Ladislav Zelinka: Nevěřme doktorům

177
Foto: Pixabay.com

Pokud chcete být zdraví, nevěřte doktorům a jejich výtvorům, odmítejte je a chraňte se před naším zdravotnictvím.

Závažné nemoci dvacátého století už nejsou nebezpečím a jediné zdravotní problémy současné doby jsou ty vytvořené doktory a jejich činností. Statisticky, čím více kdo užívá léků a lékařské péče, tím je více nemocný. Nemoci, které sužovaly lidstvo v minulých staletích a proti kterým jsme stále zbytečně očkováni, už byly jednoduše překonány hygienickými návyky, kvalitou života, různorodostí potravy, zdravějším životním stylem. Nyní jsou nevětší hrozbou zdraví doktoři a současná západní medicína.

Tito lidé tolik milují svou práci, že vymýšlí nové a nové nemoci. Chtějí lidi nemocné a zbožňují, když se čekárny plní a lidé je potřebují. Je to skvělý byznys. Epidemie za poslední půlstoletí neměly nic společného s přírodou, nýbrž pouze s laboratorními výzkumy vynalézavých zdravotnických společností. Nejhorší současné nemoci jsou ty, které vyrobil člověk. Protože staré nemoci z přírody už nezabírají, vytváří se nové. Přestože vydáváme na zdravotnictví stále více a více peněz, nemocných přibývá. Mělo by to být naopak, kdyby vše bylo v pořádku, ale není.

Nejlepší způsob, jak zůstat zdravý, je vyhýbat se doktorům a nemocnicím a držet si je daleko od těla. Jakmile se člověk jednou dostane do jejich rukou, je chycen v pasti a těžko se dostává ven. Vedlejší účinky jedněch léků vytváří podhoubí pro potřebu dalších. Vedlejší účinky očkování jsou horší než nemoci samy. Problémem není příroda, která by se proti nám spikla, ale lidé, kteří se staví proti přírodě a vytváří nepřirozené a zhoubné věci.

Zdravějším se člověk zajisté nestane užíváním více léků, nýbrž abstrahováním od nich. Musíme si uvědomit tuto změnu, která nastala během posledních desetiletí – věci už nejsou jako bývaly – a reagovat na novou situaci, pokud chceme ve zdraví přežít.

Ing. Ladislav Zelinka, publicista, spisovatel a badatel

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk