Kryon: Poselství všem, kteří došli k čistému záměru

321
Foto: Pixabay.com

Naši milovaní, vám všem, kteří jste došli k čistému záměru, k plné očistě vašich těl, vašeho bytí, bych chtěl povědět, těchto pár slov, které prostřednictvím tohoto poselství posílám k vám. S velikou láskou si moc vážíme, vás všech, kteří jste přešli na tuto cestu světla a lásky plného probuzení a vstupu do pravdy a čistoty a božího slova. Vážíme si toho, co pro sebe a pro druhé tvoříte. Že tvoříte lásku a učení kolem sebe, šíříte je s láskou a uvědoměním.

Uchopili jste svoje poslání a záměr čistého slova, které k vám proplouvá. S velikou láskou děkujeme, že jste se na tuto cestu dali a uchopili a je důležité, abyste se neotáčeli za slovem bolesti, křivdy a neporozumění. My všichni, kteří jsme otevřeli svá srdce tvorbě božího slova, víme, že porozumět u vás na Zemi, na této planetě je těžké. Budou vás odsuzovat, lynčovat a promlouvat v neporozumění, ale je velmi důležité, abyste s láskou šli dál a naslouchali svému srdci a víře, kterou v sobě nesete pro tvorbu a očistu této planety.

Jsou to lidské vlastnosti nelásky, které si nesou z minulých inkarnací. Až to pochopí a očistí, budou žít v lásce, jako všichni ostatní. Neohlížejte se a jděte dál. I tito lidé jsou zde na vaší planetě, aby se probudili a jednoho dne se připojili k vám. Už tím, že o vás mluví, jsou připraveni k plné očistě svých těl, svého bytí. Už tím, že o vás vědí, i když je to v nelásce, je zaseté poupě, lucernička, která se v tu chvíli rozsvítila a čeká na správný okamžik, až se bude moci rozzářit. A věřte, že ten okamžik přijde!

Oni sice ještě nevědí, myslí v negaci, v bolesti, hamižnosti, ale až se jejich lucernička rozzáří, přijmou boží světlo, tak si uvědomí v plném rozsahu, že to jsou jenom oni, o kom mluví a ne vy. Že tyto bolesti neporozumění si nesou ze svých prožitých inkarnací zde na Zemi, na vaší planetě. Už tím, že o vás vědí, mluví, jsou připraveni k plné očistě svých těl svého bytí. Milujte je, objímejte všechny kolem sebe, pracujte a jděte a přijímejte boží světlo, dar, víru. S láskou děkujeme za tuto očistu sebe, planety, vesmíru.

Děkujeme, váš milující Kryon

Zdroj: http://www.prozreniandelu.cz/clanky/channeling-poselstvi/kryon/2016/poselstvi-vsem–kteri-dosli-k-cistemu-zameru.html

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk