Co se odehrálo 21. 12. 2016?

179
Foto: Pixabay.com

Naši milovaní, slíbily jsme, že prozradíme místo, kde již od 21. 12. 2016 plně proudí otevřené portály světla Nové doby. 21. 12. 2016 se Kačenka vypravila, podle pokynů Boha a bytostí světla, do Prahy na Karlův most, aby tam u sochy Ježíše, se svým čistým záměrem v srdci, zavřela přesně v 11:44 hod. pět bran staré doby a otevřela pět portálů Nové doby, a to kódy, které jí byly sděleny Bohem. Jedním kódem k otevření bylo číslo 9. Tento kód nosí a je Kačenka, jakožto druhý příchod Kristova vědomí.

Přítomní byli bytosti světla, archandělé, mistři nanebevzatí, pomocníčci světla, bytosti živlů, bytost Českého národa, bytost Karlova mostu, bytost Země. Přišel Ježíš, panna Marie a další a další. S tím nejčistším láskyplným záměrem samotný Ježíš za pomoci Boží vložil do nitra Země, do samotného vědomí Země, srdce Krista, srdce Boha, které splynulo se srdcem naší matičky Země.

V momentě, kdy se otevřely portály Nové doby, tak z tohoto Kristova srdce v samotném nitru naší planety vytryskl mohutný vodotrysk duhových barev, energií Božího posunu a čistoty samotného Boha, znovuzrození a vzestupu, který následovně zahalil celý svět.

Celá Země se rozzářila a andělé i láskyplné mimozemské bytosti, kteří nás ochraňují, se semkli okolo celé planety v jednu zářící energii, která se propojila se Zemí. Aktivovaly se a otevřely veškeré brány k propojení a sjednocení. Tyto energie tu jsou pro celé lidstvo, pro všechny, pro pracovníky světla, kteří si začnou rozpomínat, co v sobě nesou pro pomoc planetě, pro vzestup, pro lidstvo. Začnou otevírat oči a pomáhat. S tím nejčistším záměrem vykročí na pomoc sobě i druhým, sjednotí sebe do rovnováhy mezi sebou, nebem a Zemí. Jejich fyzická a duchovní těla se začnou propojovat. Jejich tělo, duše i mysl budou v rovnováze a budou plně propojené ze středem vesmíru. Tyto energie napomůžou nejenom Zemi, ale celému Vesmíru.

Teď už stačí naší čistou myslí, srdcem i tělem, ve společné tvorbě a ruku v ruce vytvořit na Zemi místo, jaké si budeme přát, kde již nikdo nikdy nebude trpět, nebude nemocný ani nešťastný, které se stane rájem pro každou bytost lásky.

Vaše prozření andělů wink http://www.prozreniandelu.cz/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk