Hanka Takácsová: Začínáme si uvědomovat, o co jde, že jsou některé věci nejasné, podvodné

399
Foto: Pixabay.com

Krásný den, moji milí. Nedá mi to, ale chci jen napsat pár slov k tomu, co se nyní děje, lidé se ptají…

Vzpomínáte, na fáze dění, o kterých jsem psala?

http://vykladandelskymikartami.cz/…mie

Nemyslím tím druhou vlnu epidemie, ale fáze, jak se určité události dějí ve fázích, které nelze přeskákat…

Tak právě nyní se ocitáme ve fázi číslo 3. To znamená, už si uvědomujeme, o co jde. Vidíme to střízlivě, už se nesmějeme, i když víme, že jsou některé věci nejasné, podvodné, ale uvědomujeme si sílu situace jako takové. 3. fáze – uvědomění si toho, o čem to celé je. Z více úhlů. Neblbnu, ale uvědomuji si, co se děje. Neberu to na lehkou váhu, nesměji se, ale žiju, nepřeceňuji, ale ani nepodceňuji to, nepodléhám tomu, ale snažím se to vidět rozumně a z více úhlů. Stále je to manipulace a zajištění moci, ale na druhé straně, založené na faktech, kdy si tím už procházejí i lidé na vlastní kůži. Ano, kolem mě už jsou lidé s nákazou, ale nebudu čekat na to, zda to přijde i na mě. Chci žít, věnovat se sobě, rodině, blízkým, svému poslání. Tak přečkám, co se děje.

Hned po ní přichází poslední 4. fáze – prožít si to. Je to poslední fáze. Rozvolnění přišlo ve druhé fázi, což bylo předčasné, proto se to takto vrátilo. Ano, jsou v tom úmysly. Ale máme jedinečnou šanci se postavit na vlastní nohy, protože nám nic jiného nezbyde. Vrátíme se k řemeslům, k tomu, co nás baví co umíme. Vrátíme se k lidem, které milujeme, ale také přijdeme o ty, se kterými už to nefungovalo, ale neviděli jsme to. vyčistí se to. S těmi, co nám odejdou domů do Světla, nebo odešli, se zase sejdeme, až změníme formu Bytí, jako oni, ale chybět nám budou vždy.

Po prožití, pochopení a pročištění, přijde konečně svoboda a možnost začít znovu, probudit naši kvalitu v nás a v naší zemi. Pocítí to především naše generace po nás.

Počali jsme novou dvoutisícovou etapu – věk Vodnáře – rovnováhu. Ale jsme na úplném počátku a trvá 2 tisíce let. Všechno, co je proti člověku, přírodě a v nerovnováze, se prostě hroutí a rozpadá. A to jak ve velkém, tak i v maličkých skutečnostech. Maličkosti tvoří velké věci.

Neovlivníme, co se děje, ale ovlivníme, jak to uchopíme, jak budeme reagovat, jak se k tomu postavíme. Tentokrát každý sám za sebe, což v konečném důsledku vytvoří jednotu. Ne masu, ale jednotu.

Já se stále vypisuji a doporučuji, vytáhnout ze sebe tu tíhu, je to velká pomoc a uvolňuje i fyzickou bolest. Cítila jsem v sobě, že to chci předat.

http://vykladandelskymikartami.cz/…ani

Také Vám všem chci moc poděkovat za Vaši přízeň, důvěru, podporu. Děkuji za to, že moje poslání přináší aspoň malou naději a útěchu. Jsem vděčná za dary, které nejsou v mém poslání a schopnostech, ale ve Vás, v každém z Vás. Moje schopnosti a poslání, je úkol mé duše. Můj život a rodina a přátelé, domov, zvířátka, Vy, jste mými dary. Mou hojností duše. Za to děkuji a přeji každému z Vás – TOBĚ – láskyplné probuzení do radosti, Světla, naděje a Lásky. Děkuji za to, že jsi :-) Autor: Hanka Takácsová, výklad karet, andělská terapie a psychoterapie

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk