7 kroků k tomu, abyste zvládli Zákon přitažlivosti ve vašem životě

524
Foto: Pixabay.com

Opět se další rok blíží ke konci a všichni tak trochu doufáme, že nový rok přinese opět něco pěkné. Rádi si dáváme různá předsevzetí, která chceme naplnit.

Zatímco hubnutí, jedení zdravé stravy, odvykání kouření jsou všechna fantastická předsevzetí, existuje jedna věc, kterou byste mohli udělat, aby se všechny vaše sny proměnili ve skutečnost. Je ní poselství, abyste zvládli Zákon přitažlivosti na příští rok.

Vesmír reaguje na vaše myšlenky a pocity a přináší vám přesně to, co se děje do vaší mysli. Bohužel, většina lidí přemýšlí a cítí to, co vidí ve skutečnosti. Vytváří to cyklus hněvu, deprese, nepřátelství a úzkosti.

Například se rozhněváte a vesmír vám doručí něco jiného, co vás rozzlobí. Pak zůstanete naštvaní a cyklus se opakuje.

Nebylo by lepší, kdybyste našli způsob, jak se cítit a přemýšlet pozitivně celý den, aby vám vesmír přinesl více věcí, které vám způsobí radost?

Pokud byste našli způsob, jak cítit a přemýšlet pozitivně bez ohledu na to, jaká je skutečnost, mohli byste zvládnout Zákon přitažlivosti a nová realita by se vám zdála taková, jakou byste si přáli.

Uvádíme vám 7 kroků, abyste si zajistili, že vaše nová realita se v příštím roce změní.

1. Změňte způsob myšlení

Mnozí z nás jsou přesvědčeni, že dobří lidé by měli tvrdě pracovat a dělat věci, které musí dělat. Pokud se budete přidržovat této víry, vesmír vám i nadále bude přinášet tvrdou práci a boj.

Namísto toho ukončete své projekty a přestaňte pracovat na tom, co se vám nelíbí, abyste si stanovili svou prioritu užívat si život alespoň několikrát za den.

Začněte se usmívat a smát. Nebojte se ukončit něco, co vám brání udělat něco zábavné.

Chcete-li zahrnout zábavu do svého života a mít plnohodnotný život, musíte odeslat vesmíru zprávu, že očekáváte zábavu a vzrušení!

2. Oslavujte každý den

Každý den si najděte trochu času na to, abyste udělali věci, které by vám přinesly pocit vděčnosti za požehnání ve vašem životě.

Zvykněte si děkovat vesmíru za požehnání, abyste si zajistili, aby vám přišlo více požehnání do života.

3. Dejte ostatním výhodu pochybovat

Může se zdát být jednoduché odpovědět urážlivými slovy a činy na hněv jiných lidí. Udělejte jim laskavost tím, že jim darujete výhodu pochybnosti.

Možná to řekli, protože jsou zaplaveni prací. Možná narazili právě na vás, protože se rozptýlili nějakou hroznou zprávou, kterou právě dostali.

Tento nový pohled na svět vám umožní dát si pauzu, ale co je nejdůležitější, budete se cítit lépe v dané situaci.

Je nesmírně důležité, jak se cítíte na to, abyste zvládli Zákon přitažlivosti.

4. Vypněte denní zprávy (vážně!)

Dnešní zprávy jsou plné toho, co se ve světě pokazilo.

Neexistuje žádný smysl naplnit se tímto druhem negativity. Omezte sledování zpráv nebo je úplně přestaňte sledovat.

5. Buďte každý den laskaví

Dostanete to, co dáte jiným. Podržte někomu dveře, překvapte druhou polovičku s pěkným dárkem nebo rozdávejte komplimenty a objetí.

Každá činnost má dominový efekt, když ji vyšlete ven do vesmíru. Vaše součást tak vyzařuje laskavost a lásku.

6. Přesuňte se k tomu, co chcete, a ne k tomu, co nechcete

Ujistěte se, že k dominovým akcím dochází proto, že chcete, aby se něco stalo a ne proto, že se bojíte, že by se něco mohlo stát.

Například zavolejte mámě, pokud si s ní chcete promluvit a ne, když máte strach, že se na vás rozzlobí, když jí zavoláte.

Pokud kráčíte životem ve strachu, vytváříte si několik hrozivých zážitků. Stěhování kvůli vašim snem vytváří několik snů. Přesouvejte se promyšleně.

7. Meditujte

Meditace umožňuje uklidit emocionální stres, smutek a úzkost. Umožní vám to soustředit se na současnost. Pomůže vám to uklidnit se a zvýšit své vlastní vibrace.

Jen desetiminutová meditace denně vám dodá sílu, abyste žili ze svého středu a přizpůsobili se frekvencím Zákona mistra přitažlivosti.

Dokonce i výzkum zaměřený na meditaci potvrdil, že meditace je něco, co byste měli dělat každý den.

Závěr

Tak tady to máte. Chcete-li dát do pohybu svou životní energii v pozitivním směru, použijte tyto kroky v příštím roce, které vám pomohou stát se mistrem Zákona přitažlivosti.

Děkujte, abyste ostatním dali výhodu pochybnosti, změňte způsob myšlení, vypněte zprávy, buďte laskaví, pohybujte se všímavě a meditujte.

Cvičte tyto kroky každý den, abyste se cítili lépe (bez ohledu na to, co se stane!) A přivolejte si krásný život pro sebe každý jeden rok.

Zdroj: http://thespiritscience.net/2015/12/30/seven-steps-to-mastering-the-law-of-attraction-in-your-life/

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz