Come Carpentier: Pořad o UFO ve Francii

180
Foto: Pavel Roško

21. května 2014 byl odvysílán hodinový pořad o UFO ve francouzské televizi La 6, na šestém TV kanále. Byla to série rozhovorů pilotů, svědeckých expertů, vojenských a civilních úřadů ve Francii, Belgii a USA, který ukazoval mnoho důkazů a závěrů o tom, že tento jev je mimozemského původu.

Ačkoli výpovědi včetně důkazů, že francouzské letectvo přenáší jaderné zbraně, které byly sledovány UFO a že mnoho vlád učinilo svá vyšetřování, kde došly k závěru, že tyto mimozemské objekty byly pod inteligentní kontrolou a mnohem technologicky vyspělejší, než co my známe, pořad nezmiňoval ani jeden případ setkání s piloty letadel ani setkání s bytostmi.

Jedním ze zmíněných byl Fife Symington, který hovořil o známých světlech nad Phoenixem z roku 1993. Případu byla věnována velká pozornost, kde byly i svědecké výpovědi a mnoho svědků. Symington na kameru uvedl, že učinil svá soukromá šetření a zjistil, že z blízké letecké základny se zvedly dvě stíhačky, aby se pokusily neznámý objekt identifikovat a objevit důvod jeho návštěvy, avšak nebyly schopni zjistit vůbec nic z jeho mise.

Závěr pořadu byl věnován jednomu z francouzských astronautů, který řekl, že je dobře známo a úředně uznáno, že mimozemská plavidla existují a že veškeré naše vesmírné mise mají záměr pokusit se o mimozemském životě ve vesmíru zjistit něco více. Bylo zdůrazněno, že vzhledem k vesmírnému věku je přirozené ujistit se, že jisté inteligentní formy života by mohly být mnoho miliónů let staré a mnohem vyspělejší než člověk.
Jedná se tedy o jedno z mnoha úsilí informovat veřejnost a tiše uznat situaci a obeznámit s tím lidstvo, aniž by se toho odhalilo příliš.

Come Carpentier, Exopolitics Institute
Zdroj: http://programme-tv.orange.fr/…tml
Překlad: Karel Rašín

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk