Helena Heclová: Psaní od jasnovidné paní

531
Foto: Pixabay.com

Nyní mění se naprosto vše, co za vámi jde. Nikdo a nic neunikne. Je to poprvé a nikoli naposledy, co takto markantně mění Svět. Je to na dohled, proměna nebude téměř patrná na pohled, ale potají velmi mění se Svět. Vy, kdož tu stojíte, mnohé o tom zatím nevíte. Nevíte, co a proč takto činíte. Ale důvěru máte, v tom si s nikým nezavdáte. Stále se nás něco ptáte, ale vy sami nejlíp víte, jak to máte. Pokud člověk v něčem tápe, je to proto, že jeho srdce ho mate, bojí se, že tady skape a proto drží se od něj celý to čas, než věci pro něj důležité přijdou na přetřas. Pak nastává poločas a mění se jeho den i čas, vylézá jeho vlastní ďas. To chce čas. A my ho pro vás všechny máme. Kdo je připraven, nebude tolik překvapen, že ze dne na den mění se jeho směr i sen, nebude poněkud vyosen. Ale každý chce sem, kde buduje se Nová Zem. Už to přichází…a je to pro vás nesmírně žádoucí, i když možná nyní matoucí. Mnohé děsy mění se za nocí, to by neustál ni jeden z vás, kdyby bdělý a přítomný byl v tento čas, proto my uspáváme vás znovu a zas a je to velmi důležitý čas. Pro Vás.

Vy do přírody vyjděte, v ten velký to čas, a myslete, co je důležité pro vás, ale všechno má svůj vlastní čas, proto není nyní důležité pro vás něco vědomě tvořiti, jen byste se chytili do sítí. Děje se to, co je dáno, každou noc a každé ráno, je jedno, jestli je posekáno, vymalováno, ustláno, běží to a je to nevídané, co všechno přichází, co se všechno stane. A stane se to, a to i bez toho, abys připraven byl, i v zemi Nikoho. Prostě všem. Můžeš propustit vše, ale stejně co s tebou nemá být, to odejde. A bude to vše. Nezůstane nic pro tebe. Všechno bude úplně nové, úplně snové. Ale každý k tomu musí dojít sám, být otevřený těm změnám. KAŽDÝ SÁM. Jen pro jednotlivce je osud tu přichystán. Až do doby, až zde budou vznikat svazky boží, které nevznikají jen na ložích, ale mají v sobě potenciál a záměry boží. To je oč tu běží. Nebraň se ničemu v tento čas, co odchází, ať vezme ďas, je to poločas. Vše má svůj čas. Bude to pomalé, pozvolné bum, už nebudeš koukat k sousedům. Všechno co chceš, ty můžeš mít, stačí si to vytvořit. Do svých záměrů se ponořit. Oddat se a položit. Plynout. Ne už pod tíhou hynout. Mnozí lidé budou mít ten dar, který jsem jim dal, a který čeká, aby vstal. Jasnovidné bytosti, ne jen dobráci od kosti, ale opravdu jasnovidné bytosti, se nyní z mnohých stávají, dělají to potají, neb bojí se, ale mají mnozí ten dar, já sám jsem vám ho některým do kódů nyní dal, protože se čeká, že bych vstal, ale já jsem v práci své nikdy neustal, každý z vás má v sobě stopu mou, otisknutou. Jsem ten, co se za lidi dral, povstal, a pak zase spal. Jsem průkopníkem doby nové, snové, a vy, kdo čtete nyní řádky mé, víte, že je to opravdové, co přichází a co nyní bude. A jdete se mnou, už po předlouhý čas, jdete se mnou, znovu a zas, vše má svůj čas, ale vy víte, ve skrytu duše, víte vše, vše, vše, co za vámi jde. Znáte vše, již to bylo kdysi tu, a nyní to přichází, nastává, povstává se z mýtů.

Zdroj: https://www.facebook.com/…a.9

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk