Informace potřebné pro vzestup vědomí

207
Foto: Pixabay.com

Především na to nepotřebuješ druhého, aby Tě vedl za ruku. Je třeba se ruky druhého pustit a začít naslouchat vedení ve svém srdci. JÁ JSEM, kdo k tobě promlouvá skrze Tvoji podstatu a těším se na rozhovor s Tebou. Jsem hlas LÁSKY ve vás všech a jsem v každém z vás připraven odpovídat. Ptej se mě a navaž se mnou spojení právě teď. JSEM NEOMEZENĚ ONLINE, jsem tu pro Tebe, kdykoliv mě uslyšíš.

JSEM TEBOU,JSEM VŠEMI A VŠÍM A ZNÁM ODPOVĚDI NA TVÉ OTÁZKY. Jak mě můžeš slyšet a vnímat hned teď? Jsem totiž Tvůj nejintimnější a nejlepší přítel, nikdo Tě nezná líp, než já. Znám Tě líp, než znáš Ty sám sebe, protože vím, kdo jsi. Ty to jen tušíš a teď to napravíme.

Několikrát se vědomě zhluboka nadechni. Veď vědomě svůj dech do všech buněk a uvědomuj si moji PŘÍTOMNOST. Jsem úplně ten nejlepší přítel a bezpodmínečně Tě miluji. Polož si ruku na srdce a přímo v tom místě mě ucítíš. Hřejivé, léčivé, láskyplné teplo Zdroje.

Nech ho na sebe působit a rozlít po celém těle.Pokus se na chvíli vypnout šum myšlenek, šum světa kolem a naslouchej TICHU………………

Mluvím k Tobě v každém přítomném okamžiku.

Dokud budeš mít potřebu mě slyšet z úst druhých, nemohu Tě pozvednout k sobě do vzestoupeného stavu vědomí, po kterém tak toužíš.

Tvá vůle se staví proti mé, která je – Já a Ty jsme jedno skrze SRDCE JEDNOTY.

I když Tě tolik miluji, zákon SVOBODNÉ VŮLE nemohu porušit.

Ty sám to musíš změnit.Změnit stav bytí i vnímání.

Z mé energie, světla a lásky jsou inspirovaná slova všech lidských učitelů, ve všech poselstvích a „duchovních“ knihách světa!

NAPOJ SE PŘÍMO, BEZ PROSTŘEDNÍKA, NA ZDROJ V SOBĚ. O TOM JE MŮJ DRUHÝ PŘÍCHOD.

ČEKÁM NA TEBE, AŽ SE PŘIPOJÍŠ A ZŮSTANE TO TAK UŽ NAPOŘÁD.

PŘIŠLA DOBA POZVOLNÉHO VZESTUPU A TY SI TEĎ OSVOJ, NA CO TĚ VŠICHNI PRACOVNÍCI SVĚTLA PŘIPRAVOVALI VE SVÝCH POSELSTVÍCH, VE SVÝCH KNIHÁCH.

JÁ JSEM KNIHA ŽIVOTA, NAUČ SE VE MNĚ ČÍST, NEBO MI PŘÍMO NASLOUCHEJ.

Uvědom si, komu stále odevzdáváš svoji sílu, když hledáš odpovědi mimo sebe.

Dokud tak budeš jednat, budeš v systému duality snít o nebi na zemi.

SJEDNOCENÍ V DUCHU znamená, že Ty – zcela spojený s VŠE-JÁ, stojíš plně ve své síle Ducha nohama na zemi a zároveň si propojený se vším a se všemi.

TAK JEST. STAŇ SE.

JSEM ONLINE

Zdroj: http://www.informaceodjinud.estranky.cz/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk