Antalii: Energie srdce

384
Foto: z archivu autorky

Vnímej své srdce, střed hrudi, srdeční čakru. Lidská bytost má velkou sílu a potenciál v této oblasti. Sílu a zároveň něhu a jemnost…

Veškeré situace můžeš přefiltrovat přes tuto oblast a nechat je přeměnit. Vdechni je do oblasti hrudníku, vnímej jak se spojují se světlem, prosvětlují a ven vycházejí v nové, čisté, láskyplné verzi.

Můžeš si zde představit i krystal, diamant, Slunce a jak se v něm vše mění a ven vychází obnovené. Krystal můžeš vnímat i před srdeční oblastí a vidět jak do něj z Vesmíru, ze Slunce, ze Zdroje proudí velké množství paprsků, realit, možností. Nech projít krystalem tu možnost, která je v tuto chvíli pro Tebe a všechny zúčastněné v souladu s energií srdce.

Každý den jdi vědomě do této oblasti, každý den zde vědomě dýchej, uvědom si centrum v hrudi. Stačí chvilka, když se probouzíš, když jedeš v autobuse, vlaku, když se procházíš v parku, když usínáš.

Když máš z něčeho radost, tak ten pocit vdechni do hrudi. Miluješ hory? Vdechni zde hory. Miluješ moře? Vdechni moře… Miluješ Slunce? Vdechni ho srdcem a nech odtud rozlít do celého svého těla. Vdechuj květiny, vůně, barvy, krystaly, hudbu, hrající si děti, zvířata, která odpočívají, oblíbený parfém, přírodu, vesmír, hvězdy, nebe.

Vnímej, jak oblast Tvé hrudi září, tryskají z ní do všech stran barevné, duhové, zlaté, diamantové i jiné paprsky. Cítíš zde hřejivý, vibrující a hladivý pocit.

Vnímej srdce, jako bránu ke své duši. Komunikuj s ní… Co jí dělá radost, s jakými lidmi by se ráda setkala, co by ráda tvořila, dělala, jaká místa navštívila? Nepřemýšlej o tom a jdi do toho…

Jsi nyní lidská bytost, jejíž největší síla i jemnost se nachází v srdeční čakře. Tvoř z tohoto místa, tvoř z radosti, tvoř ze světla, tvoř z této síly i jemnosti, tvoř z této energie a předávej ji skrz sebe dále. Nečekej, že se Ti tato energie vrátí, ale buď mile překvapen-a, když se tak stane. ;-) Neočekávej nic, jen buď, žij, tvoř, raduj se, sdílej, spojuj se s lidmi, kteří také tvoří srdcem a znásobuj tak tuto energii.

Energii, která jako světelný maják svítí přes všechny dimenze daleko do Vesmíru i hluboko do Země.

Ponoř se do svého srdce celou svou bytostí, vnímej jeho vůni a miluj se…

S láskou – Antalii

Autor: Ivona Antalii
Zdroj: http://www.kliceksrdci.cz/news/antalii-energie-srdce/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk