Energetické studnice země České

408

První energetická studnice – Athorr (Praha, Vyšehrad)

Lokalizace Athorr: 24 metrů východně od hlavního vstupu do chrámu – je signifikován klíčovou formací (dvěma zlatými, překříženými klíči). Světlefialová barva. Pracuje s pátou čakrou, zejména pak se štítnou žlázou. Hloubka sarkofágu  68 metrů pod zemí, poloměr vyzařování 33 metrů. Výška vyzařování sloupce 380 – 820 metrů.  Obsahuje kompletní informace o povaze a úloze světelné DNA ,každého jedince českého národa a duchovní misi českého národa, pracuje s Demiurgem českého národa.

Druhá energetická studnice – Adea (Ostroměř, Jičín)

Severně od obce Ostroměř asi 2km, přesná GPS lokace: 50°90′0″ východní délky ,  15°75′0″ severní šířky.Jihovýchodně od města Jičín. Tmavězelená barva. Pracuje se srdeční 4 čakrou a zejména pak se srdcem,kardiovaskulárním systémem, krví a brzlíkem. Hloubka sarkofágu 41 metrů, poloměr vyzařování 37 metrů. Výška vyzařování sloupce 227 – 510 metrů. Obsahuje napojení na Demiurga českého národa, vykazuje čistící účinky na mnoha úrovních. Čistí emocianální bolesti, traumata a celkově pozitivně ovlivnuje vše co souvisí se srdeční čakrou. Jsou zde uloženy informace o vladařích celé existence našeho národa a symbolicky se dotýká správného vládnutí. Je zde i napojení na událost bratrovraždy sv. Václava jeho bratrem Boleslavem na Staré Boleslavi.

Třetí energetická studnice – Asela (Mikuleč, Svitavy)

Lokalizace: Uprostřed obce Mikuleč, severozápadně od Svitav, bez GPS.Světleoranžová barva. Pracuje s druhou čakrou a tím slezinou,krví a pohlavnímy orgány. Hloubka sarkofágu 64 metrů, poloměr vyzařování 102 metrů. Výška vyzařování sloupce 540 – 900. Obsahuje informace, které probouzí lásku k vlasti. K vlastní Zemi jako matce a k vlastnímu národu jako k vlastní minulosti i budoucnosti zárověn. Jsou zde obsaženy informace o našich předchůdcích národu Tuatha Danann.

Čtvrtá energetická studnice – Dira (Šumperk severozápadně)

Lokalizace: severozápadně nad Šumperkem, Sklený vrch, kota 608. Přesná GPS:49°59′5″ severní šířky a 16°55′14″ východní délky. Tyrkysová barva. Pracuje s osmou čakrou (jitřní hvězdou) . Má vliv na endokrinní systém – 1.nadledvinky, 2. pohlavní orgány, 3. pankreas, 4. brzlík, 5.štítná žláza, 6. hypofýza, 7. epifýza (šišinka mozková). Hloubka sarkofágu 39 metrů, poloměr vyzařování 50 metrů. Výška vyzařování sloupce 470 – 1100 metrů. Obsahuje informace o „posvátném desetiletí“ 2012 – 2022, má přímý vliv na jednotlivé krevní skupiny. A informuje nás o individuálním duchovním poslání, každého jednoho z nás.

Pátá energetická studnice – Bethea (přehrada Šance)

Lokalizace: na spodním rohu,přehrady Šance,jihovýchodně od Frýdku – Místku u silnice přes obec Ostravice, přesná GPS: 49°30′44″ severní šířky a  18°24′44″ východní délky. Stříbrná barva. Pracuje se sedmou čakrou a tím s hypofýzou (podvěsek mozkový). Hloubka sarkofágu 75 metrů, poloměr vyzařování 88 metrů. Výška vyzařování sloupce 390 – 730 metrů. Velká rozkolísanost sloupce vyzařování z důvodu nedalekého „hroznu meridiánů“ země, který souvisí s horou Kailas a propojuje naší zemi s Tibetem. Beskydy = Malý Tibet. Obsahuje informace o tibetské genové bázi v našem národě a hlavním iniciačním domu pod již zmíněnou horou Kailas. Obsahuje energetické informace o významu Beskyd a „energetickoinformačním zrcadle“ (zrcadlem našeho národa v podobě jiných států). Národ Bali je prvním zrcadlem našeho národa a je stále aktivní a najdeme v něm mnoho spojitostí, které přímo souvisí s národem českým. Druhým zrcadlem našeho národa byla Incká civilizace. Nyní však není na hmotné úrovni aktivní.

Šestá energetická studnice – Aleara (kopec Zvon a Zvonec, osada Nový Dvůr)

Lokalizace : Jihozápadně od Plzně, kota 847, blízko hranic s Německem. Přesná GPS – 49°32′33″ severní šířky, 12°38′33″ východní délky. Světlemodrá barva. Hloubka sarkofágu 49 metrů, poloměr vyzařování 160 metrů. Výška vyzařování sloupce 550 – 1200 metrů. Pracuje s pátou čakrou, dýchacímy cestamy, hrtanem, hltanem, jazykem, ústy. Obsahuje informace o původu a poslání civilizace Tuatha de Danann v přostředí českého a slovenského národa. Umožnuje propojení hypervědomí s pyramidální energií a znalostmi „svatého grálu“.

Sedmá energetická studnice – Ramon (Brno, chrám na Petrově)

Lokalizace: Ve středu, chrámu na Petrově. Zlatostříbrná barva. Pracuje se šestou čakrou, hypofýzou, hypothalamem, hypokampem. Hloubka sarkofágu 72 metrů, poloměr vyzařování 58 metrů. Výška vyzařování sloupce 440 – 680 metrů. Obsahuje důležité iniciační informace v návaznosti na mystéria starého Egypta. Sedm mysterijních škol starého Egypta v návaznosti na „kult boha Hora“ (Horovo oko, Horova pečet).

Osmá energetická studnice – Atum (Dolní Věstonice, Perná, Ostrov)

Lokalizace: jižně od Dolních Věstonic, lokalita Kotel nedaleko obce Nový Hrad, přesná GPS: 48°51′41″ severní šířky a 16°38′44″ východní délky. Purpurověčervená barva. Pracuje s první čakrou a tím i s kostní dření a biochemií krve. Hloubka sarkofágu 56 metrů, poloměr vyzařování 95 metrů. Výška vyzařování sloupce 660 – 1400 metrů. Obsahuje informace zasvěcující do krystalické struktury v návaznosti na národ český, obsahuje informace o výjimečné povaze minerálu Bohemis, který má stříbřitěliliovou barvu a ve tmě opalizuje (s vlastnostmi monoatomického zlata).

Devátá energetická studnice – Chesmed (Balcarka, propast Macocha)

Lokalizace: u obce Ostrov, vymezena geodetickým středem jeskyní (Punkevní, Balcarka a Macocha), přesná GPS: 49°22′24″ severní šířky 16°44′19″ východní délky. Indigověmodrá barva. Pracuje se šestou čakrou a tím má vliv na endokrinní systém (vitalizuje a umožnuje  napojení se na cirkádiání rytmus planety země). Hloubka sarkofágu 35 metrů, poloměr vyzařování 65 metrů. Výška vyzařování sloupce 280 – 600 metrů. Obsahuje informace o využívání energií planetárního jádra a o využívání regeneračních technik planety země.

Desátá energetická studnice – Amon (Hřbeč, Kladno – Hostoun)

Lokalizace: Přesná GPS: 50°7′43″ severní šířky a  14°11′42″ východní délky. Mezi obcemi Hřbeč, Běloky a Hostoun. Žlutá barva. Pracuje s třetí čakrou a má vliv na játra, žlučník, pankreas, dvanácterník, tlusté a tenké střevo. Hloubka sarkofágu 70 metrů, poloměr vyzařování 110 metrů. Výška vyzařování sloupce 520 – 880 metrů. Obsahuje velmi zásadní a důležité informace o poslání českého národa v návaznosti na „posvátné desetiletí“ mezi lety 2012 – 2022. Obsahuje i metodiky „energetické imunizace“ proti novým druhům bakterií a virových nemocí.

Jedenáctá energetická studnice – Hraka (Mikulov, kopec Bouřnák)

Lokalizace: Severozápadně od Teplic, kota 909. Přesná GPS: 50°42′23″ severní šířky, 13°43′57″ východní délky. Sněhově bílá barva. Pracuje se všemi 12 (nejzákladnějšímy) čakramy a ovlivnuje všechny bunky lidského těla. Hloubka sarkofágu 40 metrů, poloměr vyzařování 115 metrů. Výška vyzařování sloupce 190 – 440 metrů. Obsahuje informace o „Lvím genomu“ a „genomu Panny“ – nových vlastnostech lidské Bytosti. V návaznosti na symboliku – („Zlatého Lvího rouna a národ Dvouocasého Lva = národ slovenský + český).

Dvanáctá energetická studnice – Achola (Jihlava, katedrála sv. Jakuba, starý buk)

Lokalizace: u kostela sv. Jakuba, pod starým bukem přímo před kostelem. Světlezelená barva. Pracuje se čtvrtou srdeční čakrou a pozitivně ovlivnuje duševní rovnováhu. Harmonizuje a rozpouští stresové faktory, zbavuje pocitů viny, rozpouští strachy,deprese. Hloubka sarkofágu 45 metrů, poloměr vyzařování 28 metrů. Výška vyzařování sloupce 490 – 700 metrů. Obsahuje informace o pravdivé povaze sv. Grálu a duchovních souvislostech a misi archandělky Michaeli v návaznosti na duchovněspirituální osud národa „Dvouocasého Lva“ a misi Bohémských Rytířů sv. Grálu. Více o misi archandělky Michaeli viz. v kapitole Archandělka Michaela.

Zdroj: http://athorr2.webnode.cz/energeticke-studnice-zeme-ceske/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk