Anna Devátá: Mimořádná informace

312
Foto: Pixabay.com

Vážení a milí, mnozí z vás mi píší emaily ohledně aktuální situace. Děkuji za ně a za to, jak smýšlíte v této nelehké době. Rozhodla jsem se tedy shrnout několik informací, na které se ptáte, a podělit se o ně s vámi se všemi.

Mám radost, že většina z vás přemýšlí o ročních a měsíčních kartách i zpětně a vrací se k nim. Těm, kteří tak ještě neučinili, se doporučuji vrátit ke kartě na rok 2020, kde nás Osmička pentaklů nabádala k vybudování osobní stability a jistot. Protože jak jsem upozorňovala, v roce 2020 bude silně docházet k boření dosavadních jistot a to, jak se přitom zachováme, bude ukázka naší skutečné podoby. A o to vlastně celé jde. Celá pandemie zachvacující svět je taková „záchrana“. Záchrana nás všech před totálním selháním, před naprostou temnotou a před tím vším, co se našim duším nezdá, ale nic s tím neděláme. Právě v tuto dobu jsme a věřte, že ještě budeme, nuceni ukázat svou pravou tvář. Jak se zachováme, jak smýšlíme, jak nazíráme na ostatní jedince, jak pomáháme, co vyzařujeme, nebo i naopak, jak se strachujeme a konečně, co s námi ten ochromující strach a mediální masáže udělají. Myslím teď skutečně s námi, s naší podstatou.

To, co vdechujeme, je vzduch kolektivu. Jeden vydechne a druhý vydechovaný vzduch nadechne. Spolu s ním i částečky energie dotyčného, a tak to jde dál a dál a my si předáváme právě onu kolektivní energii. A čím vzduch vdechujeme? Plícemi. A o těch to přeci celé aktuálně je. Proto se aktuální dění dotýká celého světa a všech lidí.

Čili začněme u sebe a svého postoje, přejděme k blízkým lidem kolem sebe a pomalu se poohlížejme dál. Březnu vládne Devítka pohárů, která symbolizuje reflexi a uzavírání určitých témat. Bylo by dobré celou touto zkouškou projít a již se poučit jako lidstvo a nechat to těžké za sebou. Přemýšlejme, co můžeme nabídnout a co získat.

Spousta lidí několik let zpátky říkávala, že se musí něco stát, že něco přijde, že to takhle už nejde dál… Pamatujete? Možná i vy sami jste k nim patřili. A o tom je také toto období. Naše ega se mají strachovat, naše těla se mají bát a naše duše vidí příležitost. Proto je březen měsícem splněných přání naší duše. Duše vnímá možnost pochopení a růstu. Najednou jsme odstřiženi, izolováni a trávíme čas buď zcela sami nebo pospolu v úzkém kruhu. I zde doporučuji sledovat, co to s námi dělá, jak reagujeme a co očekáváme. Využijme čas, který nám byl dán, pro sebe, své myšlenky a pro naše blízké.

Pokud se cítíte špatně psychicky, doporučuji vám vrátit se k nahrávkám či poznámkách z našich sezení. Píšete mi sami, jak Vám pomůže poslechnout si znovu nahrávku. Vibračně se totiž vyladíte opět na onu požadovanou energii. Jsem moc ráda, že vám to pomáhá.

I přes těžkosti, které nám toto období přináší, se dějí stále krásné věci. Všímejme si jich.

Přeji nám všem hodně sil a kuráže. Ať lidstvo už konečně učiní ten významný krok správným směrem.

MgA. Anna Devátá, výklad tarotových karet
Zdroj: http://www.tarot-ad.cz/index.php?page=terapie_formou_tarotovych_karet

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk