Jack Canfield: Zaměřme se na to, co si přejeme

171
Foto: Dollarphotoclub.com

Zamyslete se nad tím, kolik času strávíme každý den mluvením o svých problémech a soustředěním se na to, co je v našem životě špatného. Od této chvíle si dejte závazek, že přesměrujete svou energii a začnete myslet a mluvit pozitivněji. Bude to váš první krok v soustředění se na to DOBRÉ ve vašem životě. Zaměřte se na to, KAM svou pozornost směřujete. Budete překvapeni, jak často se, když myslíte, mluvíte nebo jednáte, bezděčně zaměřujete na pravý opak toho, co skutečně chcete.

Myslete na to, že neustále něco přitahujete, a proto přestaňte přitahovat to, co nechcete, a začněte přitahovat to, co chcete. Soustřeďte se pouze na věci, které za to stojí a které jsou přímo spojeny s vašimi sny a cíli.

Mimochodem, je naprosto v pořádku UVĚDOMIT SI, co nechcete. Je to první krok v procesu rozhodování o tom, co chcete, ale měli byste se snažit zbavit se zvyku věnovat tomu příliš mnoho energie a pozornosti. Přemýšlejte o tom, co nechcete, jen tak dlouho, aby vám to pomohlo uvědomit si, co chcete. Pomocí srovnání dojdete k uvědomění, co byste měli raději, a pomůže vám to si věci vyjasnit. Nezapomeňte přesměrovat svou energii zpět na to pozitivní a posuňte se kupředu.

Staňte se vibrační shodou pro budoucnost vašich snů. Soustřeďte se na to dobré v sobě i v ostatních. Soustřeďte se na světlo a krásu ve svém životě.

Z knihy Klíč k životu, Jack Canfield
Zdroj: http://andelskydenik.blogspot.com/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.cz