Celia Fenn: Slunovratová kosmická světelná bouře

143
Foto: Pixabay.com

V úterý projdeme Branou 12:12, poslední branou v sérii Trojice Bran, dokončující spirálu, která začala 8. 8. v srpnu. Určitě souhlasíte, že to byly intenzivní měsíce. Asi se jako já těšíte na završení v následujících dvou týdnech.

12:12 bude bodem, ve kterém se začne formovat Spojení vaší Duše a jejího poslání do vaší Reality. Nemusí to být zřejmé, může se jednat pouze o náznak nebo pocit. Netlačte to přes ego. Jednoduše to nechte rozvinout ve vaší časové spirále.

18. a 19. prosince nás čekají další dva “silové body“ v časoprostoru Nové Země.

18. 12. je Novoluní ve Střelci na 26°31′.

19. 12. dojde k Zemsko-Galaktickému vyrovnání na 27°06′ ve Střelci. To znamená, že tyto dvě události jsou v konjunkci a vyšlou silné záření “nových“ Světelných Kódů z Galaktického Středu jak budeme postupovat směrem ke Slunovratu 21.12.

V této době se Země dostává také do souladu s tmavým mrakem kosmické hmoty nazvané “Velká Trhlina“ nebo “Temná Trhlina“ ve Střelci. To je místo a čas velké síly a potenciálu podobnému Kosmické Světelné Bouři. Je to čas potenciálu Kosmu a Duše kdy se formuje a rodí to, co má být.

Pokud máte pocit, že žijete v době velké turbulence, něco jako Kosmické Bouře, vážně máte pravdu.

Svezte se na Bouři s důvěrou a opatrností.

Zůstaňte ve svém středu.

Soustřeďte se na přítomný okamžik.

Ujistěte se, že máte vše co potřebujete abyste tuto bouři překonali.

Soustřeďte se na to, co budete tvořit až se zhoupnete na Časové Spirále do začátku druhé části tvoření a manifestace vaší Nové Reality v roce 2018.

Je to nejpožehnanější a nejposvátnější období v Kalendáři Posvátného Roku na Planetě Zemi.

Celia Fenn

www.starchildglobal.com
Překlad: Taunia Atiriamin
www.slunecnabrana.eu

Celia Fenn: Prosincový zimní slunovrat

Vyvrcholení prvního cyklu posvátného roku, který začal letos v červenci (Planetární Nový rok – viz odkaz níže.
http://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=2256:aa-michael&catid=37:pijata-vnitni-cestou&Itemid=128

Potenciál, který byl v té době projeven Svatým novým rokem, je připraven se manifestovat, jak se přesouváme do druhého cyklu, který začíná Bránou Vodnáře a Zatměními v lednu a únoru (2018).

Když oslavujeme tento posvátný okamžik “zastavení”, dovolme si být “v tomto okamžiku”, v TEĎ a oslavme naši Nekonečnou a Soucitnou povahu a naše ztělesnění Božské lásky. Světlo Znovuzrození na severu i na jihu je plně vyjádřeno. Nechť diamantové světlo nadále od vás září!

překlad: Láďa M.

zdroj: http://starchildglobal.com/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk