Detoxikace pro vytížené maminky

87
Foto: Pixabay.com

Mámy jsou andělé bez křídel. Vždy nablízku, vždy s láskou a porozuměním… Jediné mámino pohlazení je lepší než prášek na spaní. Jeden mámin úsměv zahřeje víc než slunce a každá mámina vráska je důkazem její starostlivosti a péče. Role maminek je nezastupitelná, nádherná… a nesmírně náročná.

Dnešní ženy jsou pořád stejně statečné a silné a, kromě výchovy dětí, běžně zvládají i leckdy náročná zaměstnání. Navíc jsou to většinou právě ony, kdo drží rodinu pohromadě, starají se o teplo rodinného krbu a řešení vztahových problémů. Není divu, že přijdou dny, kdy se cítí vyčerpané, unavené a ve stresu.

Nejčastější psychické potíže maminek jsou:

únava z nevyspání (která ústí v chronickou nespavost)
pochybnosti o sobě (své roli manželky a matky)
nedostatek času na sebe
apatie

Když se k těmto stavům přidá například hádka s partnerem či manželem, finanční problémy nebo například starost o nemocné dítě, vzniká další škála negativních emocí.

Pomoc z přírody

Všem ženám, bez rozdílu věku, je určený kontryhel, rostlinka, která má na jejich hormonální systém i psychiku přímo blahodárné účinky. Na škodu není ani popíjení meduňkového čaje, zvláště pak před spaním. Meduňka má uklidňující účinky na celý nervový systém, pohladí také zažívací trakt a navíc příjemně chutná.

Z hlediska řízené a kontrolované detoxikace podle Joalis je stresovaný organismus ideálním prostředím pro usazování toxinů a oslabování imunitního systému. A to už je jen krok k vytvoření toxických ložisek a celé škále zdravotních problémů, které se mohou donekonečna opakovat.

Přípravky k eliminaci stresu:

Vegeton – šetrně čistí vegetativní nervový systém. Ten je v otázce stresu velice důležitý.
Streson – zaměřený na část mozku zvanou hippocampus, kde sídlí stresová paměť.
Emoce – řeší emoční nevyrovnanost, která jde se stresem ruku v ruce.
Regular – harmonizuje ženský hormonální systém.
Activ-Col – se zaměřuje na střevní toxiny, které dokáží významně narušovat nervový systém. Obecně je očista střeva pro zdraví člověka velice důležitá, vždyť právě tady sídlí na 70 % naší imunity!

Zdroj: www.ceff.info
Více informací na: https://www.celostnimedicina.cz/detoxikace-pro-vytizene-maminky.htm#ixzz4ZD3tseOI

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk