Egyptské pyramidy stejně jako jehlany na Marsu stavěli stejní tvůrci, tvrdí ufologové

130
Foto: Dollarphotoclub.com

Americký záhadolog Richard Hoagland je přesvědčen, že podivné geometrické útvary, které jsou občas k vidění na povrchu Marsu, jsou umělého původu. Spolu se svým týmem se domnívá, že za jejich autorstvím stojí stejná civilizace jako ta, která stavěla pyramidy v Egyptě. Stejného původu jsou také tváře a sochy, které na povrchu rudé planety vyfotografovaly americké sondy. Například socha Sfingy a „tvář“ na Marsu jsou postaveny podle stejných principů symetrie a matematických výpočtů – rozdíl je pouze v jejich velikosti. Hoagland poukazuje i na stejné principy symetrie.

O tom, že útvary na Marsu nejsou přirozeného původu, je přesvědčen i kartograf Erol Torun. „V přírodě taková symetrie neexistuje,“ uvedl. Společně s Hoaglandovým týmem změřil pětiúhelníkovou pyramidu na Marsu. Zjistili, že poměr jejích dlouhých a krátkých stran není ničím jiným než „zlatým řezem“ (poměr o hodnotě přibližně 1,618, který je v umění pokládán za ideální proporci mezi různými délkami). To je podle nich důkazem, že stavby na Zemi a na Marsu mají stejné tvůrce.

Zdroj: www.Procproto.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk