Adyashanti: Vnitřní moudrost je náš vnitřní učitel – přijetí naší skutečné nezávislosti

140
Foto: Dollarphotoclub.com

Jeden ze způsobů, jak zhodnotit, jestli je nějaké duchovní učení dobré nebo ne, spočívá v tom, podívat se na to, nakolik vám pomáhá naslouchat vaší vlastní vnitřní moudrosti.

Vaše vnitřní moudrost vám napoví, jestli jste se nevychýlili ze své rovnováhy, jestli jste ze své cesty nesešli trochu moc doprava, nebo naopak doleva.

Skutečné duchovní učení nikoho nepřipravuje o jeho nezávislost. Nežádá po nás, abychom se vzdali zdravého selského rozumu. Ano, nelpěte na svých soudech, nedržte se svých omezených názoru, ale také se nevzdávejte vlastní autority, protože každý – a to od samého počátku hledání svobody – má vnitřní smysl pro pravdu a intuitivně vnímá, co je skutečné, a co ne.

Dobré duchovní učení může být těžké najít, ale pomůže vám v tom, abyste vybrousili svoji vlastní pravdu – pomůže vám ztišit se a naslouchat do hloubky, otevřít se natolik, až začnete cítit, jak vám život poskytuje informace. To je vaše vnitřní moudrost. To je váš vnitřní učitel a je to začátek přijetí vaší skutečné nezávislosti.

Adyashanti
Pád do milosti

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 300 Kč, na 2 roky 600 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednavky@ipredplatne.sk