Gerti Samel: Jak potkat spřízněnou duši?

401
Foto: Pixabay.com

Často se mě lidé ptají, co může člověk udělat pro to, aby potkal svoji spřízněnou duši. Odpověď zní: Nic! Respektive – můžete toho udělat hodně, ale ne to, co si myslíte. Mojí radou je: Žijte svůj život a přestaňte dychtit po spřízněné duši. Ještě nikdy jsem neslyšela o tom, že by se spřízněné duše našly díky přání vyslanému do vesmíru. Já sama za sebe nevěřím, že je možné si přáním přivolat partnera, pokud samotná půda ještě není připravena. Proto vás mohu pouze povzbudit, abyste dál brousili svůj ‚vnitřní diamant‘.

Životní úkol, z něhož se máme poučit

Ať už právě žijete v nějakém vztahu, nebo pokud žijete sami, berte to jako úkol, z něhož se máte poučit. Jsme na této zemi proto, abychom dál rozvíjeli své vědomí. Můžeme přitom zažít spoustu legrace a radosti, a s čím větší lehkostí to budeme brát, tím lépe. Spřízněné duše, které jsem poznala, se nehledaly, a přesto se našly. Bude-li vám přáno, můžete si být jisti, že v ten správný čas na správném místě přitáhnete přesně ten typ člověka, kterého si vaše duše zvolila. Stejně jako magnet najde jehlu v kupce sena, objeví se před vámi jednoho dne muž či žena vašeho srdce.

Z knihy Láska v nové době aneb Jak spřízněné duše mění dnešní svět, Gerti Samel

Zdroj: http://andelskydenik.blogspot.cz/2017/05/jak-potkat-spriznenou-dusi.html

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk