Láska je proces

168
Foto: Dreamstime.com

Život se mění rychle, ať se nám to líbí nebo ne – mění se celá společnost. Lidstvo se přesouvá do zkušenosti, kde komunikace má základ v Pravdě – tento koncept může předložit v osobním životě mnoho iluzorních strachů, které leží ladem. Všechny strachy mají základ ve strachu ze smrti – lidská rasa byla záměrně vedena k pocitu „zůstat v bezpečí a držet se jistot“. Vše co nepracuje ve prospěch expanzivního vývoje se nenávratně rozpouští.

První Vlna tohoto tzolkinového cyklu a kvalita fotonických částic nás nutí být více flexibilní. Při magnetických bouřích procházíme energetickými bariérami – můžete cítit silný tlak. Důležitější aktivity plánujte raději na odpoledne, kdy energetický tlak povolí. Zvyšujeme volume a tyto prvky se používají pro odstraňování Závojů, po kterých přichází AHA momenty. Vyšší kmitočet umožňuje měnit vše včetně sedimentů, které leží hluboko uvnitř nevědomí.

Proces Vzestupu je sjednocování Vyššího Já, Ducha a duše s nižšími úrovněmi a tělem. Mění se buněčná struktura pro možnost ukládání vyšších frekvencí do fyzického těla. Vyšší Já určuje cestu, která je pro každého jiná.

Energie rekonstruují vše, včetně přírody – vše se stává světelnější. DNA, včetně šišinky zpracovává stále více Světla. Jsme ti, co staví nové paradigma a novou osobní i kolektivní realitu. Každý z nás má přímý vliv na fázi Vzestupu. Zažíváme vyšší stavy Vědomí, zarovnáváme se s vyššími úrovněmi. Světla. Postupným probouzením se vyprazdňuje staré Vědomí. Mnozí vnímají doslova hmatatelné Vědomí, není to už teorie prekognice.

Čím déle se soustředíte na negativní věci, tím delší jsou výzvy. Je mnoho změn, které musí být udělány a starostmi a strachem se celý proces jen prodlužuje. Nevěnujte pozornost negativním zprávám – jsou legrační. Jsou to věci mimo naši kontrolu. Při zablokování možnosti sdílení příspěvků na mém fb profilu Mayský kalendář jsem vypukla smíchy. Zasmějte se pokusu o zpomalení, nebo přerušení Přechodu. Pokud nás podobné věci rozčilují, je to známkou, že nejsme probuzení a pohání nás staré paradigma. V každém prostoru existuje vždy více řešení – více realit. Věci se mohou urychlit, záleží jak pilní jsme a ve svém Středu. Prioritou v tomto procesu je zarovnání se srdečním centrem.

Komfortnější Vzestup: v kontextu evoluční biologie se 100% vyhýbejte zpracovaným potravinám. Za toxické lze označit všechny vyrobené potraviny. Přetěžují tělo, spouští nemoci a zneužívají přirozenou genetickou výbavu. To vše bylo součástí regresivního plánu 3D – PŘEŽÍVAT, které nyní měníme na ŽÍT.

Užívejte si přirozené sytící jídlo, udělejte z jídla potěšující obřad. Používejte potraviny z domácí produkce, volného chovu, trhů, zahrad, přírody, farem, nebo certifikované bio. Pokud vám vyhovuje jíst menší jídla plná světla, jako je ovoce, zelenina, rostliny, smoothie a vaše tělo je plné energie, máte fyzickou a psychickou sílu, nejste unavení, mozek má energii a imunitní systém je v rovnováze – pokračujte v tom. Cítíte-li se unavení, bez síly, nebo potřebujete zvýšit fyzickou sílu, je třeba udělat změnu – často ve stravování. Zvažte možnost zvýšit přísun bílkovin (proteinu), Omega 3 nenasycených mastných kyselin. Káva a alkohol mohou narušovat vnitřní rovnováhu. 7 miliard lidí rovná se 7 miliard způsobů stravování. Váš poradce na výživu je vaše tělo, které prochází obrovskými změnami.

Existuje-li nějaká dysbalance těla, zeptejte se ho proč vás bolí záda, nebo krk. Žádá vás o odpočinek, tvořivost, pohyb….? Dopřejte mu dostatek pohybu (nejlépe na slunci v přírodě). Zvažte jógu, protahovací cviky na mobilitu a dlouhé procházky. Sportujete-li kontraproduktivní je chronické kardio, které tělo celkově vyčerpává. Podporujte své tělo a Přechod bude mnohem lehčí – tělo je prostě nástroj. Dopřejte mu vodu, masáže, otužování, detoxikační epsomskou sůl …..atd.

Je zde mnoho talentovaných léčitelů, terapeutů, mistrů reiki, chiropraktiků, odborníků na akupunkturu, masérů, poradců, alternativních léčitelů, kteří filtrují své léčebné modality přes Lásku svého srdce. Přijměte jejich dary.

Zlaté pravidlo Vzestupu: dělejte vše co vám přináší radost, motivuje vás a nevyčerpává a dávejte si výzvy, které vám přináší radost, motivují vás a nevyčerpávají. Vzestup není závod triatlonu ani soutěž Osvícení.

Miluji tento proces. Cílem je udělat jej co nejrychlejší a nejjednodušší pro co nejvíce lidí jak možné to jen je. Důvěřujte této grandiózní misi, důvěřujte sobě. Vaše vibrace se týká nás všech. Nevyhýbejte se nevyhnutelnému. Udržujte čistý klid a čistou Lásku. Vděčnost, Lásku a Požehnání vám všem.

V Lásce, Světle, Službě Lenka

Zdroj: www.mayskykalendar.blogspot.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk