Iva Terapeutka Kartářka: Předpověď na rok 2017

861
Foto: Pixabay.com

Dobrý den milí čtenáři, určitě byste rádi věděli, co vám přinese rok 2017. Není nic jednoduššího, než vám na tuto otázku odpovědět. Mnohým z vás vstoupí do života nějaký nový člověk – parťák. Třeba to bude dítě nebo milostný partner, přítel až třeba po nového kolegu či dokonce nový domácí mazlíček. Nehledejte ho, ve správný čas se vám v životě objeví sám. Měli byste mít také po celý rok na paměti, že máte být otevřeni pomoci od druhých lidí. Nemusíte vše zvládat sami, dovolte okolí, aby se také angažovalo. I když třeba danou věc neudělají tak dokonale jako byste to udělali vy, důležitá je snaha, kterou byste měli pozitivně ocenit.

Milostný život

V milostném životě očekávejte od ledna do dubna změny. Měl by nastat určitý přelom a vy byste si měli udělat v životě pořádek. Může to znamenat to, že jestliže se vám  do života má tendence někdo neustále vracet a nikam to nevede, můžete už konečně říct ,,dost“ a vykročit to nového života. Také v této době poznáte, jak moc se můžete opřít o protějšek, na kterém vám záleží. Prakticky by toto období mělo být o ztrátě iluzí. Měli byste vědět, na čem jste. Také se může stát, že váš stávající vztah bude zdánlivě směřovat ke konci nebo bude ukončen – to je již hodně individuální, kdo to ukončí, protože to je na každém životním příběhu.

Od května do srpna máte možnost začít v milostném životě znovu a jinak. Pokud váš vztah v předchozích měsících procházel krizí, tak nyní budete mít možnost pokusit se vyřešit vaše problémy jiným způsobem, který jste třeba před tím přehlíželi nebo nebyl správný čas, abyste vztah řešili. Pravé problémy budou vyneseny na světlo. V některých partnerských vztazích, kde budete mít pocit, že vaše láska je pryč, z ničeho nic dojde k překvapení a vy se k sobě začnete chovat pěkněji než dříve a váš vztah začne vzkvétat. Mnoho z vás, pokud bude přemýšlet, pochopí pravý smysl stávajícího milostného vztahu.

Období od září do prosince by nezadaným či těm, kteří citově strádají, mělo přinést setkání s partnerem duše – spřízněnou osobu. Jen je důležité to celé neuspěchat a pokud jste žena, tak aktivitu nechat na muži – nesnažte se vše organizovat a projevte více své ženské energie. Rada pro vás všechny, ať jste žena či muž, je taková, že důvěru si má člověk zasloužit, takže když se vám někdo objeví v životě, musí si nejprve vaši důvěru zasloužit. Někteří z vás budou naopak po rozchodu (také ale třeba po ovdovění) zatvrzelí a nebudou partnera chtít, tudíž pak případné ,,nápadníky“ budou od sebe odrazovat.

Práce

Od ledna do dubna by u vás mělo nastat období znovuzrození, špatnému období by měl být konec. Pokud se budete snažit, můžete povýšit. Bude dobré, když zvážíte všechna pro a proti a pokud zjistíte, že vás stávající práce nenaplňuje nebo za ni nejste patřičně finančně ohodnoceni, tak se rozhodněte hledat jinde. Odhoďte negativní myšlenky ve smyslu, že se pořádná práce nenajde, proč by měli vzít zrovna vás atp. Když budete mít to správné odhodlání, tak práci najdete. To, že změníte práci, může vyřešit spoustu vašich stávajících problémů, takže vzhůru do toho.

Od května do srpna byste mohli mít pocit, že jste ztratili jistoty, proto pokud budete sami aktivně měnit pracovní místo, dobře si to rozmyslete – zdánlivě lukrativní nabídka totiž nemusí být po nějaké době tak skvělá. Obecně si dávejte pozor na špatnou náladu, která se bude odrážet v práci. Pokud máte kolegy, tak komunikace nemusí být nejlepší, proto to berte na zřetel. Někteří z vás můžou v tomto období přijít ne vlastní vinou o práci – neklesejte na mysli, jiná práce se pro vás najde.

Od září do prosince budete mít skvělou šanci uskutečnit nějaký projekt. V práci dostanete určitou příležitost se prosadit, zviditelnit, proto se na to dobře připravte, až nastane ten správný čas. V tomto období byste měli mít pocit, že jste za svou práci docela dobře odměněni. Po pracovní stránce byste měli mít pocit, že se vám daří. Proto se snažte pro úspěch něco udělat. Pracovní smlouvy v tuto dobu uzavřené, by měly mít dlouhodobý charakter.

Finance

Samozřejmě tato oblast je velice, velice individuální a bude záležet na šikovnosti každého z vás. Obecně řečeno to vypadá, že od ledna do dubna by mělo mnohým z vás přijít do života jakési řešení a vaše finanční situace by se měla stabilizovat. Období od května do srpna by zase mělo být ve znamení toho, že jakou energii vyšlete, taková se vám vrátí zpět. Proto na jedné straně sice nemějte strach o finance, abyste si nepřitahovali potíže, na straně druhé však střídmost bude na místě. Období od září do prosince může být spíš o výdajích, někteří z vás budou bojovat více, jiní méně, ale jako by peníze měly více odtékat z vašich domovů než že by přitékaly. Snažte se tento příjem a výdej dostat alespoň do rovnováhy.

Zdraví

Od ledna do dubna posilujte imunitní systém vhodnými přírodními přípravky, zdravou stravou, snažte se mít dobře rozprouděnou lymfu v těle a také se snažte být v dobré psychické pohodě. Dopřejte si dostatek kvalitní spánku. Pak si na vás jen tak něco nepřijde.

Od května do srpna bude mnoho z vás mít prochlazený gynekologicko-urologický systém a taky ani imunita nemusí být úplně v pořádku. Proč se u někoho můžou neustále projevovat problémy v imunitním systému, tak může být v chybě v životosprávě (např. jí pro něj nevhodné potraviny), ale chyba může být i v psychosomatice.

Od září do prosince bude mnohým z vás v těle kolovat nějaký zánět (horní cesty dýchací, močový měchýř), také ledviny nemusí fungovat na plné obrátky. Někteří z vás zaznamenají drobnou alergii.

Jsem ráda, že jste mými příznivci a budu ráda, když tomu bude i tak v roce nadcházejícím. Pokud budete chtít výklad, kontaktujte mě přes e-mail či na mém telefonním čísle.

Občas zavítejte na můj YouTube kanál, kam přidávám videa: Iva Terapeutka Kartářka

Přeju vám mnoho úspěchů nejen v roce 2017

Ing. Iva Preňková
FB: Iva Terapeutka Kartářka
Zdroj: http://www.vestirnaonline.cz/Horoskop-pro-kazdeho.html#podzim_2016

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk