Arnošt Vašíček: Planeta záhad – Neznámé síly

153

Dokument o skrytých tajemstvích naší planety z roku 1996. Známý autor a badatel tentokrát zavádí diváky do mnohdy velmi odlehlých koutů pěti světadílů a řady ostrovů v Tichomoří a v Indickém oceánu, včetně ostrova Velikonočního. Ze svých výprav přináší množství překvapivých důkazů o tajemné minulosti lidstva, o starověkých i současných kontaktech s mimozemskými civilizacemi a také o doposud neobjasněných nadpřirozených jevech a úkazech. Mimo jiné představuje mumie a kosterní ostatky neznámých humanoidních tvorů z Peru, Mexika a Indie, snímky tajemné kovové bytosti z Čech, záhadné artefakty ztracených civilizací, utajované rituály primitivních kmenů a ojedinělé záběry zjevení, duchů a přízraků.

1. POD MASKOU BOHŮ (Strážci nebes – Potomci vesmířanů – Příchozí z hvězd)
2. NEVYSVĚTLITELNÉ OBJEVY (Ztracené civilizace . Podivné vzpoury – Stopy odnikud – Fantastické kuriozity – Zapomenuté vynálezy – Obrazce v obilí)
3. SVĚTCI TANČÍ SE SMRTI (Neviditelní vrazi – Návraty z říše mrtvých – Magické lebky – Pod knutou extáze)
4. BYTOSTI ODJINUD (Trůny obrů – Podezřelí cizinci – Příliš malí pro život – V zajetí mutantů – Žízeň po krvi)
5. NEZNÁMÉ SÍLY (Tajemná zmizení – Svědectví ze záhrobí – Strašidelné domy – Čarovná moc many)
6. SVATYNĚ DÉMONŮ (Tajemný pravěk – Podivné hroby – Nerozluštěná písma – Kamenné hádanky – Nedobytné poklady)
7. ZKÁZY A ZÁZRAKY (S puncem prokletí – Neuvěřitelní jasnovidci – Tajuplné obrazy – Mariánská zjevení – Nezničitelné svátosti)
8. DOBŘE UTAJENÉ PŘÍŠERY (Monstra z hlubin – Nestvůry z temnot dávnověku – Zvířata v rolích jasnovidců)

Zdroj: YouTube.com, Nantosuelta Diblík

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk