Ladislava „Písnička“ Svobodová: Víte, jak zníte?

264

Myslíte si, že neumíte zpívat? Víte, jak zníte? Video je z pětidenního semináře, kde lidé – nezpěváci napsali své vlastní básně, texty a zazpívali je. Vše se zvukově nahrávalo ve vzdělávacím studiu Slunečnice Hany Kubelové v Rožnově pod Radhoštěm a písně vyjdou na albu „Z Večernice Slunečnice“, které se bude v příštím roce křtít na koncertě všech účastníků těchto seminářů. Kdo by se chtěl k nám přidat, uděláme pro něj na jaře 2018 další seminář a jeho texty i s hlasem zazní na tomto albu také. Přijďte si s námi také zazpívat!

Všechny skladby jsou autorské. Píseň pod videem otextovala a nazpívala Hana Hubáčková. Na nahrávce se podíleli také hudební skladatel Dominik Svoboda (www.dominiksvoboda.com) a kytarista a zvukař Tomáš Nykl (www.otomanstudio.cz). Seminář vedla Ladislava „Písnička“ Svobodová (www.pisnula.cz).

Video: Ladislava Svobodova
Zdroj: YouTube.com

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk