Anunnaki versus Ilumináti

202
Foto: Pixabay.com

Rozhlasové vysílání 2012 – moderátoři: “Vyzvali jsme vás, abyste hlasovali mezi zprávami a zde je vítězná zpráva: V našem slunečním systému existuje velké skryté nebeské těleso. Narůstá množství důkazů, že buď hnědý trpaslík anebo obří plynná planeta číhá na nejvzdálenějším místě našeho slunenčího systému, daleko za planetou Pluto.”

Podle britských novin The Independent je tento objekt čtyřikrát větší než Jupiter! Experti říkají, že přítomnost takovéhoto masivního objektu by mohla vysvětlit, proč pochází jistá skupina komet právě z tohoto směru.

Host rozhlasového pořadu

“…od lidí z Pentagonu jsem slyšel určité věci… jakýsi šum či zvěst… tajemství ze všech tajemství největší je v Pentagonu to, že sumerští bohové se vracejí… a proto se odvolávají na oblast, která je zde…(ukazuje na Střední východ na mapě).“

Reportéři

“Páni…můžete to zopakovat znova, pro případ, že to někomu uniklo? Ta zvěst je, že co…?”

Host rozhlasového pořadu

“No, v Pentagonu, ve vojenských kruzích, jsou ti, kdož vědí o zakrývání… nějak se tam špitá o návratu sumerských bohů a mluví se o tom, čemu se říká mimozemšťané nebo padlí andělé, kteří se navracejí na Střední východ, do oblasti Sumeru. Jsou to Anunnaki.”

Redakce české exopolitiky: V originálním videu následuje dále podle našeho názoru jakási poněkud naivní, jednostranná a zavádějící interpretace této možné situace návratu Anunnaki:

Tito bohové se vracejí, nikoli proto, že podnikají invazi. Začali s trochou, jak s namátkovým, tak s pečlivě naplánovaným masovým pozorováním. Brzy se nás tato „událost“ bude osobně týkat a Anunnaki se v masovém měřítku vrátí. Setkáme se s našimi tvůrci, s našimi předky a náš svět se probudí ze snu sirotčince (orphanage), aby si vzpomněl na naše rodiče, naše strážce.

Nejsou to vetřelci. Již tu byli dlouhou dobu předtím, než jsme vůbec existovali a jsou to opravdoví bohové na rozdíl od toho, co nám vnucují zábavné programy v médiích, abychom si mysleli. Oni existují. Elita lidí na Zemi nepředstírá existenci UFO a mimozemšťanů. Naopak, manipulují nás strachem a nenávistí k navracejím se bohům, spíše, než abychom je vítali za to, čím skutečně jsou: našimi zachránci. Neboť tito bohové zničí Řád nového světa (NWO).

Protože jsou proti podvodu, přijdou a zničí vojenské základny, zvláště podzemní základny a vláda elity kontrolující Zemi bude vyhlašovat, že jsme napadeni. Ale pravda je taková, že budou zákeřní mezinárodní bankéři ve válce a že všechny jejich vládní loutky budou zničeny. Žádný civilista nebude jejich cílem. Mocná elita bude zcela vyhlazena a pokorní lidé – jako jsme my – zdědí Zemi.

Jsou to bytosti, které jsou znechuceny tím, jak je svět řízen a jak se s masami lidí zachází. Anunnaki systematicky odzbrojují; blokují, deaktivují a ničí jaderné zbraně všeho druhu po celém světě. Dokonce začali od 26. září 2011 útočit na podzemní základny, což způsobuje účinky na povrchu země ve formě zemětřesení. Tyto bytosti jsou zde, aby převzaly moc nad elitami z New World Order a daly ji zpět do rukou lidí.

FEMA (federální agentura krizového mamagementu) hraje životní úlohu v New World Order. Až se vrátí bohové, nastane zmatek, smrt a destrukce a možná ekologická katastrofa s vyhynutím druhu. Právě proto FEMA připravuje rakve a vazební tábory pro americké občany a právě proto FEMA se jednoznačně připravuje na vyhlášení stanného práva. Právě proto také FEMA cvičí tak zvanou „mimozemskou invazi“. A když bohové začnou slušně, FEMA vás přinutí si myslet, že Země je napadena nepřátelskými mimozemšťany a že FEMA má na srdci vás nejlepší zájem.

Avšak oni nebudou nájezdníci, ale zachránci. Než aby FEMA vyvíjela strategii, jak vám pomoci, již tam máte svou rakev. Je to „falešná mimozemská invaze“ PSYOP (psychologické operace). Nebude žádná mimozemská/UFO invaze…. Na rozdíl od neprobuzené masy si nebudete bláznivě myslet, že nás napadají nepřátelští mimozemšťané, když se vracejí Elohim. Ale Elohim jsou skuteční a nejsou útočníky. Jejich vůdce je všemocný a jediný skutečný Elohim, náš pán YHVH.

https://www.youtube.com/…ZYs

Překlad: Karel a Dana Rašínovi
Více zde: http://www.exopolitika.cz/…ti/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk