9. 9. 2016 – 9 – 9 – 9 = 9 – Ukončení tří projektů na planetě Zemi

608
Foto: Pixabay.com

Ahoj přátelé, sdílíme aktuální informace od Evy Puklové a Zdeňka Krejčíka:

Svou stálou duchovní prací včera zjistili, že pro planetu Zemi byly dány tři Projekty, které zítřejším dnem 9. 9. 2016 = 9 – 9 – 9 = 9 (devítka znamená dokončení) končí. Dnešní půlnocí přijde velká vlna energií a vibrací lásky a bylo by dobré do té doby zrušit si závazky, které jsme dali Zdroji v souvislosti s těmito projekty.

Jsou to projekty:

1. Dualita na planetě Zemi.

2. Mysl na planetě Zemi = totální ovládnutí svou myslí a tím odpojení od svého srdce a z toho vyplívající návrat do duality.

3. Člověk jako nástroj poznání na planetě Zemi = totální degradace lidské důstojnosti, abychom zakusili opravdu všechno.

Pro tyto projekty jsme se všichni jako služebníci světla s nadšením zavázali Zdroji.

Včerejším dnem zdroj spustil vlnu čištění těchto závazků a planetou letí obrovská vlna emocí spojených s těmito projekty.

Můžeme cítit hodně emocí, odpojení od srdce, že nám nic nefunguje, deprese, ztrátu smyslu života a čehokoliv…..atd.

Zdroj nám předal informaci, že bychom měli veškeré závazky, které se týkají těchto projektů, co nejdříve zrušit a mělo by se nám velmi ulevit. Zdroj sám tyto závazky plošně ruší. Z toho důvodu, že je zde stále svobodná vůle a tu ctí nejvíce, je třeba abychom tyto závazky, které jsme sami svobodně uzavřeli, také sami vědomě zrušili.

Možný způsob zrušení závazků – důležitý je záměr a být vědomě ve svém srdci, způsob je na vás:

Uvědomte si svou srdeční čakru (pro lepší procítění si můžete na srdce položit ruku) a proveďte alespoň sedm hlubokých nádechů a výdechů do srdeční čakry.

Při nádechu si v duchu říkejte a prociťujte „Já jsem“, při výdechu „Boží přítomnost“.

1. Zrušte veškeré bloky, které brání zrušení všech závazků souvisejícími se všemi třemi Projekty:

„Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce přijímám světlo i tmu své cesty“.

„Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce ruším a transformuji veškeré bloky a vše, co mi brání zrušit veškeré své závazky, které jsem dal/a Zdroji v souvislosti s projektem Dualita na planetě Zemi, Mysl na planetě Zemi a Člověk jako nástroj poznání na planetě Zemi, veškeré závazky normální, utajené, super utajené, zastíněné a v časoprostorových kapsách, v celém rozsahu a zcela vědomě ruším a transformuji tyto bloky, TEĎ“- pokud můžete, říkejte to celé nahlas, nebo alespoň to TEĎ a pak hned proveďte alespoň sedm hlubokých, vědomých nádechů a výdechů. Prociťte, otestujte si, kdy energie doběhne a pak přejděte k bodu 2.

2. Zrušte veškeré své závazky pro každý projekt zvlášť:

„Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce ruším a transformuji veškeré své závazky, které jsem dal/a Zdroji v souvislosti s projektem Dualita na planetě Zemi,veškeré závazky normální, utajené, super utajené, zastíněné a v časoprostorových kapsách, v celém rozsahu a zcela vědomě ruším a transformuji, TEĎ“…proveďte alespoň 7 hlubokých, vědomých nádechů a výdechů a prociťte, otestujte si, kdy energie doběhne a pak přejděte k dalšímu projektu níže.

„Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce ruším a transformuji veškeré své závazky, které jsem dal/a Zdroji v souvislosti s projektem Mysl na planetě Zemi, veškeré závazky normální, utajené, super utajené, zastíněné a v časoprostorových kapsách, v celém rozsahu a zcela vědomě ruším a transformuji, TEĎ“…proveďte alespoň 7 hlubokých, vědomých nádechů a výdechů a prociťte, otestujte si, kdy energie doběhne a pak přejděte k dalšímu projektu níže.

„Já jsem, já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce ruším a transformuji veškeré své závazky, které jsem dal/a Zdroji v souvislosti s projektem Člověk jako nástroj poznání na planetě Zemi, veškeré závazky normální, utajené, super utajené, zastíněné a v časoprostorových kapsách, v celém rozsahu a zcela vědomě ruším a transformuji, TEĎ“…proveďte alespoň 7 hlubokých, vědomých nádechů a výdechů a prociťte, otestujte si, kdy energie doběhne a pak přejděte k požehnání celému poznání níže.

„Já jsem ta mocná přítomnost boží ve mně a láskou svého srdce děkuji a žehnám celému tomuto hlubokému poznání , žehnám, žehnám TEĎ“…7 hlubokých, vědomých nádechů a výdechů.

Po tomto zrušení všech závazků by se vám mělo velmi ulevit.

S láskou předala Eva Puklová a Zdeněk Krejčík

Zdroj: http://transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=2038:dualita-na-planet-zemi&catid=37:pijata-vnitni-cestou&Itemid=128

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk