Iva Kotásková: Sjednocení časových os do bodu 21. 12. 2012

668
Foto: Dollarphotoclub.com

Pohled na aktuální energie

Skutečně, je to správně, jedná se o rok 2012. Očista, která probíhá, zejména přes fyzická těla, je vylučováním všeho, co jsme nabrali nejen za věky existence tady na Zemi, ale i za posledních šest let. Zdá se, že jsme prožili něco jako časovou smyčku a vracíme se do potenciálu energie z prosince 2012. Možná jste už tehdy byli probuzení, pokud ano, jistě si vzpomínáte, protože to se zřejmě zapomenout nedá, jak mezi bránami 12-12 a 21-12 doslova zhasla svíčka. Něco se událo, matrix nás napojil na nějakou nižší časovou osu s cílem zbrzdit, nedokončit transformaci. V den slunovratu jsme se tehdy promeditovali “pouze” do té úrovně, že to s námi jako lidstvem galaktické síly nevzdaly a přehodnotily všechny plány vzestupu na nejpomalejší a nejjemnější verzi.

Nyní doslova sjednocujeme všechny nižší časové osy do jedné vzestupové. Tentokrát to máme v rukách. Procházíme přitom mnoha fyzickými bolestmi, od bolestí konkrétních orgánů a končetin po tlaky a bolesti hlavy (probouzení třetího oka a intuice ránou do hlavy, aby se nám už konečně rozsvítilo), ale vzestup už držíme my, bytosti Světelné, bytosti Lásky a Univerzálního vědomí. Přes mnoho energetických portálů tohoto roku jsme dovibrovali až k bránám 12-12 a 21-12. Právě teď (1.-2.12.) se nacházíme uprostřed vlny, která nás vynáší k maximální vibraci vzestupu skrze prosincové brány. Matrix těmito informacemi disponuje a stále roboticky a perverzně pracuje na snižování vibrací a stáhnutí lidstva na nižší časovou osu – megasprejování před několika dny anebo oznámení úmrtí manifestátora Nového světového řádu G.Bushe seniora. Pokud máte dojem, že jeho úmrtí bylo oznámeno už někdy počátkem léta, nejste sami. Mandela efekt je něco, co je s Bushem sen. psychopaticky spojeno, a zdá se, že tento postup byl využit k tomu, aby lidstvo převedl na úroveň vědomí ze začátku léta 2018 (kdy mám dojem, že jeho úmrtí bylo oznámeno poprvé, nebo jsem ho alespoň zachytila), tedy před velkými změnami, které se udály v srpnu.

Drazí, centrifuga zpomaluje, žaludky i hlavy se nám motají, třesou se nám nohy a mnozí zvracíme. Děkujeme za tento zážitek a slibujeme si, že už tam nevlezeme. Odstředivá síla nás ještě lehce vyhazuje ze středu, jak je jejím cílem uvedeným i v jejím pojmenování, my se už ale pomalu můžeme u-sou-středit. Věnujme se svým středům, Srdcím, pokud naše mysl potřebuje slovo advent, věnujme se adventu, rozjímání a dobročinnosti – konečně ve prospěch sebe sama, protože to je uctění Stvořitele a Božství. Věnujme pozornost Sobě samým, uctěme poustevníka a Pravdu v nás a projděme prosincovými branami narovnaní a vědomí. Vcházíme totiž do Nového Věku, který jsme usilovnou a tvrdou prací stvořili.

I.

www.ivakotaskova.cz

Zdroj: https://www.ivakotaskova.cz/l/sjednoceni-casovych-os-do-bodu-21-12-2012/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz