Jack Canfield: O čem mluvíte, to se i děje

325
Foto: Pixabay.com

Všichni známe lidi s negativním přístupem. Jsou to ti, kteří si neustále stěžují, fňukají a naříkají. Nic se jim nezdá být dost dobré. V životě jsou stále jen oběťmi. Není nám příjemné být v jejich blízkosti a zdá se, že nás doslova táhnou ke dnu. Je to proto, že fungují na nižší frekvenci a skrze Zákon přitažlivosti přitahují ještě více důvodů ke stížnostem. Důvodem, proč mají tendenci zůstat uvíznutí ve svém negativním životním stylu, je to, že své myšlenky a energii neustále zaměřují na negativní přítomnost a minulost. Tím znovu a znovu vytvářejí negativní budoucnost. Pamatujte si, že o čem neustále mluvíte, to se i přihodí.

Naopak také všichni známe lidi s pozitivním přístupem – zdají se být pořád šťastní a jakoby znali recept na štěstí. Jsou zábavní, je příjemné být v jejich blízkosti a fungují na vyšší frekvenci. Dobré věci jako by jim prostě přicházely do cesty. Není divu, že jsou šťastní! Pomocí Zákona přitažlivosti se aktivně podílejí na vytváření šťastného života, zaměřují se na pozitivní aspekty, v jejich současném životě je i oceňují, a mají pozitivní očekávání do budoucna.

Z knihy Klíč k životu, Jack Canfield

Zdroj: http://andelskydenik.blogspot.cz/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk