Angelina Hamalová: Žiji si svůj sen jako rádkyně pomoci lidem na jejich životní cestě

867

Angelina Hamalová je původní profesí úspěšná módní stylistka, od svého mládí maluje léčivé energetické obrázky a intenzivně se zajímá o svůj duchovní rozvoj. Více než 10 let se také profesně zabývá numerologií, astrologií a pořádáním seminářů. O trpkých zkušenostech ze svého soukromého partnerského života nyní vydala knihu. Její osud jí přichystal do cesty hodně životních překážek, jenž svou vlastní vůlí všechny dokázala překonat. Po krátké přestávce nyní našla svůj smysl života.

1. Angelino, představte se nám, čemu se přesně věnujete?

Specializuji se na malování energetických obrázků, zpracovávám osobní numerologické rozbory, astrologické náhledy, pořádám speciální semináře, které se týkají oblasti duchovního rozvoje a partnerských vztahů. Nedávno jsem vydala zajímavou a poučnou knihu s názvem ,,Angelina, dar z nebes“.

2. Jak jste se dostala k numerologii a dalším alternativním směrům?

Odmalička jsem cítila, že můj smysl tady být je mnohem hlubší, než jen chodit do práce, mít rodinu a pomalu zestárnout. Postupně od 18 let věku jsem se přes malování energetických obrázků začala také zajímat o další alternativní směry. Nejcennější zkušeností pak pro mě byl život v zahraničí. Po návratu zpět do České republiky se mi otevřely další životní obzory a já začala studovat numerologii a astrologii až do hloubky. Všechny své nově nabyté znalosti jsem si ověřovala nejdříve u své rodiny, známých a pak na doporučení pro úplně cizí lidi. Ten úžas překvapeného klienta nad mým vypracovaným podrobným rozborem se ani slovy nedá popsat.

3. Víme, že jste právě vydala knihu ,,Angelina, dar z nebes“, mohla byste ji našim čtenářům přiblížit?

Tato kniha nahlíží do mého soukromí v období několika let a čtenářům nastíní to nejdůležitější, co mě vlastně navedlo na nynější cestu pomoci lidem. Mé důležité zkušenosti jsou předány právě v oblastech mezilidských vztahů a poučné informace se některých věcí vyvarovat. Velice krásným příběhem je tam pojata nesvoboda, manipulace a hlavně podvědomé ovládání.

Cílem bylo ukázat v jednoduchém a poutavém povídání pravé životní hodnoty, jako je zdraví, štěstí, láska atd. Spousta lidí má v dnešní době pocit, že se mají špatně, ale přitom si stačí uvědomit hlavní hodnoty a pak jim dojde to, že to nejcennější vlastně už mají.

4. Co všechno nám numerologie a astrologie může prozradit?

Numerologie je věda čísel, která prozradí spoustu zajímavého od osobního charakteru, směr životní cesty až po Vaše stinné stránky. Klienta lze v jednotlivých fázích života dopředu informovat, co bude řešit a čeho se vyvarovat. Je to taková pomůcka na cestě životem a je již na nás, zda ji využijeme. Každý jsme originál a každý máme svůj životní scénář.

Astrologie je více zaměřená do hloubky a lze se z ní dozvědět niterní povahový charakter a vnitřní hloubku Vaší duše. Lze získat i cenné informace ohledně pracovní příležitosti, vztahům k autoritám, zdravotní stránku a její včasnou prevenci. Velice zajímavě ukáže karmické dluhy z minulosti, na kterých daný jedinec má zapracovat, aby se již neopakovaly. Je to pomůcka k pochopení sebe sama a zkvalitnění života.

5. Zaujalo mě, že nabízíte zcela jiné numerologické rozbory, než které standardně znám, v čem jsou ty Vaše jiné?

Já sama jsem ze začátku mé cesty využila schopnosti odborníků v této oblasti a často mi do rukou přišly jen obecné informace z několikastránkových popisů, kterým jsem nerozuměla. Kvalita se lišila od kvantity a několikrát tyto informace byly jen přepisované z programů nebo z internetu. Po přečtení těchto textů jsem cítila v sobě zmatek a neodnesla jsem si z toho nic.

Měla jsem možnost se učit od těch nejzkušenějších, ale hlavně jsem si vše ověřovala sama přes daný rozbor s klientem v praxi. Tudíž mé rozbory jsou pro klienty na míru a uvádím to nejpodstatnější, co mají pochopit.

6. Kdo Vás nejvíce vyhledává? Na co se Vás lidé nejčastěji ptají?

Nejvíce mě vyhledávají ženy i muži, kteří chtějí lépe porozumět sobě a svým pocitům. Každý máme intuici, ale kterou zbytečně potlačujeme ve svém denním životě. Někdy stačí opravdu málo a klientovi vše zapadne do pomyslné životní skládačky a začíná jiný život. Je to citlivá psychologie a empatie zároveň. Každý v tom objeví zrovna to, co potřebuje aktuálně řešit. Tím se objeví ztracená chuť do života a obnoví se tím životní síla.

Mezi mé klienty patří i maminky, které chtějí vědět vlohy svého dítěte, aby je mohly správně vést. Důležité je vždy komunikovat s dítětem o jeho přáních, snech a ne striktně mu něco vnutit. Je nutné k tomu přistupovat vždycky empaticky a se zachováním svobodného rozhodnutí malého človíčka.

7. Využíváte numerologii i sama pro sebe?

Ano, já sama pro sebe s numerologií pracuji každý den. Je to taková příručka na každý den. Vždycky tam něco nového objevíte, abyste lépe pochopili sami sebe.

8. Vidíte nějaký rozdíl mezi numerologem a věštcem?

Numerolog pracuje na základě vibrací čísel, které jsou podložené mnohaletou praxí. Věštec je člověk, kterému chodí různé myšlenky od duchovních rádců, ale ne vždy mohou být ty správné.

9. Věnujete se i něčemu jinému než tvorbě numerologických rozborů?

Od 18 let maluji energetické obrázky, postupně jsem k tomu přidala alternativní směry astrologie, psaní a pořádání seminářů. Ke všemu je potřeba duchovně dozrát.

10. Kdybyste měla popsat vzorce partnerských vztahů, v čem vidíte důsledek toho, že se každé druhé manželství rozvádí? Co byste jim poradila?

Ono se to tu v pár větách napsat nelze. Všichni máme v sobě vzpomínky na zastaralé vzorce chování našich babiček a prababiček. Nechápeme, že oni spolu vydrželi spoustu let, ale nová generace již nemá tu trpělivost. Většinou tento názor poslouchám od mužů, kteří by chtěli mít stále poslušnou manželku, jako byla jejich matka či babička. Dříve opravdu žili lidé jinak a doba války je již minulostí.

Dnešní ženy se chtějí také rozvíjet ve svých zálibách, jako muži a hlavně mít od povinností čas i na sebe. Pokud oba partneři pracují, tak by si měli společně rozdělit i starost o domácnost a výchovu dětí. Není to již výsadou ženy, jak tomu bylo donedávna samozřejmostí.

Při mé práci potkávám naopak i muže, kteří jsou v domácích pracích plně soběstační a hledají hodnoty ženy úplně v něčem jiném a to nemyslím právě v milování.

Pokud by Vás zajímalo více toto téma probrat do hloubky, ráda Vás zvu v září na můj zajímavý seminář o vztazích.

11. Co Vám dává a v čem vidíte smysl Vaší práce?

Žiji si svůj sen jako rádkyně pomoci lidem na jejich životní cestě. Nadšení klienti jsou pak mou zpětnou vazbou, že má cesta je ta pravá.

12. Kde Vás v nejbližší době můžeme vidět?

V nejbližší době mě můžete vidět na mém semináři dne 24. 9. 2016 na téma Šťastný vztah, který najdete na mých stránkách www.angelinahamalova.cz . Vše důležité ohledně vztahů probereme do podrobností. Těším se na Vás!

13. Co byste na závěr chtěla našim čtenářům vzkázat?

Chtěla bych jim vzkázat, ať nikdy život nevzdávají bez snahy něco změnit. Je několik způsobů, jak to vyhrát, ale je potřeba překonat počáteční nechuť a strach z nového. Všem lidem přeji, aby si našli své poslání a rozvíjeli ho. Radost a štěstí tak prostoupí celou naši planetu a všem se bude dařit lépe.

Děkuji za rozhovor.

Redakční materiál

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk