Dariya Iczková: Co nás čeká v roce 2018

478
Foto: Pixabay.com

Když vyslovíte či se podíváte na číslo roku 2018, vidíte v něm sílu a jistou nekonečnost. Protože rok 2018 je opravdu velkým a silným číslem. Již jsem psala ve svých článcích a Astro vhledech, že jsme procházeli všichni jako lidstvo hodně těžkými zkouškami. Každá Země – národ – rasa má svou vlastní energii a má svou vlastní karmu, která nám tak nějak předurčuje naše charakteristické znaky, ale to jak se , kdo chová je pod jeho vlastní režií a nelze se na to odvolávat. Česká republika procházela vždy silnými změnami, co se týče politické struktury. Není divu, že v lidech to pak vře a chtějí být v něčem vidět, mají pocit jistého nenaplnění a také zklamání a tato hořkost a zášt je u nás v České republice velmi známá. Máme rok 2018 máme i po říjnových volbách 2017 a čeká nás volba prezidenta České republiky.

To, jak lidé volili v říjnu, je jen důsledek jakého si nenaplnění vlastních snů a cílů, dokonce mnoho lidí má pocit, že byli nějak demokratickou vládou podvedeni a jistá zášť dala právě sílu k úspěchu politické scéně, která tu teď je.

Já Vám nebudu říkat, jestli to je zlé či dobré. Ono všechno má svůj význam. Každopádně to hodně souvisí teď s novým přicházejícím rokem, který bude pod nadvládou planety Saturn a tomu bude tak až do roku cca 2022, kde se bude uzavírat tato etapa těžkých let. Saturn je hodně silná planeta a omezující, řídící a má sklony k silné nedemokratickému chování. Dokonce podle jedné legendy se říká, že lidé pocházející z planety Saturn mají kriminální chování a že planeta Saturn prý ve Vesmíru a celé Galaxii fungovala prý jako vězení pro nečestné duše.

Hned ještě k začátku, bych chtěla uvést důležitou informaci, aby článek a vhled nebyl špatně chápan. Znamení Kozoroha , které je pod vládou Saturna a lidé narození v tomto znamení nejsou zlý, či špatnými lidmi. ( Jak, kdo tedy …ale to potom není úplně tak o sluneční soustavě , ale o tom jakou cestu si člověk zvolil) …. Tak aby jste si nemysleli, že vykořisťuji nějak lidé narozené ve znamení Kozoroha a planetu Saturn. Jak říkám vše je více méně v souladu a má to i tak být. Je to spíše hlavně o nás. Jen chci trochu vysvětlit, proč se některé věci dějí právě tak a proč mají takový onen nádech omezení, strachu a to je vlivem opravdu Saturna.

Každopádně rok 2018 je právě tím rokem, kde se bude sčítat naše úsilí za minulé roky, které nebyli vůbec lehké. Vezměte si, třeba rok 2012 – 2014-2015, tyto roky byli něčím opravdu šíleným a jak by se řeklo mezi omladinou – to byl tedy Hardcore. A on to opravdu Hardcore byl! Mnozí z nás často řešili zcela silné existenční problémy, kdy přišli o zaměstnání, o partnera, potýkali se s nevěrou, lží, dostávali na frak přímo třeba i ve své vlastní rodině. Ano to všechno se dělo a nezůstal kámen na kameni.

Popravdě neznám člověka, který by něčím takovým neprošel v uplynulých letech. Né, že by se takové situace nestávali v jiných letech, ale to co se dělo v posledních pár letech bylo opravdu velmi silné. Co je však pozitivní dokázali jsme vyrůst, postarat se o sebe, nepotřebné jsme dokázali odstřihnout, i když mnozí nedobrovolně. Růst vlastního já byl však velký a mnohým se pak začalo dařit a rok 2016 – 2017 pro ně byl už lehčí. Toto nás naučil právě Saturn. Přes tu největší bolest, příkoří a ústrky se vyhrabat z popela jako bájný pták Fénix povstat a znovu vzletět. Takovou sílu má právě Saturn. Naučí Vás vyrůst a nedat se.

Rok 2018 bude právě jistým vyrovnáníma všichni ty co měli pocit, že nějak trpěli ve stínu budou vidět. Hodně silným rokem to bude pro znamení Raka a Ryb, kteří dostanou mnohem větší odvahu k řešení vlastních stínů a problémů. Budou víc vidět, slabší povahy půjdou kupředu. Opět podotýkám záludnost Saturnu, že to nebude procházka růžovým sadem a bude hodně slz, ale bude tam odvaha za uplynulé roky.

Rok 2018 má v sobě sílu karmického roku. Všechno co bylo špatné, by se mělo začít vyrovnávat a to i skrze třeba špatnou politickou scénu. Ta je spíše takovým prostředníkem Saturna, aby v nás probouzel odvahu a jít si za vlastní svobodou a nebýt ovce, nebýt součástí něčeho omezujícího. Je na každém z Vás jak toto všechno si přeberete. Nelze říkat jednoznačně, že rok 2018 by byl horším rokem a , že nebude na růžích ustláno. Já jsem zastánce toho, že každý má vlastní život a sám si ho také do jisté míry řídí sám.

Abych Vás trochu navnadila, vstupujeme do roku podle čínské astrologie do roku PSA. Do roku zemského / zemitého psa. Ta zem – zemitost psa je zase trochu o diktatuře, o přízemnosti a jisté diktatuře, ale pes jako takový je skvělé znamení.

Budete hodně řešit rodinné vztahy obecně a to všichni. Jestliže jste měli pocit, že Vás rodina zanedbává anebo naopak Vy jí. Budete stmelovat rodinu a své přátelé. Budete rodinu bránit proti špatnostem zvenčí. Budete mnohem silnějším rozhodnějším rodičem, nebo i nadřízeným. Nemělo by to však sklouznout do diktatury a omezování. Budete však schopni lépe jí řídit, vést svou rodinu správným směrem. Dokonce nebudete ani zanedbávat své zdraví. Budete se hodně zajímat o dobrou a vyváženou přírodní stravu. Je to hodně odvozeno od tohoto znamení. Pes si dává pozor co s ní, bývá mlsný, ale nenechal by se jen tak otrávit. Pes chrání svou vlastní rodinu a má velké sociální cítění, stejně jako onen vlk v něm co stále dříme.

Rok 2018 bude vhodný na začátky v podnikání a neměly byste se bát do toho jít. Tyto cesty budou otevřené všem, kdo se nebojí a chtějí něco nového zkusit.

Nezadané lidi může čekat osudové seznámení s novým partnerem, ale také je i dost možné, že se navážou staré vztahy, které se kdysi dávno rozvázali za nějakých okolností. Dělá to tam hodně ta osmička na konci. Vracejí se k sobě duše, partnerské duše – kde ještě není něco do vyřešeného. Je možné, že Vás váš bývalý partner znovu osloví a bude chtít se s vámi sejít a je dost možné, že s toho vznikne krásný nový vztah, kde se věci vyřeší a dají nový směr.

Rok 2018 bude plný překvapení a nových zajímavých situací, těžkých i těch lehčích.

Znamení Pannen, Blíženců, Ryb a Štírů se ve větší míře můžou těšit novým vztahům a nebo právě vztahům obnoveným.

Lvi, Býci a Berani budou většinou řešit nové zaměstnání a také nový přirůstek do rodiny, děti a vnoučata.

Znamení Střelců, Raků, Ryb budou většinou řešit vlastní identitu, většinou najdou směr půjdou si za tím co opravdu chtějí. Nebudou se chtít omezovat.

Kozorohové to v tomto směru budou mít těžším rokem, a to zejména muži. Ti se budou muset často vyrovnávat se špatným rozhodnutím, které udělali v minulých letech a jestliže někomu ukřivdili a omezovali jej, budou právě oni nejvíce pod vlivem onoho omezujícího Saturna. Obecně Kozorohové ženy získají nějakou ovitou, či finanční zázemí ve formě nové práce nebo nového vztahu,

Štíři, Berani, Vodnáři budou hodně řešit své děti, nebo obecně vztahy ve své rodině.

Vodnáři jako takový budou řešit hodně svůj přístup k zodpovědnosti k práci, zaměstnáni a penězům, mohou také v novém roce procházet změnou ve vztahu. Budou se muset učit zdvořilejšímu chování ve vztahu i zaměstnání, či skupině lidí. Rok 2018 bude pro ně takovou prověrkou.

Samozřejmě každý jsme nastavený malinko jinak a pro detailní Astro vhled člověk musí znát i konjunkce narození samotné osoby, aby mohl s větší pravděpodobností mu sestavit Astro vhled na míru. Doufám však, že se na nový rok 2018 těšíte a že nebude nic čeho byste se měli bát. Život není o strachu a bolesti, ale o poznání a o tom najít v sobě silného zdravého ducha.

Já Vám všem přeji překrásný Nový rok, aby jste našli v novém roce 2018 všechno co jste hledali.

Charakter znamení Psa

Pes je uzavřený, bdělý, k neznámým a novým lidem vrcholně nedůvěřivý. Je krajně tvrdohlavý. Má sklon utápět se ve zcela nedůležitých věcech a drobnostech. Je tak trochu blázen, ale jeho dobrý čich a kritický duch ho chrání před nejhorším. Povrchně pozorován, jeví se Pes chladnokrevným, ale tento dojem většinou klame. Je jenom velmi nejistý a bez ustání pochybuje o vlastních pocitech i pocitech ostatních. Přes tyto vady má Pes skutečně nejušlechtilejší vlastnosti lidské povahy. Je loajální, věrný, čestný, poctivý a vědom si svých povinností. Jako přítel je absolutně spolehlivý. Ve společnosti se pohybuje a vyjadřuje většinou nemotorně, vypráví banality. Zřídka kdy se skutečně zalíbí, ale je inteligentní a pozorný posluchač, čímž získává oblibu přátel. Dělá vše pro druhé, svou obětavostí, která jde až do sebezapření a často se sám poškozuje na úkor druhých. Pes nevisí na penězích, je pokorný a velkorysý, materiální výhody ho nezajímají a snadno se jich zříká ve prospěch druhých. Pes, ať si zvolí jakékoliv povolání, věnuje se mu s idealismem a veškerou svou energií. Také v lásce je Pes otevřený, silný a zejména čestný. Má s ní ale velké problémy.

S láskou Dariya Iczková

Zdroj: http://ceskytarot.blog.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk