Došlo v rámci projektu SERPO k výměnnému programu mezi armádou USA a mimozemšťany?

225
Foto: Pixabay.com

Tento příběh je spíš z říše fantazie, ale rozhodli jsme se, že vás s ním seznámíme. Druhého listopadu 2005 se do médií dostaly informace o přísně tajném projektu SERPO, který měla zaštiťovat US Defence Intelligence Agency při ministerstvu obrany USA. Šlo o jeden z dvaceti speciálních projektů kontrolovaný skupinou MJ-12 (Majestic 12).

Jeden z jeho aktérů, který si přál zůstat v anonymitě, informoval, že v roce 1965 došlo mezi vládou USA a mimozemšťany k výměnnému programu, kterého se zúčastnilo 12 vybraných lidí. Šlo o nejlepší specialisty americké armády, deset mužů a dvě ženy, kteří prožili několik let na mimozemské planetě. Jeho slova měly potvrdit i další dva anonymní zdroje, uváděné jako «J» a «ТС».

SERPO byl údajně společný projekt americké vlády a humanoidů obývajících planetu Serpo obíhající v dvojhvězdném systému Zeta Reticuli, která je od Země vzdálená 39 světelných let. K navázání kontaktu došlo po havárii dvou mimozemských plavidel v Roswellu v Novém Mexiku v roce 1947. Tehdy se Američanům podařilo zachránit jednoho humanoidního astronauta, kterému bylo později umožněno navázat kontakt s kolegy prostřednictvím diskovitého interkomu nalezeného v jedné z vesmírných lodí.

Američané se rozhodli vyslat na planetu Serpo dvanáct svých lidí, zatímco jeden z humanoidů zůstal jako příslušník diplomatické mise na Zemi. Veškeré informace o projektu byly přísně tajné a později byly zničeny.

Plán ale nevyšel podle původních představ. Lidé měli na cizí planetě zůstat deset let, nakonec jich tam ale strávili třináct, takže domů se vrátili až v srpnu 1978. Nepřijeli ale všichni – jeden z nich na Serpu podlehl plicnímu onemocnění, druhý zahynul v důsledku nehody a další dva vyjádřili přání zůstat na planetě navždy. Zpátky se tedy vrátilo jen sedm mužů a jedna žena.

Navrátilci byli okamžitě po příletu umístěni do karantény, kde pod dozorem lékařů a vědců strávili jeden rok. Poté získali nové doklady a značnou finanční částku a mohli se vrátit do běžného života. Toho si ale moc neužili, v roce 2002 byli všichni účastníci letu na Serpo mrtví. Příčinou jejich předčasné smrti mohla být zvýšená dávka radiace, které byli vystaveni během letu i pobytu na vzdálené planetě.

Podmínky života na Serpu nebyly podle jejich svědectví pro pozemšťany příznivé. Aklimatizace jim trvala řadu let. A protože planetu osvětlují dvě Slunce, záření bylo pro obyvatele Země příliš vysoké. Sami mimozemšťané se nazývali rasa milosti a jejich civilizace vzkvétala už deset tisíc let. Let ze sluneční soustavy na planetu trval devět měsíců. Planetu Serpo obývalo asi 650 000 humanoidů.

To, že jednu z planet v hvězdném systému Zeta Reticuli obývají humanoidi, tvrdili i manželé Barney a Betty Hillovi, kteří prý zažili mimozemský únos. Uvedl to i Bob Lazar, který pracoval v Oblasti 51. Ten dokonce tvrdil, že v areálu několikrát spatřil nejen dotyčné humanoidy, ale i jejich létající stroje.

Anonymní zdroj, který o události informoval, dále uvedl, že oficiální vesmírný program NASA je jen kamufláž. Pozemská vesmírná flotila ve skutečnosti čítá osm mateřských lodí a 43 obranných plavidel. A kolonie na Marsu už dávno stojí, USA ji tu vybudovaly už v roce 1964 – právě díky pomoci mimozemských kolegů.

Zdroj: www.ufostation.net

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk