Roman Zahrádka a jeho hosté Ladislava Písnička Svobodová, Daniel Hulinský a Kamil Marcel Hodáček: Rádio nebo Rady-o-zvuku?

108

Co může vzniknout z nevinného lelkování na balkóně u kávy přišli do televizního studia Cesty k sobě povědět Ladislava „Písnička“ Svobodová, Daniel Hulinský a Kamil Marcel Hodáček. O fungování prvního facebookového společensko-esoterického rádia s nimi vážně i nevážně pohovořil šéfredaktor časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel Roman Zahrádka, který se dokonce stal na chvíli tím, kdo byl před televizními kamerami spolu s kameramanem Martinem Sabolem zpovídán. Pokud chcete znát vše o bezprostředních prožitcích života bez přetvářky a současné undergroundové kultuře v Česku, pak je tohle video určeno právě vám.

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk