7 znamení, podle kterých víme, že na nás někdo myslí

405
Foto: Pixabay.com

Pocítili jste někdy ten zvláštní pocit, jako kdyby o vás mluvil nebo na vás myslel někdo, kdo právě není ve vaší blízkosti? Pravděpodobně ano.

Tyto zvláštní pocity v té či oné podobě už zažil asi opravdu každý. Už jste se zamysleli někdy nad tím, co může stát za touto zvláštní předtuchou?

Myslíme, že nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že pocit, jako kdyby na nás někdo myslel, jako kdyby o nás mluvil, má duševní, možná až duchovní základ. Objeví-li se u nás tento pocit, lze ho považovat za parapsychologický zážitek.

Všichni jsme schopni vnímat tato duševní či duchovní znamení, ale každý na jiné úrovni – naše schopnost vidět či cítit, že na nás někdo myslí, se může lišit.

Pokud jste zažili některé ze znamení, o kterých se dočtete dále v článku, vězte, že se jednalo o duchovní zážitek.

Tyto duchovní zážitky mohou mít různou podobu. Ať už je jejich podoba jakákoliv, vždy silně ovlivňují hlavně naši emocionální stránku osobnosti. Jak už jistě víte, svět tvoří energie stejně jako nás.

Každý náš pocit a myšlenka jsou nabité energií. A pokud se je naučíme vnímat opravdu do hloubky, pak pochopíme, že naše vědomí nemá žádné hranice.

7 „duchovních“ znamení, která prozrazují, že na nás někdo myslí:

1. Našli jsme bílé pírko

Bílá pírka jsou považována za symbol, který vypovídá o tom, že máme podvědomou touhu setkat se s někým, o koho jsme už přišli.

Bílé pírko je odkazem od této osoby a chce nám jím naznačit, že na nás myslí. Toto znamení nebo odkaz k nám přicházejí z druhého světa – nemůžeme je tedy poslat zpět, ale můžeme je s úctou přijmout.

2. Pociťujeme silné a ohromné ​​emoce, které si neumíme vysvětlit

Emoce, které lidé v souvislosti s námi pociťují, můžeme vnímat i my, pokud jsme dostatečně otevření působení energií. Čím je naše aura otevřenější, tím více emocí můžeme pociťovat.

Když někdo, kdo na nás myslí, k nám vysílá pozitivní emoce, cítíme se úžasně. Ale pokud jsou jeho pocity negativní, můžeme to pocítit opravdu tvrdě.

3. Znamení v našich snech

Lidé, kteří na nás často myslí, mají většinou schopnost ovlivňovat i naše sny, pokud jsou jejich myšlenky a energie dostatečně silné.

Uveďme si příklad: Pokud někdo, ke komu jsme přechovávali jen dobré pocity, na nás myslí, a hledá způsob, jak nám to dát najevo, dá nám o tom vědět v našem snu. Pro vesmír není nic nemožného.

4. Z ničeho nic nám někdo přijde na mysl

Pokud nám někdo z ničeho nic přijde na mysl, pravděpodobně na nás myslí taky. Děje se to proto, že naše podvědomí má schopnost vnímat myšlenky i druhých lidí.

Ve světě vše se vším souvisí – vzdálenost pro tyto duchovní odkazy není žádnou překážkou.

5. Mimovolní cukání nebo svědění oka

Jistěže, toto se často děje i bez nějakého hlubšího důvodu nebo prostě proto, že máme unavené a podrážděné oči.

Když nám však začne cukat okem jen tak z ničeho nic, a navíc ještě pociťujeme zvláštní emoce, to znamená, že na nás někdo myslí.

Podle toho, jaký to v nás vyvolá pocit, můžeme říci, zda jeho myšlenky o nás byly negativní nebo pozitivní.

Cukání či svědění oka jsou většinou znamením toho, že někdo o nás smýšlí negativně. Může se to projevovat jen na jednom, ale i na obou očích.

6. Zvláštní pocity na těle

Mohou mít například podobu, jako kdyby nám po zádech prošel nějaký vánek, duch nebo něco podobného.

Představa, že nás právě po zádech pohladil duch, je pro mnohé lidi trochu strašidelná, zajímavé však je, že když se nám to přihodí, vnímáme to příjemně a pociťujeme hluboký klid.

Tyto pocity na těle nám ve většině případů prozrazují, že někdo, koho máme rádi, na nás myslí jen v dobrém.

7. Pálení nebo mravenčení v uchu

O tomto znamení jste už asi slyšeli. Když někdo o nás mluví v naší nepřítomnosti, může se to někdy projevit mravenčením v našich uších.

Důvodem je znovu naše podvědomí – má schopnost vnímat i ty věci, které naše vědomá mysl nikdy nepostřehne.

Zdroj: https://mocvedomi.cz/7-znameni-podle-kterych-vime-ze-na-nas-nekdo-mysli/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz