Hvězdy radí, jaké znamení se k nám hodí po sexuální stránce nejvíce

318
Foto: Pixabay.com

Život bez sexu může být sice plnohodnotný, ale harmonii ve vztahu jednoduše neprospívá. Najít si uspokojivého milence ale není nikdy jednoduché. Každý člověk má prostě jiné sexuální chutě a i když se dva lidé velmi přitahují, v posteli jim to klapat bohužel nemusí.

Vše je samozřejmě o vzájemné otevřenosti a upřímnosti. Jenže to dnešní vztahy nejvíce postrádají. Odhalit skutečné sexuální touhy a potřeby partnera tak mohou pomoci i hvězdy.

Muž Beran

Impulsivní a netolerantní Beran, když si něco umane, je těžké mu v tom zabránit. Miluje vše nové a skutečně nesnáší nudu. Jeho nezkrotné pudy se vyžívají v pokušení všeho šokujícího a zakázaného až sadistického.

Rád ženě při milování naseká přes zadek, zatahá za vlasy či ji jen kousne v moment její největší slasti. Čím víc rámusu u toho žena udělá, tím dosáhne většího uspokojení.

K plnému pocitu slasti mu rozhodně nebude stačit orální uspokojení, chce prostě úplně vše. I když se Berani mohou od sebe značně lišit, jestli je něco spojuje, pak extrémismus.

Erotogenní zóny – Velmi citlivá místa mají v oblasti hlavy a na tváři. Rádi mají, když si jim pohrajete s vlasy, nebo když je budete hladit po čele. S kladnou odezvou se setká i něžné kousání do ucha či rtů nebo něžný polibek na zavřené víčko. Vyzkoušejte také krouživými pohyby lehce přejíždět prsty ze strany na stranu po jeho rtech.

Nejvíce se k němu hodí – Žena ve znamení Blíženců se k Beranovi hodí jak po stránce sexuální, tak partnerské. Žena Rak mu bude tou nejlepší milenkou, ale nikdy ne partnerkou. Lev je podobného ražení jako Beran, tudíž se k sobě hodí víc jak jiné znamení.

Se Štírem je bude pojit neuvěřitelná vášeň, ale také frustrace. Nejlepší milenkou, která ho dokáže nejen uspokojit, ale i zkrotit, je žena ve znamení Střelce.

Naopak nejlepší manželkou pro Berana bude žena Vodnář. A pokud muž Beran dokáže rozvášnit ženu Rybu, pak ani jejich vztah nemusí zůstat pouze u sexu na jednu noc.

Muž Býk

Hvězdy považují muže Býka za toho nejlepšího milence, který sex opravdu miluje, dokáže si ho patřičně vychutnat a přitom je velmi vnímavý ke své partnerce. Co opravdu miluje, tak to jsou předehry, které provádí někdy až příliš předpisově a zdlouhavě.

Při samotném milování pak není příliš inovativní, spíš si zakládá na propracovanosti jednoho stylu. A také na délce, je tzv. k neutahání. Přestože si potrpí na peníze a dokáže ocenit luxusní postel, není výjimkou, že se nebrání milování ve špinavém prostředí a za nejlepší afrodiziakum považuje tělesné pachy.

Erotogenní zóny – Skutečně citlivý mají svůj krk, a to vpředu i vzadu. Stačí letmé doteky prstů či rtů a dokážete neuvěřitelné. Hlavně nic neuspěchejte.

Nejvíce se k němu hodí – Žena Beran ho dokáže maximálně rozvášnit, ale jinak se k němu vůbec nehodí. Naopak žena Rak je pro Býka romantickou i uspokojující partnerkou, která touží stejně jako on po vášnivém citovém životě i funkčním manželství.

Žena ve Váhách u tohoto muže uspěje jen tehdy, bude-li po sexuální stránce velmi tolerantní a bude ochotna se přizpůsobit razantnějším přístupům k sexu Býka. Jestli se k Býkovi skutečně někdo hodí, pak je to žena narozená v Kozorohu. Klapat jim to bude spolu nejen v sexu, ale i v partnerství.

Se Štírem ho pojí především silný sexuální apetit, ale partnerství bude velmi bouřlivé a bude vyžadovat extrémní toleranci. Velmi podobné to bude i ve spojení se ženou ve Střelci. V posteli spolu sice zažijí spoustu legrace a chlípností, ale vztah nebude mít dlouhého trvání.

Muž Blíženec

Nepatří mezi nijak náročné či vášnivé muže. Má však dvě tváře, a jelikož přesně ví, co ženy chtějí slyšet, dostane do postele téměř každou ženu, kterou si umane.

Orální sex mu moc neříká, ale rozvášnit ženu dokáže i jinou, mistrně provedenou předehrou. Samotný sex má pak rád rychlý a divoký. Bohužel často hledí především na své uspokojení a žena jde v ten daný moment stranou.

K rozvášnění mu stačí zhlédnout pár lechtivých fotografií či filmů, jejichž hrdiny má tendence napodobovat a soutěžit s nimi. Ženy by měly vědět, že Blíženci mívají sklony k bisexualitě a celkově rádi experimentují. Bohužel patří i mezi největší herce široko daleko, a jestli něco skutečně ovládají, pak lži z očí do očí.

Erotogenní zóny – Blíženci mají velmi citlivé ruce a paže. Tudíž budete-li chtít přivést muže v Blížencích do extáze, pak mu pomalu sajte prsty, pěkně jeden za druhým. Líbí se mu i hlazení paží či polibky na vnitřní straně paží.

Nejvíce se k němu hodí – Po sexuální stránce je pro něj inspirující především žena v Beranu, která ho v tomto směru zřejmě nikdy neomrzí. Nadchnout ho dokáže i žena v Blíženci, ovšem ne na dlouho.

Zato Lvice tohoto muže přímo uchvátí. Bude mu výbornou milenkou, která ho dokáže nejen zkrotit, ale i vytvarovat k obrazu svému. Dá se říci téměř dokonalý pár.

Další velmi dobrou milenkou mu bude žena ve Váhách, která s ním bude velmi ráda experimentovat a navíc ho bude povahově doplňovat. Přitahovat Blížence bude i žena ve znamení Štíra, bohužel to bude opravdu jen a jen o posteli, jinak spolu tato znamení nedokážou žít.

Velmi nepředvídatelný bude mít Blíženec vztah s Vodnářem. Jejich láska nebude mít hladký průběh, ale o to víc bude vzrušující. Může se rozvinout v pohodové partnerství.

Muž Rak

Aby byl Rak výtečným milovníkem, musí být neustále povzbuzován. Je trpělivý a agresivní zároveň, což může mnohým ženám činit problémy zvládnout. Je lepší mu přenechat iniciativu, v pozici vedení se totiž cítí úplně nejlépe.

Jestli něco muž v Raku skutečně umí, pak vcítit se do partnerčiny nálady. Je doslova přeborníkem v milování na usmířenou. Má také velmi dobrou paměť a tak si i moc dobře pamatuje, čím kdy svou partnerku nejvíce rozvášnil a tyto zkušenosti pak neustále vylepšuje.

Erotogenní zóny – Nejcitlivější částí jejich těla jsou prsa. Mají tedy rádi, když jim ženy budou před i během sexu dráždit bradavky. Raci jsou pověstní i tím, že se velmi rádi dlouze a hluboce líbají. Prý se dokonce dokážou prolíbat k orgasmu.

Nejvíce se k němu hodí – Žena v Býku dokáže plně uspokojit jeho sexuální touhy, ale i vhodně zvládat jeho náladovost. Tudíž má ten nejlepší předpoklad pro krásné a úspěšné partnerství.

Velmi zajímavým může být vztah s Lvicí. Lev to s Rakem bude nejen výborně umět, ale pokud překonají vzájemný boj o dominantní postavení, pak můžou mít velmi vášnivý vztah a triumfální manželství.

Žena Panna je hodně podobného ražení jak Rak a tak mezi sebou budou mít hodně pohodový vztah, bohužel někdy až příliš svádějící k nudě a stereotypu. Ideální pár pak Rak utvoří se Štírem.

Tato dvě znamení dokážou nalézt naprosté souznění. Hezký milenecký vztah velmi snadno přeroste ve zdařilé manželství. Po sexuální stránce se pak k Rakovi i velmi hodí Ryba. Jeden druhému si dokážou zvednout sebevědomí, což oba velmi potřebují. Navíc dokážou i velmi dobře vedle sebe normálně žít.

Muž Lev

Sex staví do stejné roviny jako jídlo a pití. Je silně sexuálně založený a bohužel svému libidu podřizuje téměř vše. Po stránce sexuální nenajdete sebevědomějšího muže ani uvědomělejšího. Každé milování bere jako závod, kde chce být vítězem, a to pokud možno tím nejdokonalejším.

Vzrušují ho bezbranné ženy a situace, kdy on má na rozdíl od ženy vše pod kontrolou. Má rád, když ho žena orálně uspokojuje, bere to jako důkaz toho, jak moc ho žena zbožňuje. Lev je prostě hrdý především sám na sebe, miluje své tělo a dokáže všechny své přednosti i náležitě předvést okolí.

Erotogenní zóny – Lev má velmi citlivá záda, a to především v oblasti kříže. Miluje lehké doteky, ale i škrábání. Pokud jeho zádům budete věnovat svou pozornost i během milování, dovedete ho k ještě mistrnějším výkonům.

Nejvíce se k němu hodí – S Beranem se velmi silně přitahují a jejich fyzický vztah je tak intenzivní, že díky němu překonají většinu konfliktů. Mohou být nejen skvělí milenci, ale i partneři. Velmi pěkný vztah mohou mít Lvi i s Blíženci, ovšem pokud Lev dokáže Blížence udržet na uzdě.

Naprosto sexuální revoluci je Lev schopen zažít s Lvicí, ale žít vedle sebe mohou, jen pokud se vzájemně dokážou podržet na výsluní. Váhy Lva zase natolik inspirují, že je vyburcují k téměř dokonalým mileneckým technikám.

To samé lze říci i o Lvu a ženě ve Štíru. I u nich budou v posteli létat rachejtle, šlehat blesky a burácet hromy, ale jinak si rozumět nebudou vůbec.

Ideální partnerkou pro Lva pak bude žena ve znamení Střelce. Jedině ona je totiž naladěna na téměř stejnou vlnu, a to nejen v sexu, ale i po povahové stránce. Určité uspokojení nalezne Lev i se ženou ve znamení Kozoroha, ale půjde spíše o nezávazný milenecký vztah, než o skutečné partnerství.

Muž Panna

Muž Panna málokdy při lovu žen vyvine jakoukoliv aktivitu. Nechává se zásadně ulovit. Je velmi galantní a vulgárnost a živočišnost mu nic neříkají.

V sexu však bude velmi pohlížet na ženu a její uspokojení a udělá pro to skutečně maximum. Přestože na první pohled vypadá Panna velmi nevinně, může v sobě skrývat řadu úchylek.

Erotogenní zóny – Nejcitlivějším místem je pro ně bříško. Celá oblast od rozkroku až po okraj hrudi je velmi citlivá na každičký dotek či polibek, nebo třeba i proud vody ze sprchy.

Nejvíce se k němu hodí – Muži Panně to bude vcelku klapat se ženou narozenou v Býku, i když jejich sexuální vztah bude mít tendence sklouzávat k nudě. Žena v Raku bude Panně bližší než jiná znamení, a to díky své citlivosti a představivosti.

Jsou si hodně podobní a díky tomu dokážou vytvořit opravdu pěkný vztah. Se ženou ve Štíru Pannu čeká velmi zajímavý vztah s pozitivními vibracemi pro trvalý vztah. A to samé bude platit pro ženu narozenou v Kozorohu.

Muž Váhy

Muž, který netouží po ničem jiném, než po uspokojení ženy a udělá proto skutečně maximum. Zná dokonale ženskou anatomii a má velmi bohatou erotickou představivost a tolik potřebnou intuici při uspokojování ženy.

Přestože je při milování často velmi pomalý, vše dožene svou vytrvalostí. Sex je pro něj dokonalým zážitkem, který si chce maximálně vychutnat, a proto nikam nechvátá, což některé ženy může dovádět přímo k šílenství.

Bohužel Váhy nepatří mezi nejvěrnější muže, zvlášť když mají pocit, že ho se ženou již nečeká nic nového, nepoznaného. V každém případě patří mezi skutečné znalce nejrůznějších technik dráždění a ne nadarmo je většina oblíbených gigolů narozená právě v tomto znamení.

Erotogenní zóny – Váhy mají svá nejcitlivější místa v oblasti kříže a na zadečku. Jemnými doteky prstů či prsních bradavek v nich probudíte neuvěřitelné množství vášně.

Nejvíce se k němu hodí – V posteli to bude Váhám klapat jak se ženou narozenou v Beranu, tak s Býkem, ale u obou znamení nikdy nedojde k větší souhře, která by mohla přispět k dlouhodobějšímu trvání.

Mnohem více bude Váhám vyhovovat Blíženec, se kterým prožije opravdu velmi silný milostný vztah i povahovou souhru. Váhy i Lvice jsou velmi závislí na sexu, proto v posteli budou prožívat doslova orgie. Ovšem povahově si na sebe budou muset dlouho zvykat.

Velmi vášnivý vztah je předurčen Váhám se ženou ve znamení Štíra. Jejich společné magnetické pole je tak silné, že velmi snadno může skončit explozí, přesto spolu dokážou vytvořit velmi pěkný dlouhotrvající vztah.

Váhy se nemusí ani bránit vztahu se Střelcem, se kterým ho spojuje vcelku silná přitažlivost a vzájemná sexuální souhra. Ovšem ne taková harmonie jako s Vodnářem. S ním mohou Váhy utvořit téměř dokonalý pár, shodující se po povahové stránce i po stránce sexuální.

Muž Štír

Jeho sexualita nezná mezí. Nic pro něj není zakázané, ba naopak, co ostatní považují za zvrhlost, on přímo zbožňuje. Zná dokonale ženské tělo a má tak živou erotickou představivost, že mu ostatní muži musí závidět.

Každé milování s ním je hnáno do extrémů a na maximum rozkoše. Štír i rád způsobuje bolest, ovšem už po jeho kousavé puse do rtu se většině žen podlomí kolena. Štír má všeobecně sklony k perverznostem. Baví ho nekonvenční sex a experimentuje úplně se vším.

Erotogenní zóny – Štíři mají nejcitlivější místa na svém penisu. Bude-li se žena věnovat dostatečně právě této oblasti, pak bude mít svého Štíra doslova v hrsti.

Nejvíce se k němu hodí – Beran se Štírem patřím mezi nejvýbušnější kombinace, jaké existují. V sexu si sice neuvěřitelně rozumí, ale díky svým egocentrickým povahám spolu dlouho nevydrží.

Velmi podobné partnerství bude fungovat i mezi Štírem a Blížencem. Naopak funkční vztah Štíři naleznou s Raky. Ovšem budou se muset naučit zvládat svou oboustrannou chorobnou žárlivost.

Zkrotit Štíra zvládne na jedničku Kozoroh. Jejich vztah bude naplněn nejen souhrou v posteli, ale i po stránce povahových rysů. Skutečnou slabost mají Štíři pro Ryby, kterým budou moci konečně pořádně vládnout. Bude je spojovat nejen vzrušující sexuální život, ale také vzájemná souhra.

Muž Střelec

Je přelétavý jako včelka, ale nemůže si pomoci. Neustále totiž hledá svou vysněnou paní dokonalou. Ze všeho nejvíc ho asi vzrušuje samotný lov žen, dokonce víc než sex jako takový. Často je příliš zbrklý a vše žene rychle k vyvrcholení, což ženám příliš nelichotí.

V té rychlosti však zvládne spoustu nových poloh i technik, takže každé milování s ním přináší ženě alespoň v tomto směru něco jiného a třeba i víc uspokojujícího. Jestli mu něco opravdu jde, pak erotické masáže, v těch je skutečným mistrem.

Erotogenní zóny – Nejcitlivější místa mají Střelci na bocích a stehnech. Polibky na vnitřní straně stehen ho přivádí k šílenství.

Nejvíce se k němu hodí – Velmi dobře si Střelci rozumí se ženou ve znamení Berana, a to nejen v posteli. Dokážou nalézt i zalíbení ve společných zájmech či přátelích. S Rakem je taktéž spojuje neuvěřitelná vášeň, ale jsou lepší kamarádi než partneři.

Asi nejkrásnější souznění naleznou Střelci s Lvicí. Rozumí si totiž nejen v posteli, ale umí se i vzájemně respektovat a podporovat a dát si potřebnou volnost.

Zklidnit dokážou Střelce i Váhy. Dokonce vytváří celkově harmonické partnerství. To samé platí i pro Střelce a Vodnáře, kteří si skutečně rozumí a vzájemně se i velmi dobře doplňují.

Muž Kozoroh

Sex v něm evokuje to nejlepší, co vám může nabídnout. Je hrdý na svou sexuální zdatnost a schopnost ženu kdykoliv uspokojit. Navíc má skutečně obrovskou výdrž, a to po všech stránkách. Velmi dobře vycítí, co se ženě líbí a neustále se v tom bude zdokonalovat.

Někdy se Kozoroh při milostném aktu může chovat hruběji, než je zvykem a mít sklony k perverznostem. To už je ale v rukou každé ženy, jakým směrem ho nechá ubírat.

Erotogenní zóny – Kozoroh má velmi citlivé celé tělo, ale velmi záleží, čím je drážděný. Ze všeho nejvíce miluje doteky ženských bradavek. A pak všeobecně erotické masáže po celém těle.

Nejvíce se k němu hodí – Žena ve znamení Býka je pro Kozoroha přímo stvořená. Naleznou harmonii jak v sexu, tak na poli snění a plánování do budoucna. O harmonickém vztahu se dá hovořit i ve vztahu Kozoroha s Pannou, ovšem u nich rozhodně nepůjde tolik o vášeň jako porozumění.

Jestli něco skutečně stojí za to, pak sex mezi Kozorohem a Štírem. Navíc díky nádherným společným zážitkům v posteli si začnou rozumět i po jiných stránkách.

O partnerství pak bude vztah Kozoroha s Rybou. Přestože se tolik odlišují, dokážou se až vzácně tolerovat, proto jejich vztahy bývají skutečně dlouhotrvající.

Muž Vodnář

O ženu se zajímá jako o člověka a ne pouze jako o sexuální objekt. Což imponuje většině žen. V sexu je velmi trpělivý a nikam nespěchá. Doslova si vychutnává každý okamžik a stává se tak skutečným umělcem při milování. Žena, která ví, co chce, ho přivede téměř k čemukoliv. Je obrovsky přizpůsobivý a přitom velmi vynalézavý.

Má rád vše, co může sex zpestřit a neustále se i v této oblasti vzdělává. Někdy to však může být na úkor toho, co ženy skutečně chtějí. Záleží na každé ženě, jak se k jednotlivým věcem bude stavět. Neexistuje přizpůsobivější muž, než je právě Vodnář.

Erotogenní zóny – Vodnáři mají velmi citlivé kotníky a lýtka. Jakákoliv poloha stimulující tato místa silně podněcuje jejich touhu. Jinak Vodnáři upřednostňují výhradně něžnosti, jakákoliv bolest je přímo odrazuje.

Nejvíce se k němu hodí – Se ženou Beranem Vodnář zažije spoustu legrace i skotačení, a to nejen v posteli. Skutečně si rozumí a vzájemně se doplňují a můžou utvořit sehraný pár.

To samé lze říci i o Vodnáři a Blížencích. I oni mohou utvořit zajímavý vztah a fascinující manželství. S Lvicí Vodnáře pojí skutečně obrovské sexuální pouto, ale v jiných věcech si skoro nerozumí.

Velmi zajímavý vztah může být mezi Vodnářem a Váhami. Spojuje je nejen záliba v erotických hrátkách, ale také řada dalších společných zájmů. Téměř ideální pár je pak schopen utvořit Vodnář se Střelcem.

V posteli si umí splnit každičké přání a díky své vzájemné tolerantnosti si dokážou dát i tolik potřebnou volnost a svobodu. Své kouzlo má i vztah mezi dvěma Vodnáři. Po sexuální i partnerské stránce je to trefa do černého.

Muž Ryba

V posteli je velmi nervózní, zvláště když neví, co ho čeká. A jestli něco upřednostňuje, pak skutečně zkušené a zralé ženy, které budou dominantnější než on.

Muž Ryba je totiž po sexuální stránce obětním beránkem zvěrokruhu. V sexu totiž ze všeho nejraději plní úkoly své vyvolené a velmi snadno propadne čemukoliv, co mu přinese rozkoš a uvolnění.

Erotogenní zóny – Ryby mají velmi citlivé nohy. Milují šimrání na chodidle, stejně tak jako hlazení kotníků či nártů.

Nejvíce se k němu hodí – Beran je dominantní a to je právě to, co Ryby vyhledávají. Pokud si dokážou vyjasnit své povahové rozdíly, můžou utvořit velmi funkční vztah.

Býk dovede Rybu velmi snadno rozvášnit, tak jako zranit, což není pro vztah příliš dobré. Téměř ideálním partnerem je pro Rybu Rak. Bude je spojovat vášnivý i velmi citově založený vztah.

Ovšem skutečnou harmonii po všech stránkách najdou Ryby u Štíra. Dokážou se vzájemně maximálně uspokojit, a to po všech stránkách, tudíž čím dřív se naleznou, tím lépe.

Po sexuální stránce si Ryby budou rozumět i s Kozorohy a časem utváří také velmi pěkné partnerství. I Ryby s Rybou se mohou vzájemně doplňovat, ovšem časem se mohou vzájemně natolik vysávat, že to jeden z nich prostě nevydrží.

Zdroj: Sexuální astrologie, Martine, vydal v roce 1999 Knižní klub

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk