zdroj: www.mayskykalendar.blogspot.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk